0 oy
195 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,348 puan) tarafından
Kızlar çok pahalı ama ayakkabı da kalitesiz olsun istemiyorum siz ne kadar bütçe veriyorsunuz bı ayakkabıya 

17 Cevaplar

+1 oy
(4,297 puan) tarafından
1000-1500 arası veriyorum. Vicco dan alıyorum genelde 
-Reklam-
0 oy
(2,811 puan) tarafından
Kaliteli olmasına elbette önem veririm ama şöyle söyleyeyim her marka ayakkabı da kaliteli değil bana göre çocuk için. Örneğin adidasın çoğu bebek ayakkabısı modeli çok sert ve eğilip bükülmeyen bir yapıda. Çocukların o ayakkabıyla rahat yürümesi imkansız. O nedenle tercih etmem. Nike bu konuda daha iyi ama onun da bazı modellerde buçuklu numaraları yok. O nedenle her zaman istediğim modeli denk getiremiyorum çocuğuma gibi. Kıyafet mağazalarından (hm, zara, lcw vs.) kesinlikle almam. Artık aldığım belirli markalar var zaten. Ve en önemlisi internetten asla almam. Giderim mağazaya elime alır, tabanını bir iki eğip büker alırım. Bu şartlarda içime sinerse, işte o zaman parasına bakmam. (Bazen bilindik marka olmayan ama çocuğa çok uygun ayakkabılar da denk gelebiliyor)
(4,297 puan) tarafından
Vicconun ürünleri baya iyi canım tavsiye ederim. Ben genelde vicco alıyorum. Ya da igor
(2,811 puan) tarafından
Olduğum yerde vicco satılmıyor, bir iki sefer Türkiye’ye geldiğimde almıştım evet gayet iyi bence de. Ama alternatif farklı markalar var burada da. Onları öğrendim, ortopedik. O nedenle zaten fiyat aralığı vs de vermedim ama hangi marka olursa olsun mutlaka mağazadan elimle bakarak alıyorum :)
0 oy
(1,343 puan) tarafından
800-900 kadar veriyorum bazen 1 bini buluyor 
0 oy
(1,473 puan) tarafından
2 hafta önce flo'dan 650'ye aldım
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben vicco ve Hummel alıyorum çok güzel çıkıyor 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benim oğlum 2 yaşında şuan viccodan alıyorum. Ortopedik taban.
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Genelde lcddn alırdım ama oğlum büyüdügu için artık kendi begeniyo Kinetix alırız 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Yazın  spor ayakkabısını  nike alıyorum  kışın  viccodan bot alıyorum   ayakkabı  önemli  
0 oy
(1,665 puan) tarafından

Bütçe filan Yok indirim de yakaladığımi beğendiğimi alıyorum bazanin altı 6 yaşına kadar giyecegi spor ayakkabısı sandalet doldu çünkü bugün 500 e aldığını ertesi gün 900 e alamıyorsun 

0 oy
tarafından
Dün e bebekte 100 TL ye ayakkabı vardı tabi 19 ile 24 numara arasiydi
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Valla bütçen neye yeterse ona veriyorsun.

Markasız ayakkabılar bile pahalıydı hep genelde baktım Trendyolda ayni fiyat bende o yüzden vicco almıştım 550 civarı , sıradan ayakkabılarda o civardi bide büyük alıyorum bide tek bir çift ayakkabı alıyorum zaten her sene değişiyor numaralar.
0 oy
(2,324 puan) tarafından
Esım alır ayakkabılarımızj genelde en önem verdıgı şey sık gıymesede marka alır yumuşak taban seçer bu kıs oğlana 2 bın verdi bır bota ama o kadar rahatkı ve 3 çocuk daha gıyer en güzel ozdllıhı kır tutmuyor iç ve dıs  çok begendım çok güzel 
0 oy
(166 puan) tarafından
Canım kalitesine göre fiyat değişikliği oluyor tabi en düşük 500 veriyorum LCW FLO bunlardan alıyorum genellikle ama en fazla 1500 vermiştim ondan daha fazla sinida çıkmadım hiç 
0 oy
(48,690 puan) tarafından
bin liraya bot aldik icime oturdu ama ona deger☺️
0 oy
(1,925 puan) tarafından
2 bin liraya kadar gidiyor. 
0 oy
(804 puan) tarafından
Ben flodan aldım iki tane spor ayakkabı polaris marka ve çok güzel cidden rahat olduğu da belli kızım söylüyor 250 tlye aldım indirimden 
0 oy
(547 puan) tarafından
1500 en fazla 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.