0 oy
85 göst.
Aile kategorisinde (2,235 puan) tarafından
Ya kızlar niye böyle oluyor Allah aşkına bir akıl verin kreşe gidiyor sabah 9 öğlen iki

Gene başladı çiş sorunumuz okula başladı ilk dönem  aylarca sürdü en son gece bez bağlamayla çözüm buldum..

15 tatilde inanın evdeydi çocuk gece beze bile  cis yapmayı kesti düzeldi dedik şaşırdık 

okula başladı bir hafta oldu gece gene çiş dolu bez hadi yoruluyor gece uyanmiyo diyeyim ama gündüz de gidiyor tuvaletin kapısına direk üstüne yapyor 4.5 yaşında kucukde değil bir hafta önce bişey yoktu bir hafta içinde gene olan oldu üç dört kere böyle üstüne yaptı 

Üşüyor olamaz çünkü o gün gittim okul sıcacık tertemiz inanın çalışanlar bile eldivenli maskeli ..

çiş sorunu için çocuk doktoruna çocuk ürolojisine götürdüm bobreklerine bile bakıldı tertemiz piskolojik olabilir dedi 

Neden böyle olur ki bende şaştım kaldim ?

4 Cevaplar

0 oy
(1,308 puan) tarafından
Kaç yaşında canım 
(2,235 puan) tarafından
4.5 canm
(1,308 puan) tarafından
Yaa yaşıda büyükmüş bez takıp çıkardığın için kafası karışmış olabilir mi her gece mi kaçırıyor altına canım arada kaçırıyorsa normal gibi geliyor birde mevsim geçişlerinden dolayı olabilir. Benim oğlumda 3 bucuk yaşında tuvalete yetişene kadar iç çamaşırına kaçırıyor arada çok sık gidiyor birde
-Reklam-
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Okulda ayaklarını usutuyor ise ondan da olabilir 
0 oy
(2,015 puan) tarafından
Okulda korkmuş da olabilir çocuklar arasında zorbalık çok yaygın bu aralar

bence öğretmeni ile konusun çocuklar arasında kötü muamele oluyor mu dövüş kavga gibi
0 oy
(1,089 puan) tarafından

Altına kaçırma tırnak yeme uyku terörü bunlar çocuklar için tepkidir.

Büyük ihtimal okulumda sorun yaşıyor zorbalaniyor. Yada öğretmeni sert davranıyor. Yada çok hassas bir çocuğunuz var basit şeylerden bile etkileniyor. Bence kresiyle konuşun 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 332 göst.
16 Eylül 2019 Aile kategorisinde 2 minnoş annesii (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 107 göst.
8 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 294 göst.
19 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Tosuncukbiri (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.