0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde (2,194 puan) tarafından

3 yaşında bir kızım var şimdide 14 haftalık hamileyim doktor ben sormadan kızın olacak dedi :) Büyük kızımla iyi anlaşıyoruz iki kızın olursa daha iyi diyorlar biribirine yarenlik ederler diye. Iki kızı olanlar sizde durumlar nasıl anlasiyorlar mı 

12 Cevaplar

+1 oy
(5,240 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aşırı güzel bişey anlatılmaz yaşanır zor ama çok güzel benim peş peşe oldu ondan zor ama senin ilk kız büyük hiç zor olmaz sağlıkla kavuşun ❤️☺️
(2,194 puan) tarafından
Ne güzel bir yorum ihtiyacım vardı teşekkür ederim ❤
(5,240 puan) tarafından
Rica ederim cnm benim gerçekten çok güzel hiç korkma akışına bırak ❤️
-Reklam-
0 oy
(4,351 puan) tarafından
3 kızım 1 oğlum var kızlarım bana cennet kapısı 
(2,194 puan) tarafından
Ay canim ya ne güzel hepsi hayırlı evlat olsun inşallah
(4,351 puan) tarafından
Amin cümlemizle inşallah
0 oy
(4,549 puan) tarafından

5 dk kavga ediyorlar 5 dk sonra sarılıp öpmeye basliyorlar bende anlamadım :D

(2,194 puan) tarafından
Tam kardeşlik duygusu :))
0 oy
(168 puan) tarafından
İki kızım var Rabbim olmayana versin iyiki varlar 
(2,194 puan) tarafından
Yaş farkları ne, anlaşırlar mi
(168 puan) tarafından
Büyüğü 4 yaşında küçüğü de 2 yaşında pek anlaştıkları söylenemez :⁠-⁠D:⁠-⁠D
(2,194 puan) tarafından
Büyüyünce anlaşırlar inşallah:)
(168 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(2,213 puan) tarafından
Çok güzel benimde iki kızım var
(2,194 puan) tarafından
Ya, insallah sağlıkla mutlulukla büyütelim ❤
0 oy
(297 puan) tarafından
Harika bir duygu ilk kızım olacağını duyunca çok sevinmiştim ikinci içinde hep dua ettim insllaj kız olur diye çünkü benim kız kardeşim yok olmasını çok isterdim bu yüzden kızımın kız kardeşi olmasını istedim rabbim çok şükür nasip etti aralarında yaş farkı olsada çok güzel oynayıp anlaşıyorlar büyüğüm 9.5 yaşında küçüğüm 4.5 yaşında 2 prensesten sonra 1 de prens geliyor 1 ay kaldı doğumuma;) 
(2,194 puan) tarafından
Ne güzel sağlıkla gelsin. Açıkçası ikinci erkek olursa yeni bir duyguyu tadariz dedik eşimle:) ama düşündükçe cok mutlu oldum her kızın hayırlı bir kız kardeşi olmali ❤
(297 puan) tarafından
Amin Teşekkür ederim aynen her kızın bir kız kardeşi olmalı benim olmasada:( 14.haftada cinsiyet kız dediyse yanılma payıda olabilir daha çok erken genelde kızlarda yanılma oluyor
(2,194 puan) tarafından
Vajina dudaklari bak bunlar dedi :))) yinede yanılma olur mu bilmiyorum saglikli olsun hayırlı evlat olsun inşallah yeter
(297 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(172 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım benim kızların arası 15 yaş arada oğlum var çok güzel bir duygu
(2,194 puan) tarafından
Ne mutlu size hayırlı evlat olsunlar inşallah
(172 puan) tarafından
Amin sagolasin Allah cümlemizin cocuklarini bağışlasın
0 oy
(3,758 puan) tarafından
13 yaşında ve 15 aylık olmak üzere iki kızım var. Hayatım şıkır şıkır çok şükür rabbime.  Annannem hep şey derdi kız olsun da çamurdan olsun. :))

Rabbim herkese evlat kokusu yaşatsın sağlıklı olsunlar da kız erkek farketmez.
(578 puan) tarafından
İki erkek anası olarak haset ettim yorumuna :D
(3,758 puan) tarafından
Erkek çocuğununda aurası farklı şimdi hahha aklıma güldür güldür skeci geldi :))atıyorum izle bak

https://youtu.be/wX_cg9SNxcU?si=eOXAyeuOZ5NFTOX8
(578 puan) tarafından
Hahaha çok yerinde bi skeç olmuş. Konuşmak yerine cidden böğürüyolar :D Müthiş enerjileri var  , akşamları yoralım diye güreşiyoruz ama onlarda tık yokken biz bitik halde kendimizi skeçteki gibi dayak yerken buluyoruz :D Allah hepsini bağışlasın. İyi ki varlar ❤️❤️
(3,758 puan) tarafından
Amin aminnn... herkes ister iki meyveden ama nasip işte. Sağlıklı olsunlar vatana millete hayırlı bir evlat olsunlar inşallah cinsiyet işin muzipliği işte
(578 puan) tarafından
Amin. Tabiiki de aynen öyle :)
0 oy
(250 puan) tarafından

Tek bir oğlum var ve 17 haftalık hamileyim cinsiyeti bilmiyorum daha ama kız annesi olmak isterim<3

(2,194 puan) tarafından
Bizim doktor 14 haftalıkken bakti benden merakli cikti dr ;) bende erkek istemiştim ama insan zamanla daha ıyi anlıyor sağlıklı olsunlar yeter ❤
0 oy
(663 puan) tarafından
Evet ya benimde dünya tatlısı iki kızım var ,ilk zamanlar çok kavga etse de şuan çok iyi anlaşıyor , birlikte çok iyi vakit geçiriyorlar tabi benimkiler ikiz gibi aralarında sadece bı yaş var ,onlar bu halde mutlu görüyorken  büyüdük lerinde hayal bile edemiyorum iyiki iki kızım var diyorum 
(2,194 puan) tarafından
Oyyy keşke benimde bir kız kardeşim olsaydı dedim hep, maşallah kuzulara
(663 puan) tarafından
Aaa yok mu sizin benim ablam var ve iyiiiki de var diyorum , çocuklarimi da illerde öyle olucagina inanıyorum:)
(2,194 puan) tarafından
Yok maalesef, kızım doğunca çok sevindim kiz kardeş gibide oliruz diye :))
(663 puan) tarafından
O da güzel Allah size bağışlasın inşallah:)
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Birbirlerini yoluyorlar. 
(2,194 puan) tarafından
Hiç böyle hayal etmemiştim ama ben:))
(3,740 puan) tarafından
Hayal bile edemeyeceğin bir şey :))) yaşa ki göresin ahha :)) ama güzel tabii
0 oy
(27,357 puan) tarafından

MasAllah çok tatlı olurlar ya

(2,194 puan) tarafından
Hayali bile güzel diymi,  sadece günümüz artan ahlaksizlik tehlikeler bir anne olarak korkutuyor beni hamilelik hormonları heralde. Allah hepimizin evlatlarını korusun
(27,357 puan) tarafından
Aminn tabiki endişe olur ister istemez

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 353 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,102 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 456 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 208 göst.
9 Nisan 2022 Aile kategorisinde Leyla06 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 392 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde oykununannesii (24 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,943 kullanıcı

...