0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (101 puan) tarafından
Merhaba kızlar arkadaşım Esra var doğum yaptı 7 ay önce. Doğumdan  sonra 3 ay enfeksiyon tedavisi gördü. Ama 7 ay oldu eşi ona yanaşmamiş. Hep bir bahane bulmuş sizce nedir ? Yanımda kendisi. Nedeni ne olabilir 

4 Cevaplar

0 oy
(3,101 puan) tarafından
7 ay çok kendisi konuşmamış mı eşiyle bu durumu 
(101 puan) tarafından
Konuşmuş sebebini sormuş maddi açıdan sana hap filan lazım demiş kıza. Kız da demiş maaş aldın eline de çok para geçti maaşı da 25 bin. Almamış işte. En sonunda Esra da kızmış ki zaten doğumdan beri esradan ayrı yatıyor sabah erken gidiyor diye çocuk ağlar gece uykusunu alamaz diye. En sonunda esta patlamış eşi de demiş bu gün alalım Esra da bu saaten sonra beni istemeyeni ben hiç istemem. Ay yazık esrada güzel bir kız
(3,101 puan) tarafından
Ne hapı lazımmış doğum kontrol hapı filan mı
(101 puan) tarafından
Korunmuyor Esra eşi korunsun istemiş eside ben korunmam demiş. Spral için para istemiş onu da vermemiş o zaman hap alırız demiş ben hastaneye gider doktorla konuşurum demiş kiz. Hala ses yok adamdan.
(3,101 puan) tarafından
İstemiyordur yani günahını almak istemem ama başka biri olabilir hayatında bir erkek için 7 ay çok uzun bir süre
(101 puan) tarafından
Banada öyle geliyor
-Reklam-
0 oy
(7,699 puan) tarafından
Nerden bilebiliriz ki
0 oy
(426 puan) tarafından
Yani eşinin aklındaki düşünceyi biz bilemeyiz. Kendi eşiyle oturup ciddi ciddi konuşmalı, sormalı 
0 oy
(5,867 puan) tarafından
eşiyle konuşacak. bazı erkeklere babalık psikolojisi sonradan gelebiliyor ve bununla baş edemeyebilir. lohusa depresyonun bir benzerini erkekler de yaşıyor.

ha başka sebep varsa bilemem, bunu karı koca oteup konuşacaklar
(101 puan) tarafından
Konuşmuşlar kız defalarca konuşmuş. Zaten diyor zamanında yanına güzel giderdim yorgunum diyip beni geri çevirirdi
(5,867 puan) tarafından
o zaman adamda başka bir sorun olabilir, doktora gitmesi gerekebilir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 483 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Frover (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,578 göst.
0 oy
23 cevap 1,629 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 0852 (728 puan) tarafından soruldu
0 oy