0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (54 puan) tarafından
Eşim **** olmuş ilaç kullanmış ama geçmiyor ayrı şehirlerdeyiz en iyi ne fayda eder bilginiz varmı 

6 Cevaplar

0 oy
(3,480 puan) tarafından
Benim biraz hafifledi gibi eskiye göre 
-Reklam-
0 oy
(6,255 puan) tarafından
Tiner cano bir yazmıştı aylarca kurtulamadım son çare gidi tiner sürdü vücuduma demist görürse yazsr
(473 puan) tarafından
O bendim bacım ama 20 gün sonra tekrarladı 1 sene olacak artık alıştım çünkü geçmiyor neler yaptım neler baktım fayda yok kaşıntı kremleri sürünce 3 4 gün rahatlıyorum ve en önemlisi eşime çocuklarıma hiç bulaştırmadım günlük banyo yapıp kıyafet değiştiririm öyle rahatlıyorum yoksa mahvoluyorum
(54 puan) tarafından
Wikinson pomad diye bir ilaç varmış kullandın mi hiç eşim internetten bulmuş onuda denicek
(1,018 puan) tarafından
O ılacta fayda etmıo
(473 puan) tarafından
Eczane karışımı kullandım ama yine tekrarlıyor 10 20 gün iyiyim sonra yine çıkıyor wilkinson pomad ona benziyor onu kullanacağına eczane karışımı yaotırsın 3gün sürsün 4 üncü gün yıkansın sonra 2 3 gün ar verip tekrar sürsün 3 gün öyle geçebilir belki ben nerde yanlış yaptım bilmiyorum belkide düzenli kullanmadım eşin yanlız yaşıyorsa erken kurtulur
(292 puan) tarafından
Karışım kullandınız mı biz bu yaz 3 aylık bebeğimle olduk bizden eşime o karışım sayesinde kurtulduk ya 3 aylık uğraştık
0 oy
(2,466 puan) tarafından
Ilacin yaninda tum ev ve esyalarin temizligi yapilmali (buharli veya yuksek isida yikanarak) aksi halde tekrarlayabilir.
(54 puan) tarafından
Hepsini yıkamış
(2,466 puan) tarafından
Koltuk, yatak hali dahil mi?
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Bizde olmuştuk bitti derken tekrar ediyordu perişan olmuştuk çocuklar yara içindeydi sonra komşum bir ilaç demiş doktor onlara yurtdışından getirebilirsiniz tek o geçirir diye bizde arkadaşlar aracılığıyla getirttik ismi 

İverzine diye hap haftada bir içiliyor onu kullandık bitti Elhamdülillah 
0 oy
(3,903 puan) tarafından
Babamın 4 aydır vardı en son beyaz sirke aldım bir de kükürt sabunuyla ardıç sabunu aldım .banyo öncesi sirkeyi vücuduna sürüyor yarım saat sonra sabunlarla banyo yapıyor iyi geldi sonunda azaldı kaşıntım diyor ama hergün kıyafet değişmesi lazım. Çarşaf filan da.
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Gülüm geçmiş olsun

Eşimin oğulları bizde kalıyor

Büyük oğlu u.yuz oldu

Ne yaptıysa geçmedi

En son gitti eczaneye

Adam krem karışım vermiş

Adamın Kendi hazırlamış

700 liraya yaptırdı

Şak diye kesti

Ama çarşaf elbise den kolay kolay çıkmıyor

Ön yıkama yapmak lazım çamaşırları

Eşin gitsin eczaneye

Sorsun

Oğlumuz da çok şeyi denedi geçmedi

O Krem iyi geldi 

Kremin adı yokmuş
(54 puan) tarafından
Şimdi bir ilaç almış biraz hafifledi dedi bakalım bitecekmi bitmezse eczane karışımı al dicem herkes onu öneriyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 99 göst.
14 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hafize12345. (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 308 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 252 göst.
9 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kralice (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Emine eftelya (9 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,382,403 cevap

34,881 kullanıcı

...