0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (264 puan) tarafından
Kızlar 9 şubatta yumurta pik olmuştu yumurta döllenmişse en erken ne zaman öğrenebilirim 23 şubat regl günüm ama öncesinde öğrenebilirmiyim beklemek çok zor bir tane kürtaj yaptım 4 ay önce ilk gebeligimdi  çok istiyorum bu ay tarcın bal karışımlı bir tarif denedim 1 hafta geçmek bilmiyor eğer döllenme olmamışsa ne deneyebilirim başka deneyip güzel sonuç alan varmı ben ovülasyon takibi yapıyorum 2 günde bir ilişkiye dikkat ediyorum ama nasip olmadı maalesef 

2 Cevaplar

0 oy
(586 puan) tarafından
Canım önce bi rahat ol bu kadar kafaya takma sabır işi bu 4 yıl bekledim bende ilk çocuğumu ne zaman kafama takmadım o zaman oldu, kendine meşguliyet bul zaman biraz daha hızlı geçer 1 hafta bekle kan testi ver derim
(264 puan) tarafından
Bebeğin kordonunu patalojiye gönderdiler bi sorun yok dedi doktor daha öncesinde doktora gitmiştim kontrol için oda bi sorun olmadığını söylemişti hep kafama taktığım için stresten galiba
(586 puan) tarafından
Evet canım olmaması stresten olabilir vakti saati gelmemiştir ama birde olunca düşme riski vs oluyor sen doktora sor bakıyım pıhtılaşma testine bakmışlar mı onun sonucu hemen çıkmıyor, benim ilk gebeliğimde bebeğimin kalbi durmuştu sonra test yapıldı pıhtılaşma sorunu çıktı 2 gebeliğimdede kan sulandırıcı kullandım
(264 puan) tarafından
Kürtajdan 10 gün sonra çıktı sonucu pıhtılaşma yok dedi 3 ay gebelik yasak ondan sonra normal deneyebilirsin demişti
(586 puan) tarafından
Hım tamam canım o zaman pıhtılaşma yok demek ki ilk gebeliklerde olabiliyormuş bol bol dua et, Hz Zekeriya nın duası var, Kuranda da geçiyor ayet, onu çekebilirsin sabret inş vakti saati gelince sen stres yapsanda olur
(264 puan) tarafından
Okurum tabi sağol canım
-Reklam-
0 oy
(570 puan) tarafından
İnşallah bu ay hayırlı haber alırsın olmazsa eger diger ay adetin bittigi gün birliktelik yasa ve iki günde bir devam et ilk yasadığın gün hic banyoya kalkma diger günlerde öyle duşu gec almaya calış belki faydasını görürsün birde adetin bitmeden bir gün önce sogan kürü yap kabuğuyla kaynat iç ılık olarak adetin son günüde taze kaynat iç dahada icme enfeksiyon varsa idrarında oda adetinle beraber temizlenir sık tuvalete cıkarsın 
(264 puan) tarafından
Sabah ezanına kadar kalkmıyorum duş almak için reglin 11. Gününden itibaren iki günde bir değerlendiriyorum o haftayı soğan suyu içmedim hiç bu ay onu deneyeyim sağol canım normalde de ztn saniyesinde tuvalate giderim bişey içsem tutamayan biriyim:)))
(570 puan) tarafından
O ayrı ama sogan kürü hem ici temizliyor hemde yumurtlama da faydası var enfeksiyon varsa engel olur gebelige onun için dedim
(264 puan) tarafından
Dışarı atan bir enfeksiyonum yok akıntı koku gibi şeyler yok yani ama içeride varmı bilemem tabi bi sağlık sorunumda yok regl olursam onu denicem çok sağol canım
(570 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde esrabarış (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 86 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde esrabarış (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 395 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu