+1 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından

Günaydın hayırlı sabahlar kızlar sabah sohbeti olsun <3

Ben karpuz ve kış salatası var ya lahanalı havuçlu falan yaptığımız ondan tiksiniyordum millet karpuz salata aş erer bana karpuz kabak gibi geliyodu hala bazen aklıma geliyor o an tadına bakana kadar yiyesim gelmiyor :D sizinde var mı böyle :)

61 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ekmek fırından çıkmış taze ekmek 
(363 puan) tarafından
Aynen benim de cinsiyeti ne bebeginizin
tarafından
Erkek
(363 puan) tarafından
Benim kız
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Şampuan kokusu
+1 oy
(340 puan) tarafından
Çay. Demir pas kokusu alıyordum. Hamilelik süresince hiç içmedim. 
+1 oy
(2,705 puan) tarafından
Dolma kokusu et kokusu sigara 
0 oy
(3,293 puan) tarafından
Ay şampuan ya banyo yapmak eziyetti birde sucuk hala daha kokusu midemi bulandırır
0 oy
(953 puan) tarafından
İlk oğlumda; parfümlerden, özellikle dürüm,et,ve kocamdan belli bir süreliğine tiksinmistim

2. Çocuğuma; turşu,et,

3.evimden tiksinmistim
0 oy
(374 puan) tarafından
En sevdiğim şey olan çay iki çocuğumda da 8 aya kadar tiksindim sonra içmiştim 
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Günaydin tavuk ve patatesten tiksinmistim bide sabun halen ondan var evde aliyo esim bazen midem bulaniyo
0 oy
(891 puan) tarafından
Ben de konservelerden tiksinmistim. Yazdan hazirladigim tüm konserveleri eşim tek başına yemek zorunda kalmıştı:D
0 oy
(299 puan) tarafından
Evime gelen herkes evimin çok temiz olduğunu söyler ama ben hep evim kirli hissediyorum hep koku alıyorum midem bulanıyor evimden .
tarafından
O bendede çok oldu evden ihrenc kokular gelirdi derdim ev kokuyo
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Kocam tabi.   
0 oy
(5,293 puan) tarafından
Çaya ağzımı sürmüyorum peynir, triliçe, karamel, soslu çerezler , fındık , zeytin, bal , 

Hiçbirini yemiyorum
0 oy
(3,484 puan) tarafından
Şampuan, parfüm, sabun ve evimden :) 
0 oy
(656 puan) tarafından
Hiçbişeyden tiksinmemiştim valla hatta normalde yemeyecegim şeyleri bile yiyordum ahsh :D
0 oy
(532 puan) tarafından

tiksinmediğim şeyleri saysam daha azdır:) salatalık beyaz peynir yeşil zeytin ve simit hamileliğim boyunca bunlarla beslendim 

en çok tiksindim şeylerde mercimek çorbasıyla tavuktu
doğum yaptıktan sonra 2 ay daha yiyememiştim çorbayla tavuğu
(2,749 puan) tarafından
Ayyy bende öyleyim smdi mercimek çorbası ve tavukkkk cinsiyeti neydi
(532 puan) tarafından
kız canım
0 oy
(524 puan) tarafından
Çocuklarıma söylediğim bazı ninnilerden tiksiniyorum. Cidden ilk kez böyle bisey yaşadım. Tam şarkıya başlıyorum kusmak geliyor. 
(636 puan) tarafından
Ayyy valla sesli gülüyorum , inanıyorum sana biz psikolojik olarak kafayı yemiş iz  ben sadece bende olduğu  sandığım için kimseleyle paylaşmadim :)benim ilk hamile olduğumda oynadığım bı oyun var diğer  gebeligimde de indirmiştim zaman geçsin diye. şuan  oyuna tam  giriyorm tuhaf oluyomm midem kalkıyor çıkıyorum :D eşime dahi diyememiyorum alay geçer diye :))
(2,709 puan) tarafından
Benim yengemde seneler önce  öcükle böcük  cizgi filminde midesi bulanırdı  diger cocuklarina kapatin onu diye bagiriyodu izletmiyodu halbuki  gayet guzel  mutfak tezgahini kocaman gören  mutfaktaki çiçeği  orman gören  mikroplardi hala gülerim ☺️
0 oy
(1,133 puan) tarafından
İlk hamileliğimde kocamdı yaklaşamıyordum bile doktora sormuştum gayet normal gebelikte %85 gibi bir rakam vermişti hatta
0 oy
(986 puan) tarafından
Sarımsaklı yoğurt hala da sevmem 
0 oy
(2,161 puan) tarafından
İlk kızımda tavuk ikinci kızım da kuru nane :)
0 oy
(881 puan) tarafından
Badem yuzeytemızleuıcı kokusu bıde et

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 635 göst.
0 oy
29 cevap 372 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Hayalperestbirealist (3,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 670 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 233 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elizan nur (1,000 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...