0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (1,077 puan) tarafından
oğlumla bugünden itibaren ekransz ilerlemeye çalışıyorum.o yüzden etkinlik oyuncak filan gerekiyor ne önerirsiniz bugün 30 dk sadece izledi full oyun oynadjk ama çabuk sikiliyor çok sinirli oyuncaklar yerlerde 23 aylik olacagz 

9 Cevaplar

0 oy
(2,804 puan) tarafından
Boyama yaptira bilirsin sulu boya. Patatesleri şekil  Baskı el baskısı flan ,resimli masal kitabı ,karton bardaktan kuleler gbi kinetik kum oyun hamuru al şok bim e flan geliyor kaliplarida var içinde bol bol zamn gecirrie, bn oglumla öyle oynuyordum çocuk alıştı 2, doğunca pek ilgilenemiyorum çok sıkıldı kimse bnm gbide oynamiyro onla 
(2,805 puan) tarafından
Kendi odası olduktan sonra batsın ne olacak? Halının üzerine muşamba ser, duvarlar boyansın birşey olmaz. Ben kendi odasında herşeye müsaade ediyorum mesela. Eline boyama kalemi alıp duvarlarını yazar, sticker yapıştırır 2.5 yaşında. Ama başka odalarda izin vermiyorum mesela. Özgür bir alan tanımalısın bebeğine bence.
(4,229 puan) tarafından
Canim o tarz sulu seyler icin onluk giydirip mama sandalyesine oturtacaksin orda yapacak. Benim ki asla mama sandalyesine oturmaz ama soz konusu boyama olunca hemen kendi istegi ile oturur.
(2,804 puan) tarafından
Yer sofrası seriyorm sini koyuyorm boyası fırçası defteri yanına koyuyorm etrafı değilde bnm oglmda kendini boyamayı seviyorm ellerini kollarını ayak yüz :)) oyunun bitti diyince sıcak suyla yukiyorm geciyor
(1,077 puan) tarafından
zor kendi odası olması kiradayiz çünkü bı oda fazla yapsam taşınırken ona göre para alıyorlar . parayı geçtim heralde ben oğlum çok bağımlı bir anneyim şu depremlerden sonra asla yanımdan ayirmak istemiyorm
(1,077 puan) tarafından
ay bilsem ki orda duracak sikilmadan denrm
-Reklam-
0 oy
(1,252 puan) tarafından
https://www.instagram.com/bebekokuluu?igsh=MXI5ZnB1aGhhOGlwaQ== 

Ben bu sayfayı takip ediyorum güzel etkinlikler paylaşıyor
(1,077 puan) tarafından
teşekkür ederim kuzum bende Bakıyorum hemencecik
0 oy
(109 puan) tarafından
Lego duplo serisi alabilirsiniz. Oğlum 10 aylık olacak Ben şimdiden almayı düşünüyorum
(1,077 puan) tarafından
LEGO var kuzuum
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Canım çok normal zaten oyun süreleri max 15 dk mesela çocuğun neye ilgisi varsa ona yönlendir  
(1,077 puan) tarafından
erkek çocuğu ilgisi arabaydı şimdi uçak
0 oy
(4,286 puan) tarafından
https://www.instagram.com/eatsybitsyayden?igsh=dWh1azhwa3QzaTZk

Canım şu profilde sabitlenmiş storylere bakabilirsin bak. Her aya göre çok güzel etkinlikler var. Benim kızım 16 aylık. Bugün köpük içinden safari hayvanları kurtardık mesela. Haşlanmış nohut suyunu makineyle çırptım. Organik yenilebilir köpük oldu :D
(1,077 puan) tarafından
teşekkür ederim kuzum
0 oy
(684 puan) tarafından
21 aylıgız ama hiç bir şey yapmak istemiyor çizim tableti alfım yok boya aldım boyasın diye yok oyın hamuru aldım elini sürmedi eline ne geçse atıyor:((

Şurada benden durayım belki bizimki gibi olan vardır 
(1,077 puan) tarafından
oyun hamurunu biz bugün top haline getirdik 3 4tane renkleri söyleyip kutular abirakiyordu bu şekilde oynadı
(684 puan) tarafından
Maalesef hep kırayım dökeyim mutfak dağıtayım diyor bir şekilde ilgisini çeken bir şey bulamadım
0 oy
(12,637 puan) tarafından
Resim yüklenmiyor sonra deneyeceğim 
0 oy
(126 puan) tarafından
Yaşına göre etkinlik kitapları alabilirsin canım.Çok faydası oluyor gelişimine.Yükseken zeka , çocuk akademi gibi trenyolda var.Bime de indirimli gelecekti bi bak canım
(1,077 puan) tarafından
kitap almışım kuzu 12li set onlarida okuyuruz işte su canlıları,sebzeler meyveler duyular ,organlar ,mevsimler ,meyveler ,taşıtlar ,gibi
(126 puan) tarafından
Bunlar okuma kitabı değil canım etkinlik kitabı.Dikkat odaklanma seti
(1,077 puan) tarafından
öylemi Trendyoldan araştırayım bi
(126 puan) tarafından
Buldunuz mu
(1,077 puan) tarafından
vakit bulup bakamadım ki

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 186 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (256 puan) tarafından soruldu