0 oy
967 göst.
Diğer kategorisinde (1,429 puan) tarafından
Kizlar benim esim gecen yil pastayıa gecistirdi , onuda dilimle demisti. Bu yilda hiçbisey almayacakmış günler once dedim ne alcan diye sadece 1 ay once doğum yaptım altın aldı ben pek beyenmedim ama kendinsne soylemedim tabi şimdi diyoki hem doöum gününe hem doğumuna hem 14 şubst hem 8 marta olsun hepsi hiçbisey almsyacam ahrcamayacam artık param yok , gıcık yaa. Cok alındım bugünde evde ve hiçbsiey almıyo :( pek düşncesiz. Bense ona her ozel gunde biseyler aldım hele doğum günü cok cok ozel aile tablosu yaptırdım her elini atdigi yerden guzel notlar koydum gece yetmedi aynaya rujla romantik sozler yazdim, anahtarlik aldım arabasının anahtarinin yanina arabs pilaksısnı yazdirdim arkaısnada oğlumuzun ismini, ve 1500tl e kol saati aldım. Sma o bana hiçbisey yapmadı. Bende en son dilimle bari soyleyim dedim yapmadı yapmayacakda bilyorum . Trenckot aldım kendime parasını kendim verdim eve gelince parasini bana verir kendisi almış gibi olur kurtulur deidm ama yok parasınıda vermedi, parada vermiyo kendim bisey alayim krıgınımmm

47 Cevaplar

+11 oy
(3,308 puan) tarafından
Bugünü kutlamaya değer bulmuyoruz 
(3,683 puan) tarafından
Seni yürekten kutluyorum kardeşim. Yılbaşı postlarında da bugünde aynı duruşu sergilediğin için. Senin gibi insanların çoğalması dileğiyle.
Amacım tartışmak değil lütfen yanlış anlaşılmasın.
(1,554 puan) tarafından
Bir arti da benden.
(3,308 puan) tarafından
Teşekkür ederim güne yada an'a göre şekillenmek benlik değil yılbaşı neyse bugünde o benim için
(959 puan) tarafından
+++
İçimden geçenleri sen yazmışsın
-Reklam-
0 oy
(897 puan) tarafından

Akşama görücez şuan işte benimki boş geçirmez bakalım bende merak ediyorum çiçekte göndermedi eve bakalım ne aldı acaba:angel:

(1,429 puan) tarafından
Yaa ne guzel alır heralde biseyler
0 oy
(1,679 puan) tarafından
Biz ortak kararla hediye yerine bağış yapalım dedik. 1 ay sonra zaten doğum günüm onda da hediyelisirz.
(1,429 puan) tarafından
Bana doğum günümde hiç bisey almadı yapmadı
(1,679 puan) tarafından
Rabbim senin yüzünü de güldürsun inşallah canım.
(1,429 puan) tarafından
Sağol canim z:)
0 oy
(15,976 puan) tarafından
Hiç öyle beklentim olmadığı için eşim kutamasa üzülmüyorum ama olur da bir sürpriz bişey yapar sevinirim tabi ki
(1,429 puan) tarafından
Peki sen bisey yaptınmı? Heralde yapsaydin beklentin olurdu benim hep var aslında , ama bilyorumki yapmayacak
(15,976 puan) tarafından
Ben sevgililer gününde bişey yapmam. Ya doğum gününde yaparım ya da evlilik yıl dönümünde.
0 oy
(12,623 puan) tarafından
Zincir birde bilgisayar aldıydı. Küsuz dünden beri

İlk defa trip atıyorum 
(1,429 puan) tarafından
Millet küsse bile aliyo ys bizim ki aramiz cok iyi olsada almiyo yaav
(12,623 puan) tarafından
Yok kız dünden önceki gün atıştık ondan önce aldıydı
(501 puan) tarafından
Kız sweety bacı senin en son çocukları uyutup koca ayıyla planların vardı hahhahah bı yorumunu görmüştüm bı postta
(501 puan) tarafından
Ne oldu da kustunuz
(12,623 puan) tarafından
Kiz o her günkü rutin :pppp
Otururuz 4.5 e kadar
Bazen küçük eşlik ediyor tabi

Ortada sebep yok kızı uyutuyorum ona kızdım diye tuttu çikarttı kızın odasından beni yaaa
Konuşmuyorum bende ilk defa bu kadar surdu
0 oy
(11,257 puan) tarafından

