0 oy
102 göst.
Aile kategorisinde (1,015 puan) tarafından
Kızlar benim oğlan 3 buçuk yaşında ve 42 parça yapbozu benim arada desteğimle 10_15 dk arasinda yapabiliyor evde ne gibi destekliyorsunuz çocuğunuzu puzzle yapboz ,boyama dışında materyal olarak :) biraz gelişim geriliği var bizde oyuzden yaşıtlarıni yakalasin istiyorum kıyaslamak için sormuyorum:) 

4 Cevaplar

+1 oy
(3,286 puan) tarafından
Kızım 3 buçuk yaşında yapboz sayısını ve yaptığı dakikayı tutmak aklıma gelmedi yanlış anlama sadece senin için demiyorum ama bana saçma geliyor yaşıtı ne yaparsa onu yapmak zorunda değil ben tüm yaşıtlarım ile aynı şeyleri aynı hızla yapmıyorum renk öğrensin sayı saysın diye çabam olmadı yarış atı değil mutlu çocuk büyütme taraftarıyım birşeyler öğrensin yada illa yapsın diye uğraşmıyorum 
(1,015 puan) tarafından
Normal gelişim gösteren çocuk için oylr ama otizm ve genetik hastalıklarla uğraşan bı anneyim :( maalesef öyle olmuyor sürekli araştırıp çocuğuma ne kalabilirim kafasinfayim giden zmndan gidiyor bizim için
(3,286 puan) tarafından
Özel durumunuzu bilmiyordum hakkını helal et amacım asla üzmek değildi bu konu hakkında bilgim yok
tarafından
Ben de öyle canım …
(1,015 puan) tarafından
Sorun yok kuzum
(5,240 puan) tarafından
Aynen öyle zaten kendileri zeki şimdiki çocuklar hemen kapiyolar
-Reklam-
0 oy
(790 puan) tarafından
Benim kızım da 3 buçuk yaşında ama hiç yapboz yapmadık 
(1,015 puan) tarafından
Yap kız zmn geçiriyor lar
(790 puan) tarafından
Anlarlar mi kız erken değil mi ben bile zorlanırken
0 oy
(109 puan) tarafından
Yapı, inşaa, kodlama setleri oluyor. Onlara bakın isterseniz. 
(1,015 puan) tarafından
İncelicem tşk ederim canm
0 oy
(35 puan) tarafından
Benim kızım 37 aylık hiç yappoz yapmadık.suan daha tam cümle kurmuyor ikili kelimeleri var.uzerine gitmiyorum cok bende istediğini oynasın..
(1,015 puan) tarafından
Yapinncanm zmnngecirirler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
11 Nisan 2023 Moda kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 381 göst.
5 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Pilates Topu (2,447 puan) tarafından soruldu