0 oy
141 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (91 puan) tarafından
Bugun geceden beri öksuruyo bide gozleri falan şişmiş baya hasta ama çok kötu yikama vakti ustu başi cok kotu yikamam lazim kararsiz hasta hastaligi irelemesibden korkuyorum bir fikir vere bilirmisiniz

14 Cevaplar

+1 oy
(2,665 puan) tarafından
Hasta olunca ben özellikle yıkıyorum
(3,051 puan) tarafından
Bende valla,rahatlıyor. Tabii ev sıcak olduğu için.
(2,665 puan) tarafından
Evet ve daha çabuk atlatıyor kanaatimce.
-Reklam-
+1 oy
(15,471 puan) tarafından
Çocuğun kafası kasiniyomus. Yazık. Güzelce hızlı bı şekilde yikayiver. Sonra sıcakta otursun yatsın. Sıcak durduktan sonra bişey olmaz bence 
0 oy
(252 puan) tarafından
Atesı varsa ılık suya sok ama yoksa yaptırma elini yüzünü yıka tmm yoksa daha kötü olur
(91 puan) tarafından
Yok ateside )kafasi vucudu falan kasiniyor bilemedim
(252 puan) tarafından
Islak bezle falan sil ama duşa soksan bilmiyorum da ben bikere yaptım öyle daha kötü olmuştu oğlum ama her çocuk da bir degil
0 oy
(6,323 puan) tarafından
sonrasında üşümeden giydiririm diyorsan yika, rahatlar çocuk 
0 oy
tarafından
Ben yikamiyorim ama ateş varsa yıkarım hasta olunca fazlalastor sanki geçen de öyleydi gözleri kızarmıştı hapsiryordu yikadim akşamı ateşi çıktı 
(91 puan) tarafından
Ya karsiz kaldim kafasi falan kasiniyor bilemedim
0 oy
tarafından
Ben ihtiyaç varsa yıkanması taraftarıyım. Banyo kötüleştirmez aksine rahatlatır. Banyodan sonra odanın sıcaklığına göre giydir çorap giydir tamamdır 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Yıkıyorum hem burunları acıliyor hemde rahatlıyor. Ateşi var ılık su ile yaptır 
0 oy
(7,301 puan) tarafından
Canım oksuruyo diyosun kasiniyomus çocuğu güzelce yika rahatlar cikarincada göğsüne ya zeytinyağı sür havlu koy yada havluya kullannilmamis beyaz sabunu sur önce göğsüne yarım saat koy dursun sonra onu çıkar tekrar sabunu sur sırtına koy dursun öksürüğü iyi gelir
0 oy
(5,113 puan) tarafından
Çocuk kaşınıyor demişsin yıka bi rahatlasın. Hastayken niye yıkamayasın ki aksine daha çok rahatlar çocuk. Üşümese yeter
0 oy
tarafından
Hastayken özellikle yıkanmalı bence pıslıgı mikrobu arınıyor gibi gelıyor rahatlıyorlar kendım de o sekılde rahat ederım hasta iken regl iken mutlaka günde bır ıkı kez duşa gırerım
tarafından
Ayyy bende öyle düşünüyorum hatta ben parktan falan getirince direk duşa sokarım illa mikroplarla temas ediyorlar ya hasta oluncada illa ki rahatlıyorsn çocukta kaşınıyormus daha kötü olmaz aksine iyi gelir öksürük olunca duştan sonra sırtına göğsüne havlu koyarım rahat ediyor sıcak iyi geliyor
tarafından
Aynen aynen bende parktan sonra pıknık sonrası vs yazın zaten her dısardan gelmede yıkanır kısında çok çok soğuk olmadıkca hergün duş alıyor cocuklarım hasta iken düş sonrası üşümeden gıyınsın bısı olmaz
0 oy
tarafından
Rahatlar aksine kaç gündür hastabn yıkıyorum  halsiz de olsa yıkıyorum rahatlıyor 
0 oy
(18,044 puan) tarafından
Toksinleri atar iyi olur temizlik hemen iki el sampuanla guzelce lifle mis gibi olur
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Hastayken bende korkuyordum ama kustu birinde mecbr yıkadım. Daha hizli kendine geldi. Saçını kurutma mak. Ile düşük devirde kuruttum ama
0 oy
(262 puan) tarafından
Hastaysa ozellikle yaptiririm cocuk rahatliyor toparlniyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 322 göst.
10 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 335 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 78 göst.
7 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya 5821 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ugurbicegim (315 puan) tarafından soruldu

382,711 soru

11,457,569 cevap

35,039 kullanıcı

...