0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (1,125 puan) tarafından
Bebeğinizin en çok sevdiği ve kilo aldıran tarifleri yazın yemeyen kuzular da belki sever sizin tariflerinizi anneler kullanır hergun aynı şeyi yemekten sıkılıyor valla çocuklar benim şükür kilosu ile sorunum yok 19 aylık 14.200 kiloydu geçen ay kızım yoğurtlu çorbayı çok sever pirinç katiyoruz ya ben daha doyurucu olsun diye arpa sehriyesi de katıyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(1,265 puan) tarafından
19 aylık 10kilo 100 Gr düşünün çok yemez bu aralar çilekli süte takti 
(1,125 puan) tarafından
Sevdiği hiç yicek yok mu canim yazan olur sende yazarsan herkese yardımcı olur ben ayriyetten vitamin kullaniyorum
-Reklam-
0 oy
(346 puan) tarafından
Pankek, tost ekmegıyle tost yaparım cicibebeli yogurt yaparım evde meyve varsa meyveli cicibebeli yogurt yaparım muhallebi yapıyorum onun dışında sulu yemek yaparsam suyuna  ekmek basıp yediririm makarna et tavuk bunlari seviyor menemen yaptığım zaman biraz daha sulu yaparım oğluma ekmek basıp yediririm bende tıkanıyorum ne yapcam diye bide bu sıra iştahsız sevdiği şeyleri bile yemiyor yumuratayı haşlayıp ekmek icini suyla yumusatip yediriyorum 
0 oy
(446 puan) tarafından
Çocuğun yemek seçmesini istemiyorsan abur cubura, tatlıya, şekere, paketli gıdaya alıştırmayacaksın bunun yolu kesinlikle burdan geçiyo. Ben görüyorum çocuklara sabah çay içiriyorlar sonra kahvaltı yapmıyor diyorlar yada okuldan gelen bi çocuk önce gidip dolaptaki çikolatayı yiyor sonra hiç bir şey yemiyor diyor annesi. İstisnalar hariç tabi kimisi gerçekten yemez ama genelde zararlı şekerli şeylere alışmış çocuklar sağlıklı şeyleri yemiyor yemezde niye yesin. Etrafınızdaki herkesle aranızı bozmak pahasına da olda kesinlikle çocuğunuza o zehirleri vermeyin. En azından belli bir yaşa kadar koruyun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 276 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 313 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde dorugunannesi04 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Selver66 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.