0 oy
624 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
6 senedir evliyim hala aklım Baba tarafında kim ne yaptı kim nereye gitti kim ne yaptı hep böyleyim 6 senedir o yüzden hayatımdan keyif alamıyorum zevk almıyorum siz de benim gibi misiniz ne olur bana fikir verir misiniz ne yapabilirim bu kafadan çıkmak istiyorum artık

37 Cevaplar

+3 oy
(15,224 puan) tarafından
Hayatın demek ki o kadar boş ki onları merak edip duruyosun sabahtan akşama kadar. Tek yapman gereken bu boşluğu hayırlı güzel işlerle doldurmak. Hem zihnini hem bedenini güzel şeylerle meşgul etmek. Bu güzel şeyleri kendin bulabilirsin. Ama en başta maneviyata yönelmek diyebilirim 
(153 puan) tarafından
İğne oyası yapıyorum parayla oğlum var ama namaz kılmayı çok istiyorum kılıp bırakıyorum ne yapcam
(15,224 puan) tarafından
Kitap oku biraz okumuyossn. Dışarı çık. İğne oyası güzel iyi bir uğraş ama kafani.oyalamaz. aksine düşüncelerini körükler brnce. Biraz kendi kafandan uzaklaşıp başka şeyleri dusunmelisin. İbadetler de tabi ayrı
-Reklam-
+1 oy
(6,188 puan) tarafından
İnsan baba tarafını hiç sabahtan akşama kadar düşünür mü ya :) hiç öyle huylarım yok şükür görüştüklerim ile sürekli iletişim halindeyim zaten.
(48,690 puan) tarafından
☺️ bende gormuyor annesi babasi ayrıldı da tanimiyor falan sandim ilkten
(6,188 puan) tarafından
Yok arkadaşta ki merak yada takıntı galiba:)
(48,690 puan) tarafından
kiskaniyor gibi geldi bana da
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Yoo aksine kimse umrumda değil. Arada bir arar hal hatır sorarım o kadar. Kimse bana bulaşmasın modundayım. Yiyip içip geziyorum :) 
(153 puan) tarafından
Ne kadar güzel keşke ben de sizin gibi olsam sabah akşamıma kadar kim ne yaptı kim nereye gitti kim ne söyledi hep böyle böyle olduğum için hiç mutlu değilim hayatımda hiç keyif alamıyorum ne yapmam lazım nasıl geçecek bu aklımdaki
0 oy
(998 puan) tarafından
Yoo neden merak edeyim ki anlamadım
0 oy
(4,174 puan) tarafından
Aklıma bile gelmiyorlar.. Senelerdir konuşmuyorum görüşmüyorum kuzenlerimle kimse kimseyi merakta etmiyor
(153 puan) tarafından
Ya ben de nasıl benim de ya İlk başlarda ailemle sorunlar yaşadım hala da sorunlarım var eşim abilerimle iyi anlaşmadığı için ailem de gelip gitmiyor kayınpederime falan yani o yüzden üzülüyorum acaba ne yapıyorlar niye bana gelmiyorlar ben gitmiyorum diye üzülüyorum içim içmiyor bazen düşünüyorum ki diyorum ki beni sevseler kendileri gelirler niye ben bu kadar aklım onlarda o yüzden bu mutlu olamıyorum sürekli bu yüzden eşimle
0 oy
(2,989 puan) tarafından
Hepsinin. Cani cehenneme babam dahil 
(153 puan) tarafından
İşte benim de tam tersi sürekli aklıma onlarda olduğu için ne evliliğime odaklanabiliyorum ne eşimi mutlu ediyor sürekli kim ne yapmış kim ne etmiş kim nereye gitmiş kim ne söylemiş böyle yani
(2,989 puan) tarafından
Sen demekki baba tarafindan kazik yememissin yoksa ölse umrunda olmazlar
(153 puan) tarafından
Beni de o kadar sevmiyorlar gelip gitmiyorlar bir başvurmuyorlar nasılsın diye aramıyorlar bile ama sürekli aklım onlarda işte yani şimdi beni düşünseler gelip gitseydiler hepsi kapakı olsaydık neyse derdim tamam ama gelip gitmiyorlar aramıyorlar bile ama akşama kadar ne yapıyorlar ne ediyorlar yani bir yolunu bulur birini arayıp ne olduğunu biliyorum yani
(2,989 puan) tarafından
Ya birak bosver dertsiz basina dert alma
(153 puan) tarafından
İşte neden böyleyim anlamıyorum
0 oy
(686 puan) tarafından
Hiçte merak etmiorum babamın tarafini bayramlarda görüyorum senede bı kaç kez düğün vs
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Yok vala bacısı hiç umrumda değil koca koca insanlar hepsi kendi işini beceriler merak etmem öyle kim napiyo ne ediyo dedikodu bile dinlemem annem teyzeerimle faan bi dünya olay olur dedikodu yaparlar hiç bulasmam evlenmeden 2 3 sene önce hesinin ne b.k olduğunu snlamistim mesafemi koymuştum zaten annem gider gelirdi ben gitmezdim hiç düğünde bayramda görürdüm evlenince de iyice koptum çok rahatım ohhh 
(153 puan) tarafından
Ya ben de biraz onlardan uzak oturuyorum onlar gelip gitmiyor o kadar sıkı fıkı değilim ailemle ama sürekli merak ediyorum sürekli ne yapıyorlar diye merak ediyorum hayatlarını sürekli merak ediyor ne yapacağımı böyle hiç mutlu olmuyorum hayatıma odaklanamıyorum bile
(7,039 puan) tarafından
Canım ben yakınım ama yinede 2 3 ayda bi gidiyorum gunluk annemle konuşurum 5 dk o da nasılsın iyi misin bu kadar hiç o kadar merak etmem sen kendini oraya odaklamissin evlendiğini farkında degisin hala bekar ve onlar aipen gibi geliyo ama sen evlisin kendi ailen vaf bu durumu duzetmen lazım yoksa eşine çok sorun yaşarsın
(153 puan) tarafından
Çok sorun yaşıyorum sanki bekar gibi bı gün oraya gitcem  gibi çok doğru söyledin ne yapcam bilmiyorum kafayı  yedim
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Bayramlarda denk gelmemek için bayramın son günleri gideriz .Allah uzak etsin fesat fitneleri anne ve baba tarafı alayı cikarci.merakta etmiyorum umrumdada değiller.kinciyimm
0 oy
(6,220 puan) tarafından

