0 oy
127 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (162 puan) tarafından
Yarın telefon almaya gitcem benim beğendiğim xiomi note 12 pro . Kullanan var mı yada başka öneri olan elimde ki de xiomi memnunum  bu markadan ama fikirlere açığım . İnceleyip karar vermeliyim yarın orda oylancak çok zamanım yok . Şimdiden teşekkürler 

7 Cevaplar

0 oy
(12,942 puan) tarafından
Bence gayet güzel bir iki ay oldu 256 GB olanini aldım çok memnunum samsungcuyum diyen biriydim bana sevdirdi kendini 
(162 puan) tarafından
Araştırdım 12 gayet iyi bakalım bide canlısına bakmak lazım aklımda şimdilik bu var
(12,942 puan) tarafından
Çok zarif telefon bende grisi var ama hepsi çok güzel şimdiden güle güle kullan
(162 puan) tarafından
İnternette 13 yazıyo ama aynıdır umarım gidince  fiyat. Doğru seçim yapmışım demekki eşim ne istersen alalım dedi de çokta aşmak istemiyorum . Ekstra iş yapmıyoruz Kamera için bunu tercih ettim sadece gerisi aynı işlevi yapıyor
-Reklam-
0 oy
(36 puan) tarafından

Real me 11 pro plus ben doğum hediyesi olarak istedim sağolsun eşimde kırmadı aldı bebemin güzel resimlerini çekebilmek için gayet güzel kamerası falan 200 mega piksel 512gb hafıza RAM de gayet yüksek ben gerçi 2 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım:D

(36 puan) tarafından
Note 9 kullandım bundan önce uzunca bir süre onunda kamerası fena değil ama real me daha iyi
(162 puan) tarafından
Red mi ilk çıktığı dönem aldım bi cesaret kimsede de yoktu dedim şansa rengini beğenmiştim 6 sene oldu artık ömrü bitti yoksa almam . Real mi de bakayım hiç araştırmadım . Teşekkür ederim
(36 puan) tarafından
Rica ederim hayırlı olsun şimdiden
(162 puan) tarafından
Teşekkür ederim . bebeğeniz hayırlı ömürlü olsun
(36 puan) tarafından
Amin inşallah hepimizin bebeleri hayırlı ömürlü olsun
0 oy
(509 puan) tarafından
Benim xiomi 10c memnunum telefonumdan
(162 puan) tarafından
Xiomi iyi ya samsungdu daha önceki ama buda baya baya gitti artık ölüyorum diyor kapanmaya başladı kasılıyo
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Bende alıcam 12 yada 13 düşünüyorum şuan elimde 9 var ama baya eskidi artık sürekli kendi kendine biyerlere giriyo
(8,076 puan) tarafından
Kimeneeeee... Aramizda samimiyet varki takılıyorum.
(162 puan) tarafından
Benimde kapanmaya başladı sürekli yeniden başlatıyo kendini . Ölmeden gömeyim bende :)) 12 baya iyi. 13le arasında fark yok çok aşşa yukarı aynı
(1,121 puan) tarafından
Ben hamilemiymişim senden ögrendim :)
(8,076 puan) tarafından
Değilsin çünkü ben nickleri karıştırdım sorry.d.d.d.
(1,121 puan) tarafından
Anladım zaten canım çok fazla prenses annesi var :)
0 oy
(43 puan) tarafından
Maddi olarak ne durumdasın ona göre söyleyelim varsa paran iPhone al ama mac değilde pro lardan mac biraz büyük 
(162 puan) tarafından
Bende öyle biliyom da dedim yanlış mı .d   sadece markalar değil  bazı şirketler de onlar çalışıyo ülkemizde maalesef
(162 puan) tarafından
Essenora iPhone tercihim değil  çok eskiden kullandım bana göre değil hiç sevemedim . Teşekkür ederim
tarafından
Zaten bakıldığı zaman hayatımızın her yerinde İsrail var . Yani sadece bu telefonla ürünleri almama ile olacak şeyler değil
(162 puan) tarafından
Maalesef. Birini bilsen diğerini bilmiyosun yada umursanmıyor arkadaşım
(43 puan) tarafından
Tekerlek… sana Bursa boykoddan mı bahsettik kusura bakma ama diğer her tel dolaylı yollardan da destek veriyor evinde bulunan herşey hemde evet Gazze de olan durum üzücü ama bu süreç senin benim kahve içmemeli deterjan almamamla çözülmez siyasi anlamda bilmem kaç ülke para verirken İsrail’e sen ıphone almışsın almamışsın kimin umrumda ayrıca ben iş yapıyorum çizim programları kullanıyorum diyelim ki Samsung kullanayım programı kaldırmıyor eee söyle evimin zırkını çıkartmayayım mı
0 oy
(1,427 puan) tarafından
Bende şurda bekliyim
0 oy
(3,474 puan) tarafından
Ben kullanıyorum memnunum gayet iyi. 
(162 puan) tarafından
Videolarını falan izledim güzel hoşuma gitti çok bişey yapmıyoruz ki iş görüyo işte . Hangi renk sizdeki
(3,474 puan) tarafından
Öyle canım, gri benim telefonum böyle antrasit gri arası bi şey.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 83 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde nurr001 (1,449 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 139 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ayseglll (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
19 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekk123 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 189 göst.
4 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu

379,169 soru

11,349,933 cevap

34,817 kullanıcı

...