0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından

Arkadaşım kendi nisanında giydi sadece önü görüldüğü gibi acik aynı şekilde enseden aşağı v şeklinde açık önü şalla kapatırım dedim ama arkayı nasıl kapatabilirim. Kaynımın düğününde giyecem. Ben bu arkadaştan zayıfım üzerime yapışmayacak yani şekli balık şeklinde sizce nasıl kapatabilirim?

image

image

13 Cevaplar

+5 oy
(6,165 puan) tarafından
Kuzum bunun neresini kapatırsan kapat tesettürlü insana yakışabilecek bir kıyafet değil bana göre 
(1,471 puan) tarafından
Balık model olduğu için her türlü yapışır modeli o çünkü vücuda oturup sarması
(6,165 puan) tarafından
Model olarak çokta bol duracağını zannetmiyorum canım vücut hatlarını yinede belli eder bide fazla dikkat çekici bir elbise yanlış anlama sorduğun için söyledim yoksa beni ilgilendirmez bide gerçekten daha güzel elbiseler var:)
(467 puan) tarafından
Arkadaşım 60 kilo ben 50 kiloyum ayrıca ben tesettüre uygunmu yada değilmi diye bir soru sormadım.
(6,165 puan) tarafından
Tesettürlü olduğunu postta belirttiğin için öyle söyledim nasıl tesettür haline getirebilirim diye sordun bende ne yaparsan yap tesettür haline gelmez bu elbise demeye getirdim yoksa beni zerre alâkadar etmez.
(1,427 puan) tarafından
Süslü tesettür istyo heralde arkadas . Oyleyse biz yorum yapamayiz kendi bilir. Evet bu elbsieyi naparsan yap tesettür gibi tesettüre uygun hale gelemez
-Reklam-
0 oy
(3,365 puan) tarafından
Resim tinne cnm
(467 puan) tarafından
Koydum
0 oy
(264 puan) tarafından
Kız resim yok ki
(467 puan) tarafından
Koydum
(264 puan) tarafından
Aynı renk parçayla kapatirabilirsin
0 oy
(985 puan) tarafından
Aynı tonda tülle adını bilmiyorum ama transparan olsa da dikkat çeker içi belli etmeyen tül tesettürde olmaz da bu tonlarda kumaşla çık iyi bir terzi kapatır. 
(467 puan) tarafından
Sırıtmaz mi
(985 puan) tarafından
Sırıtmaz işinin ehli birine götür o halleder
0 oy
(6,909 puan) tarafından
Elbise senin olacaksa tadilat yaptır geri verceksen aynı renk kumaş al tezide dilerler oraya diktir sırtından yakadan parça koysunlar geri vereceğin zaman cikarirsin 
(467 puan) tarafından
Sırıtmaz mi
(6,909 puan) tarafından
Canım uygun bi kumaştan yaparsan siritmaz zaten başını yapınca salın arkayı da kapatır çok görünmez ki bence çok güzel olur
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Eğer elbise sizde kalacaksa terzide saten bir kumaşla açık dekolte kısımları kapattırabilirsiniz 
(467 puan) tarafından
Sırıtmaz mi
(3,079 puan) tarafından
Yani sırıtabilir başka imkanın varsa uğraşma yoksa bi terziye götür o sana fikir verir şimdi tam kestiremiyorum
0 oy
(1,333 puan) tarafından
İçlik diktir aynı kumaştan içine giyersin hem elbiseyede zarar gelmez kolsuz diktir rahat olur 
(467 puan) tarafından
Sırıtmaz mi
(1,333 puan) tarafından
Yok sırıtmaz ben de denedim kumaşın aynısı olursa hiç sırıtmıyor zaten şalın arkayı kapatır
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Bende nikah elbisemi bu şekilde açık balık elbiseyi tesettürs çevirip giydim aynı renk model dantel tül bulabilirssn terzi halleder arkası çok mu açık 
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Önünün v şeklinde olan yeri gibi arkaya yaptır o zman olur önünü şal kapatır zaten 
0 oy
(990 puan) tarafından
Terziye göster aynı tondan parça atarlar
0 oy
(2,757 puan) tarafından
Bu elbise dar olarak giyilebilecek bir model. Üzerime yapışmayacak demişsin, o zaman çok kötü duracak üzerinde. Hiç şık olmayacaksın bence bununla. 
0 oy
(10,298 puan) tarafından
Bu elbise balık vücuda oturmadığı sürece kötü durur canım. Açıklık kısmı ise terzi halleder 
0 oy
(48,610 puan) tarafından
terziye kumas diktir arkasına arkadasin izin verirse 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 318 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde eslemree (1,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 747 göst.
17 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Beyza34 (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 292 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde nisa_42 (1,045 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...