0 oy
42 göst.
Diğer kategorisinde (241 puan) tarafından
Kızlar 37. Haftaya girdim son iki saattir adet sancısı gibi sancı gelip gidiyor bu normsl mi doğum sancısı olsa dayanamazdım demi ? İlk gebelik nasıl ayırt ederim bilmiyorum.

Sancı bazen kasıklarımda bazen de karnımın tamamında 

2 Cevaplar

0 oy
(758 puan) tarafından
Doğum sancısına da benziyor bence şiddetlenirse bı acile git..ama korkma haftan kötü değil bebeğin kilosu filan iyiyse bişey olmaz Allah'ın izni ile
(241 puan) tarafından
Geçti kuzum şükür. Perşembe çağırmıştı zaten
(758 puan) tarafından
Çok şükür CNN sevindim
-Reklam-
0 oy
(764 puan) tarafından
Ay bende 37+1 im ve dün gece aynı şeyi yaşadım beraberinde ateş ve terleme de oldu ama geçti. Şimdi de sabah 5 ten beri sırtım ağrıyor bıçak saplanmis gibi
(241 puan) tarafından
Benim doktor daha bişey demedi ne normal ne sezeryan. Bekliyorum öyle. Bakalım belki yarın sancı çıkarsa açılma var mı bakar. İlk hamilelik ben de hiç bilmiyorum ki süreç nasıl ilerliyor nasıl oluyor
(764 puan) tarafından
Öncesinde söylüyorlar mi ki sanırım kilo vs çoksa sezeryan diyorlar yarın sorucam hocam tahmini doğum ne zaman falam diye bakalım yarın yazalım buraya ya merak ettim:)
(241 puan) tarafından
Ben de soracam yarın zaten her ikisininden de korkuyorum doktor hangisini önerirse onu kabul ederim artık. Yazarım muhakkak :)
(764 puan) tarafından
Son radeye gelmeden sezeryan istemiyorum ama hayırlısı
(241 puan) tarafından
Ben de narkozdan ekstra korkuyorum ama ne yapacağımı da bilmiyorum herkes değişik bişey söylüyor doğum yaklaştıkça kafam çorba oldu. Senin ilk doğum mu kuzum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 70 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Hanife378 (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 232 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Oz25 (5 puan) tarafından soruldu

380,967 soru

11,405,458 cevap

34,943 kullanıcı