Baba tarafından rehberimde babam dışında kimse yok :D

İnstagram da sadece 3 kişi var:D

Anne tarafım ful ekli her gün aramalar sormalar 

Ama Kimseyi de merak etmem ne yapmış niyet etmiş Hele ki evliliğime odaklanamayıp mutsuz olacak kadar neden bu kadar merak ediyorsun Ne var yani

(153 puan) tarafından
Bilmiyorum belki de hayatımda memnun olmadığım için sürekli başkalarını merak ediyorum yani bilmiyorum sürekli her gün için ne yapıyor ne ediyor böyle yani
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Ne ana tarafi ne baba tarafi hatta koca tarafini bile merak etmiyorum hic
(153 puan) tarafından
Bence hepsi meraktan gelitor
(17,796 puan) tarafından
Yok anacim etmiyorum merakkk
0 oy
(4,663 puan) tarafından
Viiii degil akraba kendi bacimi bile nereye gitti napti die merak etmiyorum.d
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Ay yok banane kim nereye gitmiş napmis hiç merak etmem
0 oy
(48,690 puan) tarafından
niye ki bu merak kiskaniyor musun
(153 puan) tarafından
Evet kıskanıyorum ondan bende mutlu olmuyorum
(7,958 puan) tarafından
Canım sen normal değilsin linç etmek için demiyorum ama destek al bence
(153 puan) tarafından
Evliligim okadar zorunum var eşimle gene onları düşünüyorm
(48,690 puan) tarafından
onlar mutlu sen neden mutsuzsun diye kıyas mi yapıyorsun
0 oy
(7,411 puan) tarafından
babamın taravıyla bi sorunum yok bazen sinir ediyolar Annrmin tarava daha cok seviyom 
0 oy
(749 puan) tarafından
Keşke baba tarafımı hiç tanımamış olsaydım babam ve en küçük amcam dışında. Babamla en küçük amcam vefat etti zaten. İyiler hep erken gidermiş  derler ya. Geri kalanından tiksiniyorum cehennemin dibine gitsinler 
0 oy
(900 puan) tarafından

Baba tarafımın canı Cehennem'e :D asla umrumda değiller 3 halam birde amcam var babam öldükten sonra öküz öldü ortaklık bitti diyip 1 defa bile arayıp sormadılar 9 yıl oluyor bizden uzak Allah'a yakın

0 oy
(7,958 puan) tarafından

Yok artık bunu mu merak ediyorsun sesli güldüm kusura bakma:)) bende sandım ailenlr yasamamissin tanımıyorsun kız nesini merak etsin onların 

(153 puan) tarafından
Baba tarafı derken yani ablalarına yengelerin kardeşlerini kimler etti kim ne yaptı böyle
0 oy
(82 puan) tarafından

Allah Allah kusura bakmayın ama sizi ilgilendiren kısmını tam anlayamadım kim ne yapar yani ben ne kadar uzaksam o kadar mutluyum :D

(153 puan) tarafından
Benden uzaklar ama gene Mutlu olmuyorum
0 oy
(12,647 puan) tarafından
8.9 senedir doğru düzgün konuşmuyorum en son 2018 da gittım. Mutluyum şükür bana ne faydası olmayan sevgisiz insanlardan
(153 puan) tarafından
Ben tam tersi hep kimle yapıyor ne diyor düşünüyorum

İlgili sorular

+1 oy
39 cevap 638 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 503 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Zeynepemine22 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 954 göst.
7 Mart 2022 Aile kategorisinde Aklimatakilanlar (1 puan) tarafından soruldu