0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (187 puan) tarafından
Kızlar merhaba Bi kızım var adı ecrin Nisa ama Nisa kullanmıyoruz sadece ecrin ismini tek kullanıyoruz hamileyim bebeğin cinsiyet i erkek acaba ensar mi daha uyumlu yoksa eymen mi karar veremedim birturlu

5 Cevaplar

0 oy
(3,584 puan) tarafından
Kerim koy. Ecrin Kerim:) 
(187 puan) tarafından
Öncelikle teşekkür ediyorum canım ama kerim başlı başına olmaz Allahın isimleri olduğu için ağır gelir ve eltimin oğlunun ismi Abdülkerim ecrine çok yakışan Eymen ile ensar ama karar veremedim
(3,584 puan) tarafından
Kur'anda geçiyor diye espirisini yaptım aslında. Evet haklısın Allah'ın isimleri çocuğa koyulmaz. Anlamı ağır gelir, taşıyamazlarmış. Eymenden de gına geldi ya. Heryer eymen dolu.
-Reklam-
0 oy
(48,508 puan) tarafından
eymen ismi güzel 
(187 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım fikrin icin
0 oy
(601 puan) tarafından
Bence Eymen daha uyumlu geliyor . Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :)
(48,508 puan) tarafından
o zaman koy benim arkadaşım ortaokulda derdi kizim olsun zehra koyucam diye
 gitti areti koydu o yetmezmiş gibi eltiside koydu arkadasim koymayacakti akil verdik etrik zehra Betül koydu
(601 puan) tarafından
Kız istediğini koy nolucak sonuçta sende seviyormuş sun, bizde de bir yengem Ardıl Eymen koymuş diğer yengemde Eymen Baran koymuş  gül gibi yaşıyorlar bir isim sadece bir aileye  ait değil ki
(187 puan) tarafından
Ahaha şimdide bana akıl veriyorsunuz çok sagolunya valla iyiki burası var iyiki sizler varsın Eymen koyucam ozaman napalm
(187 puan) tarafından
Ayn valla doğru soyluyosunuz zaten eltim sadece Yusuf diye cagiriyo Eymen yok ortada
(48,508 puan) tarafından
sende iyiki varsin canim ismiyle dogup büyüsün insallah
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Ecrin isminin aslında dinen çok uygun olmadığını duymuştum bi hocadan ücret anlamına geliyormuş . Benimde kızım var çok araştırdım o zamanlar . Nisa çok istedim de eşim yanaşmadı pek . Bence Nisa kullanın o anlamda diyorum . Ben olsam Nisa İsa gibi bir uyum yapardım . 
(187 puan) tarafından
Bende ozaman çok araştırdım evet Bi anlamı ücret geciyo ama bide Allahın hediyesi diye geçiyor ve caizdir çok araştırdım öyle koydum ve kuranı kerim bir ayetinde ecir diye geçiyor
(187 puan) tarafından
Amcamın ismi isa ve İsa ismini hiç sevmiyorum
0 oy
(763 puan) tarafından
Eymen daha çok yakışıyor bence . Bisey sormak istiyorum benjm kızımın ismi Mira Ecrin bir kaç yerde kötü iyi değil bu ismin anlamı gibi şeyler duydum sizce doğru mu bir bilgin var mi 
(187 puan) tarafından
Evet bende duydum ama araştırdım ecir demek ücret demekmiş ama ecrin allahin hediyesi anlamına geliyor hiç pişman değilim iyiki ecrin koymuşum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 169 göst.
0 oy
19 cevap 3,825 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde sedaibo57 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 2,624 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Tubi2 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,603 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Semanur2534 (41 puan) tarafından soruldu