0 oy
108 göst.
Aile kategorisinde (1,408 puan) tarafından
Normalde prezervatif ile korunuyorduk eşimle. Ayın 12'sinde adet olmam gerekiyordu, 2 gün önce korunmasız ilişki yaşadık. Adet öncesi olduğu için de umursamamıştım. 2 gün önce test yaptım korkudan çıkmadı. Eşim de psikolojik geciktiğimi düşünüyor, evde bir test daha var ne zaman yapsam net sonuç alırım

6 Cevaplar

0 oy
(563 puan) tarafından
Geç döllenme olmuş olabilir bir kaç gün sonra tekrarlayin
(1,408 puan) tarafından
Kendimi hamile gibi hissediyorum ama psikolojik mi gerçek mi ayırt edemiyorum. Pozitif olsun istemiyorum korkudan
(563 puan) tarafından
Korkma canım stresten de geçikmiş olabilir hava dırumu her şey gecikmesine sebep. O yüzden bir kaç gün daha bekle yine olmzsan kan ver en kesin sonuç orda olur
(1,408 puan) tarafından
Pazartesi kızımın aşısı var olmazsa kan vericem
-Reklam-
0 oy
(9,971 puan) tarafından

Kiz neye guveniyosunuz :D

(1,408 puan) tarafından
Zaten ikinci çocuğu düşünüyorduk artık, biraz onun rahatlığı oldu. Kızıma ben zor hamile almıştım, şimdide biraz kilo fazlam var o yüzden olma ihtimali az gibiydi
(9,971 puan) tarafından
Dusunuyosan hayirlisi olsun o zaman
(1,408 puan) tarafından
Düşünmek ile olma ihtimali farklı oluyormuş. Şimdi çok korkuyorum
0 oy
(193 puan) tarafından
Canım strese girme oda etki etmiş olabilir bir kaç gün daha bekle bakalım insanoğlu için herşey mümkün olabiliyor eğer gebelik düşünmüyorsan korunsaydın keşke .Allah gönlüne göre versin 
(1,408 puan) tarafından
Gebelik düşünüyordum artık, kızım 18 aylık aralarını çok açmak istemiyorum yaşım 30 olmak üzere. Beraber büyüsünler aradan çıksın kafasındayım
(193 puan) tarafından
En güzeli gerçekten büyüyüp gidiyorlar
(1,408 puan) tarafından
Kızım büyüdükten sonra cesaret edemem diye korktum, rahata alışınca. Ama işte istesende ihtimali korkutuyor insanı
(193 puan) tarafından
Korkma canım hakkında hayırlısı olsun
(1,408 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Erken gebelik testi mi alsan onda daha net sonuç alırsın gibi . 
(1,408 puan) tarafından
Erken gebelik testi aldım zaten
0 oy
(55 puan) tarafından
Bende olmadım ya 2 gün gecikti korkuyorum korunmasız ilişkide olmadı ama hamile gibide hissetmiyorum ama niyese gecikti daha çocuğum çok küçük 19 aylık 
(1,408 puan) tarafından
Kızımda 18 aylık olmak üzere, ben istiyorum aslında ama genede insan geriliyor
(55 puan) tarafından
Ben korkuyorum ya valla olmadikcada regli geriliyorum daha bu bebek geliyor bana
(1,408 puan) tarafından
Beraber büyüsünler tek elden çıksın kafasındayım artık. Büyüdükçe rahatlamadım ben hiç, hatta kızımı  bana bağlılığı artıyor hergün
0 oy
(91 puan) tarafından
Bende 3 ay önce doğum yaptım 1 kere adet gördüm ama hâlâ olmadım tekrar hamile kalırım diye korkuyorum:( prezervatif ve geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
0 oy
1 cevap 182 göst.
6 Ekim 2021 Aile kategorisinde ceylan_38 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 243 göst.
0 oy
3 cevap 152 göst.

378,361 soru

11,325,205 cevap