0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından
Kızlar isim onerisi istiyorum çok arada kaldım. Alperen Aybars Batuhan sizce hangisi 

5 Cevaplar

+1 oy
(1,771 puan) tarafından
Alperen daha güzel Aybars bana kaba geliyor Batuhanlar hareketli oluyorlar içinde han ve kan olanlar aşırı hareketli:)
(37 puan) tarafından
Eşimde Oğuzhan cidden ortalığa yetiyor millet hayret kaliyo heryere nasıl yetiyo diye :) Aybars bana da kaba geliyo Alperen daha asil sanki
(1,771 puan) tarafından
Aybars çok artık Alperen daha böyle akıcı siz bilirsiniz gönlünüzce olsun adıyla dünyaya geliyorlar zaten emin olun
(626 puan) tarafından
Alperende oyle canim tanıdığımin oglu var alperen koymasak olurmus dedi masallah cok hareketli savasci bi yapisi var cocugun
(37 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Aybars bence oğlum olsaydı bende Aybars istiyordum 
(37 puan) tarafından
Sağol cnm eşimde bunu istiyor ama kızımın adı Aybüke bilemedim fazla uyuyor gibi
(1,185 puan) tarafından
Ay ne güzel işte ben bayıldım uyuma
(37 puan) tarafından
Anlamları bile aynı biliyomusun ikiside ay yüzlü ay gibi parlak temiz demek
(1,185 puan) tarafından
Keşke bende böyle bir uyum yapsaydım inan çok özendim şuan :) Allah yokluklarını göstermesin sağlıcakla kucağına al inşallah :) her şeyden öte senin içine ne siniyor bu önemli
(37 puan) tarafından
Şuan üçüde çok içime siniyor doğuma kadar netleşir heralde :)
0 oy
(3,602 puan) tarafından
Batuhan yada alperen bilemedim :)
(37 puan) tarafından
Geçen sene çevremdeki herkes Alparslan koydu bu sene de Aybars çok tercih ediliyor bı isimden bıktıriyolar insanı ben farklılıktan yanayım mesela kızım Aybüke çevrede kimsede yok herkesinde hoşuna gitti bakalım bunda neye karar vericez hayırlısı olsun sağlıkla gelsin isim bulunur illaki :)
0 oy
(304 puan) tarafından
Oğluşumun adı Batuhan çok tatliş
(37 puan) tarafından
Yaa Allah bağışlasın canım Metehan Batuhan benimde çok hoşuma gidiyor ama metehani yakınım verdi eledim bende üçü arasında karar vericem ;)
0 oy
(342 puan) tarafından
batuhan ossun
(37 puan) tarafından
Teşekkürler canım düşüncem

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 234 göst.
0 oy
18 cevap 200 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ndclglu (16 puan) tarafından soruldu
0 oy