Suratsiz bir surat almis sagolsun onu gördükçe modem düşüyor  :D

(1,429 puan) tarafından
Neden nolmus acaba :D pek anlamadım
(11,257 puan) tarafından
Yani eşimle aramiz yok pek o yüzden özel günümüz de kalmadı
0 oy
(48,668 puan) tarafından
14 subatta hediye beklemek anlamsiz degil mi ya
(1,429 puan) tarafından
Başka günler almıyo ozel günler almıyo sevgililer gununde almıyo herseyede bi bahanesi var ama ben ona her gün için bisey yapmıştım ama hak etmiyormus:(
(48,668 puan) tarafından
ee almis dogumda yeni almis bide sende alma ona
0 oy
(3,373 puan) tarafından

image

normalde bana erken hediyesi vermişti bugün öylesine   çiçek almıştı cnm 
0 oy
(2,316 puan) tarafından
Yeteeer dıyesım var :) :) okuldan gelırken adam şapka satıyordu ondan aldım kendıme sabahları soğuk oluyor   . Salın üstünden takmak ıcın aldım 
0 oy
(757 puan) tarafından
Hamsi yaptırıp gelecek bugün yemekten yırttım genelde de zaten hediye almayı sevmez bugünde almayacaktı biliyorum bugün kaynanamgile gidecektik kayınbabam gelmedi öğlen mesaj attım eşime baban gelmeyecek akşama gelecek galiba 2 dürüm yaptır da ben parasını vereyim dedim hamsi yaptırayım sende salata yap yiyek dedi bende tmm dedim salatami yaptım koydum hemen hazır bekliyor:))
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Sevgili eşim gönlümü nasıl fethedeceğini çok iyi biliyor, altın veya giyim felan alsaydı midye kadar mutlu olmazdım heralde :)

0 oy
(56 puan) tarafından
Airfery aldı yeni. 14 şubata özel değil devamli ne istediysem hep alır 
0 oy
(374 puan) tarafından

Yussuk alacakmış parasi cikismamis canli cicek aldi yeter dedim bende gömlek aldim

image

0 oy
(501 puan) tarafından
Bu günü evliler neden Kutlar anlamıyorum ha içinden gelir yaparsın yada erkek yapar ama sırf sevgililer günü diye hediye almak hediye beklemek gereksiz geliyor ya
(1,429 puan) tarafından
Ama canim artık şöyle dşüünyorum bunları biz alıştıryoruz onlarda bizim hanimin beklentisi yok diye rahat oluyolar biraz burunlarından getirmek lazım
(1,429 puan) tarafından
Biz kadinlar gencken simdi ilgi ozel his etmek isteriz beklentilerimiz olur ama erkekler gencken bunları yapmiyo yaslanınca ilgilenirler filan ama o zamanda artık kadında heves olmuyo , yapacaksan gemc yasta yapın yani
(501 puan) tarafından
Ben ilk başlarda trip atıyordum ağlamalar zirlamalar kismeler baktım huzurum bozuluyor adamin umrunda değil kendi huzurum için bı şey beklemiyorum ama diyelim evlilik yıldönümü ya istediğim şeyi alırım kendime elim tutuyor ayağım tutuyor kendim yaparım sende takma boşver bazen dik durmak gerekiyor
(1,429 puan) tarafından
Galiba kendin calisiyorsun o zama
(501 puan) tarafından
Yok onun parasıyla kendime hediye alıyorum hahahhaha
0 oy
(1,329 puan) tarafından
Ben günler önce deri cüzdan aldım DS damattan . Akşamı bekliyorum. Az önce ağzını aradım insta yıkılıyor herkes sevgi gününü kutluyor diye. Onlar boş yapıyor boşver dedi. He birde diyor ki Migros yemekten istediğin tatlıyı çerezi söyle akşama keyif yapalım sjsjsj onun 14 şubatı midesinden geçiyor malesef 
0 oy
tarafından
Hicbirsey almadı almayacak da ben ona sırt çantası aldım puma'nın
0 oy
(13,020 puan) tarafından
Sevgililer gününü kutlamayı da beklenti içine girmeyi de anlamıyorum 
0 oy
(8,265 puan) tarafından
Hiç birşey almadı,almasını da beklemiyorum. Kutlamıyoruz 
0 oy
(269 puan) tarafından

Kolye almış ben bişey almadım kutladım. sadeca bu aralar biraz sıkışığız beğendim ama normalde kolye takmam ama bunu takarım 

image

0 oy
(282 puan) tarafından

Ben kotondan bi pantolon aldım canım bide gece için macun :)) adam coşsun biraz:)) oda altın kolye alcak birazdan gidip secicz:)

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 3,482 göst.
5 Ocak 2020 Aile kategorisinde Ozlemesrash (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 156 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Frtnzn (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 787 göst.
10 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 623 göst.