0 oy
39 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (789 puan) tarafından

image

kızlar idrar yolu enfeksiyonu oldum dün doktora gittim ama sadece urocare yazmış oda fayda etmedi  bu ilaç vardı kullanmak istemedim emziriyorum diye  ama dayanamadım artık çok yanma ve ağrı var bundan içsem bisey olur mu 

2 Cevaplar

0 oy
(789 puan) tarafından
Ayy kızlar bilen yok mu ya 
-Reklam-
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Nitrofurantoin anne sütünde eser miktarda saptandığından eritrosit enzim eksikliği olduğu bilinen veya şüphelenilen bebekler ilaç kullanımı sırasında emzirilmemelidir. 

Yazıyor prospektüsünde
(4,547 puan) tarafından
Prospektüsün tamamını okudum şimdi ilacın genel olarak hemolize neden olabilme gibi bir durumu var. Yetişkinde sorun olmaz ama bebekte sorun olabilir. Süte de geçiyormuş kullanmayın. Sistit için emziren kadınların da kullanabileceği antibiyotikler var. Acile gidip ya da sağlık ocağına gidip yazdırın
(789 puan) tarafından
Dün gittim ama hiçbir antibiyotik yazmamış sinir oldum ya bugün tekrar gitcem mecbur sağol canım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 75 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 17 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ajangadget (1,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
18 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Premsesannesi (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
4 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hayallhanem (174 puan) tarafından soruldu

383,094 soru

11,466,593 cevap

35,069 kullanıcı

...