0 oy
279 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (155 puan) tarafından
Ehliyet alıcam ama çok kararsız kaldım otomatik daha kolay geliyor bana bilgi verebilir misiniz 

28 Cevaplar

0 oy
(119,156 puan) tarafından
ben alirken otomatik secme hakki yokdu ☺️
o yasda teyzem var☺️
tarafından
Teyzeler ile aynı yaşta olanlar var :D de hele kaç yaşındasın. Benim zamanımda yoktu öyle birşey diyorsun eee ben ehliyet alalı 10 sene oldu vardı böyle birşey:D mantıklı düşününce 30 yaş üstü olman lazım :D
valla varsada ben bilmiyodum ama soyle ditim 18 oldum gun babam kursa yazdirmisti
(7,177 puan) tarafından
20 ya da 21 yaşında olabilir :)
tarafından
:D aman be söyleme yaşını:D
-Reklam-
0 oy
(6,953 puan) tarafından
Benim manuel iyi ki manuel 
(6,953 puan) tarafından
Ben hiç araç kullanmamama rağmen kolay geldi.
tarafından
Hiç kullanmayan daha çabuk öğreniyor zaten :D
(6,953 puan) tarafından
Nasıl oluyor kız öyle daha zor olması gerekmez mi :))
tarafından
Hayır tabiki arabayı kullanmaya başladığın zaman her telden birşey çıktığı için bilen biri için kurs zor oluyor ama hiç bilmeyen kursta temelden biliyor
(6,953 puan) tarafından
Hadi ya ben de bilenler daha avantajlı diye düşünüyordum hep kız
0 oy
(9,971 puan) tarafından
Esimle sevgiliydik alirken dediki manuel al otomatikte kullanirsin. Manuel aldim ama heo otomatik arabalarimiz oldu :)
(155 puan) tarafından
Ya bizde otomatik düşünüyoruz ama bilemedim
(9,971 puan) tarafından
Ablam alacak simdi enistem otomatige yazdirmis zaten istanbuldayim manuel cekilmiyo trafikte. Otomatik olur arabalarimizda demis suankide oyle. Yani manuelde zir degil bana gore ama otomatik daha kolay tabi
0 oy
(7,908 puan) tarafından
Manuel canım.
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Manuel aldım otomatik de kullanamıyorum ne tuhaf demi :) halbuki herkes otomatik kolay der bana manuel kolay ve zevkli geliyor 
(155 puan) tarafından
Ya cidden mi
(3,551 puan) tarafından
Eşime bile araba kullanmayı ben öğrettim ama otomatik vites araba kullanamıyorum :)
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Manuel aldım ve daha mantıklı olduğunu düşünüyorum her ikisini de kullanabiliyorsun. Ayrıca vitesli de kolay kesinlikle bence. 
(155 puan) tarafından
Kolay mı sizce vitesli ya kararsız kaldım
(1,268 puan) tarafından
Bence kesinlikle kolay. Zaten öğretiyorlar. Kendine güven gerisini halledersin inşallah
0 oy
(1,955 puan) tarafından
Sen ehliyetini manuel al otomatik de kullanabilirsin. Ama ehliyetin otomatikse manuel kullanamıyorsun. 
(155 puan) tarafından
Evet biliyorum ama vitesli zor geliyor
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Manuel alırsan otomatik kullanırsın ama otamatik alırsın manuel kullanamazsin ben manuel aldım aslında kullanması çok zevkli vites atması felan ben araba kullanmayı çok seviyorum otomatik olsa böyle sevmezdim herhlde kullananlar araba kullanmış saymıyor kendini
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Eskiden seçme hakkı yoktu manuel arabada oldu direksiyon sınavı. Olsa manuel alirdim yine 
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Bizim otomatik vermiyorlardı o zaman hep manuel aldim
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Manuel al cünkü otamatijte kullanırsın. Otomatık alırsan manueli kullanamasın canım. Manuel aldım her ikisinide kullanıyoruM
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Benim ki manuel 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Ehliyette manuel otomatik secenegi mi var ya?

Ben 18 sene once aldim, oyle birsey yoktu. Manuel kullaniyorum normal duz B sinifi ehliyet benimki :)
(155 puan) tarafından
Evet var
(1,559 puan) tarafından
Vay arkadas neler degismis ya
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Eğer manuel sürebilceğin bi araba varsa eşin denetsin zaten anlarsın yapabiiri misin yapamaz mısın ondan sonra ona göre yazılırsın benim ehliyetim manuel ama kullanmak zor geliyor 
(155 puan) tarafından
Denemedim ama zor geldi
(3,721 puan) tarafından
Valla bana da zor geliyor dur 1 e al kalk 2 ye al ne bilim geri 1 e düş uğraştırıcı otomatik çok kolay gaza baz frene bas. Ama gel gör ki araba düz vites boş boş yatıyor kapının önünde sürmüyorum
0 oy
(178 puan) tarafından
Walla canım ben manuel e yazıldım ilk sınavdan kaldım.2.ci hafta ya .durunce vites 1 atmayı  unutuyordum. Hocam geçen bana dedi ki otomatik yapılsaydı n çoktan ehliyetini almıştın dedi
0 oy
(567 puan) tarafından
Yıllar önce Manuel aldım şimdi alacak olsaydım yine Manuel seçerdim ilerde Manuel kullanmak zorunda kalsan tekrar tekrar uğraşacaksın en güzeli önce zoru başarmak 
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Manuel benim.
0 oy
(644 puan) tarafından
Nerdeyse 20 yi olacak :) c sikki ikiside  ) 
0 oy
(416 puan) tarafından
Manuel aldım canım. Manuel alırsan hem otomatik hemde manuel alırsın öbür türlü sadece otomatiği sürersin sana tavsiyem manuel alman
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Manuel aldım canim. Manuel de otomatikte kullanabiliyorsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde yusra25 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 290 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.