0 oy
73 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,737 puan) tarafından
Sürekli peşimde gezen bı köpek var baskalarina gösterip bak bu köpeği alsana çok tatlı diyorum ama köpek yine peşimi bırakmıyor zararda vermiyor küçük kızımı kaybediyorum. Orda kızımi bulabilcegimi umduğum yavru köpek sürüsüne godiyorum yiyecek götürüyorum. Kızımi versinler diye ama yok. Ordan dönerken de 2 tane insanla karşılaşıyorum fakat yüzleri yara bere ***** yumuk. Karşıma çıkıyorlar sonra 3 parmağım sertçe tırnak batiriliuor ve uyanıyorum o tırnak acısı uykuda oldu ama uyaniklita acısını çektim 3 parmağımin içine tırnak Google hepsini ayrı yarı yazinca çok iyi şeyler olacak yaziyr intenette rüyadan anlayan yorumlar mi. Nasıl olurda uykuda ellimin tirnaklanmasi beni uyandirir ve uyanincada acıyı hissederim. 

4 Cevaplar

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Genelde ben regl yakınken böyle rüya görüyorum kiz
(1,737 puan) tarafından
Reglim bitti 1 hafta olacak
-Reklam-
0 oy
(1,179 puan) tarafından
Hayra yor canım benim çok yoğun gördüğüm kabuslar genellikle çıkar ama iyi anlamda kalk derin nefes al oku hayra gelsin de kendini korkutma acıyı hissetmen normal bilimsel bir adı var aslında öyle birşey yok ama acısı oluyor panik yapma karabasan gibi düşün ama sen hayırlısını düşün ben vallaha köpekleri o iki insandan bebeği koyuyormuş gibi düşündüm açıkcası aklıma o geldi güzel düşün güzel olsun
0 oy
(177 puan) tarafından
Rüyada peşinde köpek varsa düşmanıdır seni konuşan cekemeyen var böyle biliyorum ben hayır olsun inşallah 
(1,737 puan) tarafından
Vardr kesin haset çok
0 oy
(276 puan) tarafından
Ay inanmazsin gece ben de rüyamda oğlumu kaybettim gerçek hayatta gözümün onunden ayırmam ama rüyada bir anlık kaybediyordum çocuk olmayacak dehlizlerden çıktı eline koluna baktım bir şey olmamış 
(1,737 puan) tarafından
Ben bulamadan uyandım hayrlara çıksın insallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 222 göst.
29 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Yunusemrem (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tugcengenc (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tugcengenc (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 94 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kbraaa.a (52 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı