0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,159 puan) tarafından
Kizlar Allah aşkına bi akil verin 3 yasinda kizim antibiyotik naparsam yapayim neye katarsam katayim icmiyor icmiyor doktor bi şekilde icir diyor yeni geldik acilden usutmustu karin agrisi vardi çiş yaparken aciyormu dedi doktor kizima evet diyince baktilar da enfeksiyon cikti akciğer de cok korkuyorum ilk defa duydum bu çok kötü biseymi korkulacak biseymi birde akil verin Allah askina nasil icerecegim antibiyotigi zorla veriyoruz kusarak cikariyor doktor sakla gosterme ama bi sekilde ver diyor da olmuyorki 

4 Cevaplar

0 oy
(6,235 puan) tarafından
Meyve suyuna falan karıştırsan veya enjektörle Meyve suyunun kutusuna sıksan nasıl olur denedin mi bunları da
(1,159 puan) tarafından
Meyve suyuna kattim hemen anladi icmiycem diye tutturdu sastim kaldim valla doktor dedi aynisi ama yok yani olmuyor
(6,235 puan) tarafından
Bak sen şu cimcimeye 3 yaşında Nasıl da her şeyi biliyor Anlıyor doktoruyla görüşeceksin O halde hiçbir şekilde içmiyor her yolu deniyorum diyeceksin belki yatış verir damar yoluyla hallederler
(1,159 puan) tarafından
Valla bu gidişle oyle olacak heralde ya yoksa yok yani ne denesem olmuyor zaten idrar istediler inat etti vermiyor onuda alamadik akciğer enfeksiyon korkulacak biseymi canim ya ilk defa kendimi cahil hissettim ilk defa basima geliyor çünkü
(6,235 puan) tarafından
Canım seni korkutmak istemiyorum ama enfeksiyon zaten başlı başına çok kötü bir şey Akciğerdeki de solunum yolunu da etkileyebilir O yüzden dolayı sen çok fazla zaman kaybetmeden Yarın da zorla baktın içmiyor doktora git ve yatış yapmasını istiyor Çünkü içmiyorsa bu kötü bir şey enfeksiyon yayılabilir başka bir şey olabilir
(1,159 puan) tarafından
Doğru diyorsun ben yarin deneyeyim yoksa gidip yatış isteyeyim olmuyor veremedim diyeyim çünkü yıldım valla bebekken bu kadar zor değildi ya valla
-Reklam-
0 oy
(257 puan) tarafından
Surupsa meyvesuyu kutusunu kes şişeyi yerleştir pipet köy ağzına içir.anlamaz geçmiş olsun cnm
(1,159 puan) tarafından
Canim benim ictigi anda kusuyor anliyor meyve suyu corba vs vs daha esimle düşünüp denemedigimiz yol kalmadi icmiyor ya gercekten çok kotu hissediyorum kendimi
0 oy
(809 puan) tarafından
Valla tek çaresi siringayla burnunu tut ve ağzına sık oanki refleks le yutuyor zaten ben şahsen öyle yaptım hep tabi senin tercihin canım çok geçmiş olsun ❤️
(1,159 puan) tarafından
Valla aslinda tamamen bunu düşünüyorum burnunu tutunca siringayla sıkıp burnunu birakiyoruz hemen demi bir sorun olmaz demi kiz yoksa aynisini hastanede bir hanfendi söyledi bugün ama bir tedirgin oldum burun tutma olunca bisey olmaz demi
(809 puan) tarafından
Merak etme burununu tutunca oan ağızdan nefes almaya çalışıyorum doğal olarak ve yutuyor zaten 2. 3 saniyelik bişey ve üstümü bol su icir başka türlü imkansız içmez kizimdan bilmiyorum bı damla bile girse meyve suyunaehemen alıyor tadini
(1,159 puan) tarafından
Heh tamda benimki de ayni herseyle denedim yok bacim anliyor kusturuyor kendini en iyisi senin dedigini sabah deneyeyim ben valla okadar yoruluyorum ki bazen bende hastayim bi yandan cok zormus cidden
(809 puan) tarafından
Yaa çok geçmiş olsun canım bizde çok ağır bir hastalık atlattık ailece Rabbime şifa versin çocuk hasta olunca insan daha çok yıpranıyor vallahi:(
(809 puan) tarafından
İlacı sık yuttigu an bırak burnunu canım korkma
0 oy
(250 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun rabbim bir an önce şifa versin hiç korkma geçer çorbaya kat yada onun sevdi şeylere kat onuda anliyorsa tekrar doktora git iğne yazınlar hem daha çabuk gecer
(1,159 puan) tarafından
Yazarlarmi ki ya onuda bir sorayim boyle olmuyor yine veremedim hic biseyle olmuyor
(250 puan) tarafından
Yazarlar benim oğlumda enflasyon olmuştu iğne yazmislardı ben iğne istemedim suruba cevirtirmistim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 143 göst.
28 Ekim 2021 Aile kategorisinde Senammm (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
9 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
7 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zynp54 (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.

381,421 soru

11,419,015 cevap

34,975 kullanıcı

...