0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (850 puan) tarafından
2 aydır duzensiz adet oluyorum ayda 2 defa oluyorum hiç bilmediğim bı doktora gittim o erken menopoza benziyor dedi sonra kendi doktoruma gittim oda çocuk planın varsa erkene çek ve yumurtanda kist olmuş dedi başına gelen var mı 3-4 ay sürebilir bu dedi doktor ağrı çok yapıyor ya

6 Cevaplar

0 oy
(781 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
(850 puan) tarafından
Şehir mahvoldu ya benim doğum doktorum Sinan Erdoğan çok memnunum ya
(781 puan) tarafından
İsmini duymuştum canjm benim kızımın doğum doktoru da Kemal Kılıçti palmiyedeydi depremde vefat etti oğlumda devlet hastanesinde yaptım Hacı Cerit Karaçay çok memnun kaldım çok iyi bilgili ilgili bir doktor aklında bulunsun
(850 puan) tarafından
Kemal kilica bende gitmiştim evet ya vefat etmiş çok üzüldüm ona Allah rahmet eylesin Sinan hocadan çok memnun kaldım ya bugün beni görünce hamilemisin kız sen dedi şakacı ve bilgili doktor eside devlette kadın doğum doktoru
(781 puan) tarafından
Aa Burcu Ulusoy Erdoğan var o mu ben oğlumda ona gittim bir sefer ilgili bir doktora benziyordu ama her gittiğim de farklı doktorlar oluyordu bir türlü hangi gün geliyor bulamadım bir daha da gidemedim
(850 puan) tarafından
Evet o doktor ☺️
-Reklam-
0 oy
(806 puan) tarafından
Benim evlenmeden önce oldu liseye gidiyodum henüz bir gün çok şiddetli agrim oldu hastaneye gittik apandistim patladı sandılar yumurtalıklarım da kist varmış 8 cm büyüklüğünde doktor büyük baya dedi serum verdiler ağrılarım için 1 ay boyunca da doğum kontrol hapı kullandım ve soğan suyu içtim 1 ayın sonunda kist tamamen yok oldu evlendikten 6 ay sonra hamile kaldım sorun yaşamadım şükür 
(850 puan) tarafından
Bnmki 36 mm
(850 puan) tarafından
Bnmki 36 mm doktor 2. Cocogu erkene çekin istiyorsanız dedi
0 oy
(2,035 puan) tarafından
Adetle patlayan kistim oldu defalarca.  Adetle patlamasaydı ameliyat olacaktım. Polikistik over var zaten. Kendimi bildim bileli düzensiz adetim. Bebek birazcık zor oldu. Polikistik olduğu icin erken menopoz veya zor gebelik dendi. Ama diğer kist için öyle bir sey demedi. Nasıl bir kistmiş bu?
(850 puan) tarafından
Yumurtam catlamamis oda kiste dönüşmüş öyle dedi
(2,035 puan) tarafından
Allah Allah senelerdir gider gelirim hiç öyle bir şey duymadım ben
(850 puan) tarafından
Bnmde ilk defa başıma geldi bilmiyorum ki
0 oy
tarafından
10 cm kistim vardı canım ameliyat oldum portakal büyüklüğünde düşün yumurtalik listelerini çok büyük olamdikca zararsız diye biliyorum adetle de atabiliyosun
(850 puan) tarafından
36 mm dedi doktor ama sadece şu kelimesi beni düşündürüyor çocuk planınız varsa erkene çekin
0 oy
(1,186 puan) tarafından
İki yumurtalığımda da 7 cm vardı çocuğun olmaz dediler soğan kürü yaptım biri geçti diğeri kaldı evlendim korunmasız 2.ayda hamile kaldım kendini tedirgin etme Allah’ın dediği olur 
(1,186 puan) tarafından
Yumurtalıkların gerektiği gibi çalışmadığı için ama dediğim gibi bu kesin olan bişey değil yani sana kimse çocuğun olmaz diyemez hiç bir sorunu olmadan çocuğu olmayanda var dünya sorunu olup hamile kalan da . Sen soğan kürü yap geçer inşallah
(1,186 puan) tarafından
Evet canım 3.6 cm yoruma yanlış yazdığımı sen söyleyince farkettim . Bende 7 sağda 7 solda vardı . En son gittiğimde de 32 mm sağda vardı soldaki geçti tamamen . Soğan kürü çok önemli bu süreçte
(850 puan) tarafından
Ayy ben soğan yemeyen biriyim o kürü nasıl içerim ki vallahi ilk defa başıma geldi
(1,186 puan) tarafından
Soğan tadı yok sıcak su gibi oluyor yoksa bende içemezdim
(850 puan) tarafından
Deneyeyim bı bakalım teşekkür ederim sağolun
0 oy
(72 puan) tarafından
Bende de vardı 2 taneydi hamile kaldım o sıralarda sonra bebek karnımda öldü kalbi durdu kürtaj oldum mecbur sonraki kontrolerimde kistlerin kaybolduğunu söyledi doktorum ama böyle kaybolan kistler tekrarlar dikkat et yıllık kontrole gel dedi gitmedim 2 sene sonra ağrılarım olunca anladım tekrarladığıni ama yine hamile kaldım bu sefer bir tane di kist 7.5 du bebişim karnımda büyükdukce kayboldu şuan doğum yapalı 7 ay oldu kistlerim yok ama senelik kontrol gerekli 
(850 puan) tarafından
Bana haziran-temmuz gibi gel dedi gidicem ilk defa oldu ya
(72 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bebek kistleri yok ediyor rabbimin izniyle nasıl oluyorsa artık doktor o yüzden öyle demiştir size de ama doğum dan sonraki yıllar da yine tekrarlayabiliyor kontrol altında olmak lazım
(850 puan) tarafından
Anladım hayırlısı olsun ne diyim teşekkür ederim sağolun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
9 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ervaaa (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hilalseyiss61 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Metmett (28 puan) tarafından soruldu

381,257 soru

11,413,751 cevap

34,960 kullanıcı

...