0 oy
845 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Biraz özel olacak ama ben yandım siz yanmayın bu test yeni geri çekilme yöntemiyle o kadar dikkat ettiğimiz halde oldu siz de çocuk istemiyorsanız eşinize güvenmeyin dikkat edin 

30 Cevaplar

+7 oy
(2,736 puan) tarafından
Binlerce defa söyledim burda tekrar edicem geri çekilme bir korunma yöntemi değildir her an hamile kalabilirsiniz
tarafından
@Gonca& teyzen çok şanslıymış :)
(1,435 puan) tarafından
@gonca her adamin isi değil canim herkes öyle yapamazki şans mı desem ne desem adina
(1,011 puan) tarafından
Gonca kiminin yumurtası tembel olabiliyor yada her ay düzenli yumurtlamayablio muhtemelen teyzeninki öyledir
(169 puan) tarafından
Teyzeyle 18 yıldır nasıl korunduğunun muhabbetini yapmak da iyiymiş ya ben kız kardeşimle konuşmuyorum bu muhabbetleri. Bir de sperm hücresi yalnızca boşalınca çıkan menide değil ilişki sırasında çıkan salgılarda da bulunuyor. Bu güven meselesi değil ne yazık ki.
(130 puan) tarafından
Korunuyorlarmış demek ne oluyor yani insanların özeline kadar sormuyoruz yaa
-Reklam-
+1 oy
(13,066 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Geri çekilme korunma için yeterli değil o yüzden dikkat ediyordum ama hamile kaldım sonucu sürpriz değil kesin kez çocuk istemiyorum diyen daha etkili bir yöntem kullanmalı veya birden fazla yöntemi beraber kullanmalı ben spirale rağmen prezervatif kullanıyorum hayırlı olsun sağlıkla gelsin :)

+1 oy
(9,599 puan) tarafından
Geri çekilme korunma yöntemi değil diye bas bas bağırıyorlar hala aman bize bişey olmadı biz korunuyoruz senelerdir diyenler var 10 yıl geri çekilmeyle korunan ablam defalarca anlatmama rağmen istemeyerek 3.yü doğurdu. Daha çok doğurursun demiştim Haklıyım bu kafayla çok doğurursunuz 
0 oy
(1,649 puan) tarafından

Hayırlı olsun 

0 oy
(4,969 puan) tarafından
Ahahahaha hayırlı olsun cnm bndenoyle korunuyordum şimdi oğlan bir yaşında yani o korunma yöntemi değil 
0 oy
(214 puan) tarafından
Geri çekilince nereye boşaldı yanlış anlama da kaç aylık bebeğin 
tarafından
Nereye boşaldıysa boşaldı bize ne ondan:/
0 oy
(527 puan) tarafından
Hayırlısı olsun l
0 oy
(1,922 puan) tarafından
Valla geçen ay benim dangalak prezervatife güvendi bian olan oldu. O da sen yırtık çik. Hepsi içime. Öldürsem içim soğumazdı. Çok sükür ki birşey olmadı. 
(307 puan) tarafından
boyle olayda insan sinir ve stresden baya bunalima giriyor regl olana kadar. ah ah malesef bilirim o hissiyati
(1,922 puan) tarafından
Ya aksi gibi 1 ay önce hapı bırakmıştım ara kanamam çok oluyor diye 2 ay aradan sonra devam edecektik. Aylık iğne aldim adet olur olmaz koşcam yaptırmaya
(307 puan) tarafından
şanslisin yine canim bana dr hap ve igneler sende etkisini göstermez dedi malesef o yuzden yaptiramiyorumda
(214 puan) tarafından
Neden etki etmiyormus
(307 puan) tarafından
kan pıhtılasmasi varmis canim kan civiltici ilac kullaniyorum. o yuzden etki etmez hic güvenme dedi
0 oy
(2,360 puan) tarafından
 Eşime 4 sene guvendim hiç bişey olmadı bıraktığım ay çocuk oldu :) bence geri çekilmede sorun yok ya sende ya eşinde sorun :) beklediğin kadar iyi korunmamis yada sen hemen kalkıp duş almamissin 
0 oy
(10,364 puan) tarafından
Çünkü o bir yöntem değil. 
0 oy
(119,326 puan) tarafından
hayirli olsun aga saygilar
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Geri çekilme ile korunan dmeesin korunuyorum. Bariz kalınıyor yani

0 oy
(1,214 puan) tarafından
Neyseki spiral arti kondom kullaniyoruz. Asla cocuk istemiyoruz.
(214 puan) tarafından
Hiç mi yok çocuğun canım
0 oy
(6,344 puan) tarafından
Ben prezervatif kullanmadan yakınlaşmıyorum. Erkeğe güven olur mu hiç bacım. Kendin etmişsin hayırlısı olsun 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Erkeklere güven olmaz , eşime sormuştum geri çekilen nasıl korunuyor diye erkek tutamaz.kendini kim diyorsa yalan dedi :)))) 
0 oy
tarafından
Bacım biz 5 yıldır aynı yöntemle korunuyoruz bi kaza kurşununa denk gelmedim şükür, sana gelecek olursak ya Allah sağ saglim kucagına almayı nasip etsin olan olmuş artık
0 oy
(961 puan) tarafından
Cnm bende öyle oldum(geri çekilme, âdet düzensizliği, emzirme ve prezervatif) kullandığım halde bunlar korunma yöntemleri değil şuan 29+5 olduk çok şükür 
0 oy
(303 puan) tarafından
Ben Spral taktrdm bu yüzdeN gercekten destekcini yoksa çocuk büyütmesi anneyi yaslandiyor 
(270 puan) tarafından
Canım takılırken canın acıdımı acaba ve bir yan etkisi oldumu
(303 puan) tarafından
Acıdı biraz yan etkisi adet uzun suruyo
0 oy
tarafından
Geri çekilme korumaz evet hele ki ikinci çocuk için zirlayan bir kocan varsa hiç korumaz bende düştüm o pusuya 
0 oy
(1,435 puan) tarafından
Guvenmiyom zatem 40im ciksin spiral taktircam inşAllah. Sorun etmezse kocam. Yoks artık yaklastirmayacam kendime kaçıncı cocuk olacak? Kanamam artık yok biriki kez iliskimoldu korunmalı ama ben yinede inanmiyorum ona 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Antikor (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 308 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 365 göst.
11 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Elif asln (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 332 göst.