0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından

image

Sabah bal verdim bir lokma ekmekle çok az aslında bundan sebep olması mümkün mü ve napmam gerek 

11 Cevaplar

0 oy
(541 puan) tarafından
alerji yapmış olabilir
-Reklam-
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Olabilir ilk defa mı yedi
(823 puan) tarafından
Geçen günde yine tattırdım ilk kezdi o zaman yaşını bekledim çünkü vermek için sonra ağız kenarlarında kabarcıklar oldu ama kızarıklık değildi ben dedim acaba cildi kurudu veya tahriş oldu diye düşündüm bal aklıma gelmedi
(1,937 puan) tarafından
Alerji canım ne balı yani çiçek balı yetişkinlere bile önerilmiyor alerji bakımından çünkü arilarin hangi çiçekten topladığı bilinmiyor ya çok alerjen bir besindir çiçek balı ise ki normal bal da alerjen de özellikle cicek balını yetişkinler bile yerken dikkat etmek gerekiyor
0 oy
(270 puan) tarafından
Kaç yaşında acbaa bal verdiniz 
(823 puan) tarafından
Daha yeni verdim canım 1 yaşına kadar hiç vermemiştim şuan 13 aylık
0 oy
(3,240 puan) tarafından
1 yaşından önce bal verilmemesi gerekiyor eğer 1 yaştan büyükse alerji yapmış bal 
(823 puan) tarafından
13 aylık yaşına kadar hiç vermedim
(3,240 puan) tarafından
Ağır geldi demek ki verme bundan sonra
0 oy
(276 puan) tarafından
Bal en büyük alerjen Allah korumuş da kötü bir şey olmamis
(823 puan) tarafından
Takip ediyorum bu saatten sonra da olmaz inşallah ya ekstra bir şey yok ama sabah vermiştim balı
0 oy
(4,476 puan) tarafından
Bala ara ver nefesini kontrol et daha yayılırsa nefes darlığı olursa bekleme
(823 puan) tarafından
Daha bal asla vermem alerji testi yaptırana kadar sabah vermiştim ya bu saatten sonra nefes darlığı olur mu acaba
0 oy
(1,332 puan) tarafından
Amacım kesinlikle korkutmak değil ama lütfen alerjiyi hafife almayın çok kötü olmuş hemen acile gidin alerji iğnesi yaparlar. Benim oğlum 6 aylıkken yumurta vermiştim ağız kenarı bu kadar kızarmadı ama baygınlık geçirdi hastaneye zor yetiştirdim. Nefes darlığı yapabilir . Ağız kenarlarındaki kızarıklık çok fazla ne olur ne olmaz götürün hemen
(823 puan) tarafından
Ne zaman süre sonra baygınlık geçirdi sabah yemişti ama yarın götürebilirim şuan arabamız yok görünür de başka bir belirti yok sabahı beklesem olmaz mı sizce
(1,110 puan) tarafından
Balla ilgili hiç hoş makaleler yok ayrıca.Ben korkmuştum okuduğumda tekrar vermeyin annesi çok geçmiş olsun
(823 puan) tarafından
Yok birdaha asla vermem:(
(1,110 puan) tarafından
Bi 112 yi arayıp sorsan mı ya baldan sonra yüzü egzama gibi oldu endişeleniyorum diye
0 oy
(300 puan) tarafından
Kaç yaşında canım 
0 oy
(1,866 puan) tarafından
Domates yedimi bu gün
(823 puan) tarafından
Domateste yedi evett onu da daha yeni vermeye başlamıştım aslında ama bir iki gün önce de domates yedi öyle olmamıştı
(1,866 puan) tarafından
Canım bak benim oglumda ilk onceler domates yedi böyle olmadı sonra yedi böyle oldu nedeni nedir onu ağız cevresine sürmesi nedeniyle alerji yapmiş yediğin zaman alerji olmaz amma yüzüne ağzına dotatesi sürerse olur ben biliyorum korkma sadece yüzüne ağzına sürmesin domatesi
0 oy
(3,400 puan) tarafından
Alerji yapmıs bal canım bir acile gotur istersen
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Bal verme 2 yaşına kadar 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 310 göst.
17 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 376 göst.
30 Kasım 2020 Aile kategorisinde Sevgi25 (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 230 göst.
13 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu

379,749 soru

11,368,194 cevap

34,850 kullanıcı

...