0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından
Mutfakta masam var salonumda yok dün bi misafirim geldi misafirlerini nerde agirlion dedi genelde yer sofrası yapiyorum baskasinin dedigiyle deil masa almak kendim ve cocuklarim icin almak istiyorum haftasonlari aksam  yemeklerini özel güzel sofralar kurarak yapmak isterim alsam mi acaba

26 Cevaplar

0 oy
(5,319 puan) tarafından
Bnm mutfak masam var biz mutfakta yer öyle içeri geçeriz cnm sizde oyoe deneseniz 
-Reklam-
0 oy
(3,324 puan) tarafından
Gelenin gidenin olmasa bile gerekli. En basta kendin için. Tum kutlamalada özel günlerde misafir gelince acarim masamı ohh miss
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Masa kişiye göre değişir eşimle ben yer sofrasına yiyemiyoruz balkon mutfak salonda masa var hani yerde yemek zor oluyor kimileri ama yer sofrasıni daha çok seviyor da biz yiyemeyiz birde gelen misafirler falan da hep yaşlı otururamiyor yani kullanım açısından iyi aslında yerin varsa alın canım 
0 oy
(2,652 puan) tarafından
Mutfak masası hariç diğer masa kesinlikle gerekli. Ailecek olduğumda mutfakta yiyoruz zaten mama sandalyesi ile 3 kişi rahat alıyor. Ama bir kişi fazla olsa masaya tabak filan sığmıyor o yüzden direk salona açıyorum. Bazı günler tv izleyerek yemek yemek istiyoruz salona kuruyorum. Rahat oluyor bence.
0 oy
(3,511 puan) tarafından
Mutfak dar uzun karşılıklı dolaplar var masam yok ,salondaki masayı biz hep kullaniyoruz hem kendimiz hem misafir için.
0 oy
(15,101 puan) tarafından
Bu biraz evin imkanı ile de alakalı benim ev 90 m² salon küçük o yüzden yok mutfakta banklı takım var. Ama yer varsa alınabilir misafirler içinde kendimiz içinde güzel olur

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 406 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 337 göst.
23 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Mucizemm233 (539 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 572 göst.
9 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annelerrr (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 367 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,011 puan) tarafından soruldu

396,399 soru

11,857,394 cevap

35,954 kullanıcı

...