0 oy
116 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,252 puan) tarafından
10 haftalık hamileyim ve 5 kilo almışım kızlar çok giyiyorum gibi de gelmiyor bana ama. Kızlar psikolojim bozuldu neden  boyle oldu diyet yapmayi düşünüyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(1,185 puan) tarafından
Kaç kelosun en iyisi ilk başta bir diyetisyene gitmek 
(2,252 puan) tarafından
53.5 tim simdi 58 oldum
(1,185 puan) tarafından
Viii sandım kilolusun bir şey olmaz ya dikkat et biraz Allah'ın izniyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Diyet yapma sağlıklı kilo aldırmayan gıdalar tüket sağlıklı beslenirsen az kilo alırsın 
(2,252 puan) tarafından
Dikkat ederim olmadi spor yaparım cok taktim ya
0 oy
(241 puan) tarafından
Mide bulantılarım başladı mı kuzum ben çok afedersin kusarak ilk 4 ay 8 kg falan vermiştim ama sonra bir almaya başladım yuvarlanarak gidiyorum resmen şu an :)) sen de başlamadıysa başlayınca ilk bir verirsin sonra alırsın tekrar korkma ama yine de dikkat et çok yemek gebelik şekerini yükseltiyor doktor bana diyet demişti çünkü gebelik şekeri yükselince çocuğun suyu artabiliyormuş o da iyi bişey değil. 
(2,252 puan) tarafından
Bulantı var başından beri ama buna rağmen aldim ben cok yogun degil cunku
(241 puan) tarafından
Hiç sıkma canını dişük tehliken yoksa yürüyüş yap her yemekten sonra. Kendine kurak koy tabaklarını küçült mesela. İleriki aylarda karnın ağırlaşıyor sırt ağrııs vs derken çok hareket edemiyorsun iyice kg alırsın büyük ihtimal o yüzden şimdi hareketlen bence bacım
0 oy
(3,047 puan) tarafından
Dikkatli git, baya hızlı almışsın. Bünyende demek kilo alımına müsait. Hamurişi ve kızartmayı kes, yürüyüş yap risk yoksa gebeliğinde. Bol su iç, ödem de olabilir. 
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Bana çok normal gelmedi 5 haftada son ayında olsan çok normal diyeceğim ama 10 haftaliken 5 kilo ilk defa duydum doktora bi sor gittiğinde

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 390 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde aleyaley (392 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 280 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 208 göst.
8 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 168 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Sgsg (6 puan) tarafından soruldu

382,520 soru

11,451,662 cevap

35,028 kullanıcı

...