0 oy
969 göst.
Diğer kategorisinde (1,495 puan) tarafından
Kizlar benim esim gecen yil pastayıa gecistirdi , onuda dilimle demisti. Bu yilda hiçbisey almayacakmış günler once dedim ne alcan diye sadece 1 ay once doğum yaptım altın aldı ben pek beyenmedim ama kendinsne soylemedim tabi şimdi diyoki hem doöum gününe hem doğumuna hem 14 şubst hem 8 marta olsun hepsi hiçbisey almsyacam ahrcamayacam artık param yok , gıcık yaa. Cok alındım bugünde evde ve hiçbsiey almıyo :( pek düşncesiz. Bense ona her ozel gunde biseyler aldım hele doğum günü cok cok ozel aile tablosu yaptırdım her elini atdigi yerden guzel notlar koydum gece yetmedi aynaya rujla romantik sozler yazdim, anahtarlik aldım arabasının anahtarinin yanina arabs pilaksısnı yazdirdim arkaısnada oğlumuzun ismini, ve 1500tl e kol saati aldım. Sma o bana hiçbisey yapmadı. Bende en son dilimle bari soyleyim dedim yapmadı yapmayacakda bilyorum . Trenckot aldım kendime parasını kendim verdim eve gelince parasini bana verir kendisi almış gibi olur kurtulur deidm ama yok parasınıda vermedi, parada vermiyo kendim bisey alayim krıgınımmm

47 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
Ne var ki yani bu kadar abartıyorsunuz adamlar da ev geçindiriyor herşey almış başını gidiyor bir tane çiçek alda 500 den aşağı yok ne etsinler önemli olan sevgi saygı böyle şeylere takılmayin yaa 
-Reklam-
0 oy
(1,168 puan) tarafından
2 gün önce küpe almıştı bugün de çiçekle gelmiş gözümün nuru bende ona Bluetooth kulaklık aldım kendi almayı düşünüyordu bende ne alayım diye düşünürken denk geldi 
0 oy
(276 puan) tarafından
Kocan görevlerini yerine getirmiyor bir erkek kadına bir ay için hiç parası olmasa bile en az 500 TL harçlık vermeli 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Sevginin günü olmaz güçü olur 
0 oy
(98 puan) tarafından

image

çiçek almış çok mutlu oldum  her özel günde alır ztn ben birşey almadım ama:)(
0 oy
tarafından
Normalde kutlamayiz ama cok beğendiğim bir hirka vardi onu aldi ❤️

İlgili sorular

0 oy