0 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Faceye attım resim iki kişi zor beğenmiş yani sormak istedim kimse böyle örgü toka takmıyormu almiyomu face'de gruplara girdim hepsine attım tık yok hevesim kırılıyor yavaş yavaş  yani siz olsanız almak istemez misiniz fiyatın bile soran yok 

image

image

image

image

image

image

image

14 Cevaplar

+1 oy
(1,499 puan) tarafından
Ayy çok güzeller canım ellerine sağlık inşallah bol kazançların olur 
tarafından
Instagram sayfam yok cnm acmadim face'de şansımı deneyim dedim gruplara msj attım tık yok ondada vla bı hevesle yaptım ama bugün acabami diyorum olmucak gibi çocuklara kalcak artık yaptıklarım hediyede veriyorum kızımın arkadaşlarina
tarafından
Instagram dada bu işler nasıl dönüyor pek bilmiyorum açıkçası çevreme yapsam yeter bna
(1,499 puan) tarafından
Faceyi hiç bilmiyorum Instagrami da az kullandım ama Instagram sanki daha uygun bu tarz işler için dolap yada gardrops da da satılıyor bunlar
tarafından
Sağol cnm önerin için bakalım hayırlısı olmazsa hediye veririm artik
(790 puan) tarafından
İnstagramda bu işi yapan çok fazla sayfa var face artık eskisi kadar çok kullanılmıyor instagram revaçta    kendini tanıt   örgü sayfalarını takip et   güzel fotoğradlar koy işte çocukların kafasında nasıl duruyor
-Reklam-
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Çocuklar için kullanılabilir canım 
tarafından
Yani bn cocuklarimin sacina takıyorm çok tatlı duruyor aslındq
0 oy
(3,404 puan) tarafından
Cok mu   pahalı  satıyorsunuz  bir dükkana birak milletin dikkatini çeker alırlar bir yerle  anlaş 
(3,404 puan) tarafından
Ben  olsam alırdım çok seveerim  böyle şeyleri ama millet dükkanda filan görse  alir
tarafından
Dükkan keşke tanıdık bı yer olsa verirdim cnmda yokki
Tanımadım biyerede gidip diyemem ki
(3,404 puan) tarafından
Ben olsam giderdim cnm  bir kaç toka yaptım  dukkaniza  koydasınız belki biri görüp alır desen belki izin verirler bizim burda çok  kişi o sekil yapiyor
tarafından
Gaza geldim hemen haaa
:)
Deneyim ozmn ikidir ip almaya biyere gidiyorum bidahaki gidişimde söyleyebilirzem soyleyim
(3,404 puan) tarafından
Bencede  cnm söyle  birşey olmaz
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Güzeller bende çanta terlik filan yapıyorum bı ara sattım şuan durdu canım Allah hayırlı müşteri versin millete bakıyorum pahalı pahalı şeyler aliyo ama sana gelince pahalı diyorlar ne kadara satıyorsun 
tarafından
Müşteri olsunda kız 20 olsun tamm:)odayok
(7,266 puan) tarafından
Kısmet canım olur inşallah etraftan filan dene
tarafından
Etrafa da kendimi nasıl duyuracami bilmiyorum n dicem bn tokami yapiom Dicem utanıyorum nedense sanki napıyon:)
(7,266 puan) tarafından
Ben komşu oturmasına giderken götürdüm orda alan oldu sipariş veren oldu öyle oturmalara filan giderken götür bı tuhafiyeyle anlaştık oraya koydum ama hoc alan olmadı çok soran oluyo ama alıcı yok dedi bende komşulara satınca ordan geri aldım urunlerimi
tarafından
Anladım cnm sağolasın
0 oy
(3,862 puan) tarafından
yeni mi basladiniz toka ormeye ? biraz acemi isi gibi duruyor ondan olabilir ,, tek kat gecmissiniz tokalarin ustunden bence muhakkak 1 kat daha gecin ,kirazlar biraz daha yuvarlak durabilir
tarafından
Evet cnm yeni başladım ama örgü ormeyi biliyorum dantel lif yapiyodum önceden bunları Interneten bakarak yaptım
Önerin icin sağol cnm
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Astarı yüzünden pahalı gelir. O yüzden ben de şahsen sadece toka almak istemem. Kargolar çok pahalı.
