0 oy
80 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
Kizlar eşimin işi biraz ağır ve pis bir iş beyaz ic camaşırlarını makinaya attım yumuşatıcı bölümünede klorak kattım  azıcık ama banyonun içi baya klorak kokmuş 3,5 aylik bebeimde var onun çamaşırlarını yıkıcam yarın öbür gün kokusunu nasil giderebilirim?

3 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Boş  çalıştır  içine az yumoş   dök 
(54 puan) tarafından
Ya geçmesse diye korkmuyorum değil
(3,457 puan) tarafından
içine  eski bir elbise at kontrol amaclı bak bakayım  kokusu  geçecek  mi
(54 puan) tarafından
Evet çok mantıklı öyle yapayım Bi kere boş calistirdiktan sonra bide onu deneyim
-Reklam-
0 oy
(8,396 puan) tarafından
Makineyi 90 da boş çalıştır.
(54 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Boş çalışıt bir tur kokmaz canım ama içim rahat etmez dersen bebeğinin kıyafetini yıkadıktan sonra durulama yap tekrar bi su daha dönsün ama kalmaz kokusu
(54 puan) tarafından
Aiyyy çok teşekkür ederim yüreğime su serptin yaptıktan sonrada pişman oldum nerden yaptım diye Bi daha son olsun
(2,103 puan) tarafından
Benim eşimin de kıyafetleri dediğin gibi çok pis ve kirli hatta çimento bile oluyor onları domestos ile atıp ardından çok kez bebeğimin çamaşırlarını yıkadığım oldu hiç kokusu kalmadı hatta ekstra bir su daha döndürmüykrdum
(54 puan) tarafından
İki kere 90 derecede çalıştırdım sanki hala kokusu var gibi geliyo inş gitmiştir koku moku kalmamıştır sende yikamissin kalmadı diyosan kalmamıştır annelik işte insan çocuğuna geçermi diye korkuyor
(2,103 puan) tarafından
Öyle canım benim oğlumun atletler beyaz leke oluyor alıp basıyorum Domestosa 3 tür döndürüp asıyorum birde en son tekrar durulama yapıyorum bişey kalmıyor

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 520 göst.
0 oy
30 cevap 1,786 göst.
2 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozge25 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 203 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozge25 (27 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,978 kullanıcı

...