0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar iyi geceler öncelikle bugün çok kötü oldum dün eşim sevgililer günü diye akşam gelirken kırmızı bir gül almis sasirdm cunku eşimle tanışma evlilik felan derken 7 senedir bir kere sevgiliyle pelus aştı almıştı onuda benim israraimla feln onun dışında hiç öyle bişey almadı artık bende alıştım aslında ısrar etmedim feln hevesim kalmadı çünkü neyse bugün görümcem geldi ooo dedi abimde dün gül almış feln dedi bende ısrar etmemek lazimis dedim ısrar edince almıyordu vs dedim sonra kaynanam belki fiirdamistir birjleri dedi bende işte yine tekrarladım ısrar edilmemesi lazımmış felan diye sonra dediki gülerek SLK benim dedmele aldı dedi ben şok oldum sonra işte ben de alacaktım felna dedi dedi orda o lafı deyince görümcem var babanesi var bende sirilendim agaldim iki damla gozumden suzulu verdi görümcem üzülme onun aklı biraz basmaz vs getirdi 

7 Cevaplar

0 oy
(166 puan) tarafından
Slk benim dememle mi aldı  ciddi anlamda arana mesafe koy 
-Reklam-
0 oy
(15,304 puan) tarafından
Sana bı daha öyle söylemesine izin verme. Sen kime sala.k diyosun deseydin ya bı . 
0 oy
(1,591 puan) tarafından
Madem anlatıp moral bozacaktı hiç demeseydi de almasaydı da
0 oy
(295 puan) tarafından
Çok terbiyesizce bir laf fısıldadn bari içinde kalsın 
0 oy
(3,904 puan) tarafından
Ayy bu kaynanalar. Madem bı iyilik ettin içine etme. Benim ki de eşim hedıye alır eşim sadece aldıgını söyler ben dedime getirir lafı. 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
İlk başta dede ne alaka dedim meğer onun demesiyleymiş hakaret hoş olmamış 
0 oy
(13,314 puan) tarafından
Bir iyilik yapmışsın keşke içine sçmasaydın derdim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 132 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde esrausen676 (60 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 831 göst.