0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (650 puan) tarafından
Kızlar selam, iki aylık bebeğim var. Gün güne uymuyor bazen iyi bazen huysuz. Bazen uyumuyor ama şöyle bir şey dikkatimi çekti iki sefer, başkası varken yada başkasının kucağında bebeğim daha çabuk uyuyor gibi. Ben kucağımda bazen yarım saati geçiyor uyutamıyorum. Çaresi çözümü nedir bilmiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(7,754 puan) tarafından
Sana özgü bir şey değil ki bende saatlerce uğraşırdim kaynana aldığı gibi uyurdu ablamda oğlunu uyutmaya çalışıyordu diğer ablam andığı gibi uyuyordu yani anlayacağın bizler uğraşıyoruz tam uyuyacağı zaman başkası alıyor onlarda uyuyor ☺️
(650 puan) tarafından
Ahahah yani kendimi kötü hissediyorum :))
(7,754 puan) tarafından
Hiiiiçç öyle hissetme ☺️
-Reklam-
0 oy
(7,797 puan) tarafından
Bu durum bende de oluyordu doktor bu cocugun huysuzlugu bi sana die gulmustu
(650 puan) tarafından
Aynen huysuzluk naz bize :)
0 oy
(2,390 puan) tarafından
Bakmayı bilmiyor oluşun çok normal ilk bebekse bide bebekler annedeki negatifligi yorgunluğu gerginliği hissederler muhtemelen sendede bunlar var bunları hissediyor kendini suçlama yeni doğan bakımı zordur zaten zor zamanları atlatmissn bizde insanız bzmde dinlenmeye kahve içmeye nefes almaya ihtiyacımız var hep üstünde olmak zorunda değil buda seni bebek bakmayı bilmiyo yapmaz 
(650 puan) tarafından
Haklısın canım, uyumadığı zaman üzülüyorum
Negatif yada stresli olmamaya gayret ediyorum ama bebek hissediyor belki de
0 oy
(537 puan) tarafından
Bebekler annelerinden ayrılmak istemediği için uyumazlar genelde . Bunu düşünüp kendini boşa üzme . Oğlum babasında daha uslu derdim bende . Ağladığı zaman da kimsede sakinleşmezdi.  Bana gelir direk susardı..
(650 puan) tarafından
Evet birde o var ağlıyor hemen beni görünce susuyor. Maşallah diyelim bebeklere
(537 puan) tarafından
Maşallah  Allah yokluklarini gostermesin
0 oy
(1,513 puan) tarafından
Bebekler genelde yalancı çıkarır. Benim kızımda hep teyzesinin kucağına gittimi direk uyurdu. Bazı insanların enerjileri bebekleri rahatlatıyor. Yeni anne olunca kaygılı, stresli ve sürekli koşuşturmacalı olduğumuz için çocuk hissediyor bunu. O yüzden bazen sorun çıkarabiliyor canım. 
0 oy
(2,516 puan) tarafından
Caresi stres yapmaman. Bebekler stresi hisseder ve onlarda gerildigi icin uykuya dalamazlar.
(650 puan) tarafından
Anladım canım daha sakin durayım

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 152 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde anakiz (2,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Pelin_22 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 479 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mutluyum (566 puan) tarafından soruldu