tarafından
Evet cnm aynen kargo parasida üstüne verince bisuru paraya iki toka almış oluyon
Yakinimdakilere satsam yine kar
İhtiyaçtan değil harçlık olur elimde diye düşünüyordum oda olmucak gibi
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Çekimlerin kötü canım dikkat çeken bir zeminde çek çok soluk gün ışığı kullan
tarafından
Aynen cnm farkındayım onunda telefondan galiba oda
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Kuzum arkadaşım çocuk oyun alanı olan bir Cafe ile anlaştı örüp ona veriyor oda satıp parasını veriyor tabiki kendi kârını alıyordur ama baya güzel satış oluyor diyo 
tarafından
Bu toka isindenmi cnm
Keşke bnd bulabilsem öyle bı yer
(5,877 puan) tarafından
Evet evet bacım toka örüyor 2 çocuğu var diye büyük şeyler öremiyo baya güzel satılıyor dedi ablam çanta örüyor mesela oda tuhafiyeyle anlaştı örüp oraya veriyor çok güzel satılıyo diyo sen bence çevrende olan yerlere bi sor onlarında işine geliyor kâr ediyorlar
tarafından
Aynen cnm birazı u uzakta burda tuhafuye flan ama yolum düşünce bı sorarım sagol
0 oy
(299 puan) tarafından
Bn çok beğendim canım kızımq almak istiyorum 
tarafından
Ay sağol cnmya
Hediye veririm kız nolcak
(299 puan) tarafından
Emek var orda bn 10 adet istiyorum çiftli şekilde , özelden mesaj atarsanız ibanla bile hemen atarım bn kızımın el emeği şeyler giyip takmasını çok seviyorum
tarafından
Tm cnm konuşalım ayarlayalim ozmn
0 oy
(624 puan) tarafından
Hepsi çok güzeller. Trendyol da satmayı denesen. Üreten kadınlar diye satanlar var 
tarafından
Orası nasıl oluyo cnm olursa orayı deneyim sağolasın
(624 puan) tarafından
Yolunu tam bilmiyorum google da yazıyordur
tarafından
Tm cnm araştırayım bn bı olursa ordan yaparım satış çok sağol
0 oy
(400 puan) tarafından
Instagram'da tutulan modelleri var bunların onlardan da örebilirsin. Fotoğraf çekimleri daha iyi olsa güzel olur. Facebook yerine Instagram letgo dolap trendyol bu tarz yerlerde satmayı dene bence
tarafından
Tm cnm çok sağol önerin icin
(400 puan) tarafından
Rica ederim hangi şehirdesin
tarafından
Bursa cnm
(400 puan) tarafından
Hmm farklı yerlerdeymişiz
0 oy
(3,526 puan) tarafından
Facebook u yaşlılar kullanıyor orada pek alıcı bulamazsın zaten 

Bi de ben olsam almam galiba ya zevkler tartışılmaz sorduğun için söylüyorum o kadar emek falan tamam ama kargo vs kim uğraşıp masraf edecek bijuteride daha uyguna cici bici tokalar var. Bence amigurumi yap çekimleri daha canlı olsun bi de instagram aç öyle dene 
tarafından
Amigurumi denedim cnm çok zmn Aliyo sıkıci geldi oda oyuzden TOKa yapayım dedim
Sağol önerin için
0 oy
(3,104 puan) tarafından
Dolab vs uygulamasına koy rabbim hâyırlı müşteriler versin üzerine 7tane karibfa duâsi oku hemen satılır anlamazsın bile
tarafından
Dolabı deneyim cnm sağolasın
0 oy
(400 puan) tarafından
Valla yakınlarda olsaydın bn alırdım çok seviyorum böyle şeyleri geçen eltimin çocuklarını okula götürürken okulun yanında bı bakkalda biri yapmış bırakmış satmak için ikilisi 20 TL'ye aldım sende öyle yap okul yakınlarındaki marketlere bırak satılır insAllah 
tarafından
Sağol cnm inşallah:)

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,287 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mervela (7,266 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 583 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nzz123 (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 418 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu