0 oy
238 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar ben 7 ay içinde toplam 250 bin liralık alışveriş yaptığım halde neden benim hiç puanım yok bide elit üye neden olamıyorum ya

11 Cevaplar

+1 oy
(3,480 puan) tarafından

250 binlik alışveriş yaptığına göre elit üye olmana gerek yok bosver :D

(6,227 puan) tarafından
Harca kız Allah vermiş harca gitsin aman ahirete gelmeyecek ya bize
(3,480 puan) tarafından
Allah herkesin kazancına bereket versin kendi kazandığını harcamak kadar güzel bisey yok
tarafından
Aynen öyle canım eşinden bekle bekle zor ya en güzeli kendi kazandigini harcamak
tarafından
Valla canım ya yemin ederim bir cegrek altınım bile yok birikimlik varsa harcıyorum olani
(3,480 puan) tarafından
İyi yapiyosun güle güle harca
-Reklam-
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Demek ki daha çok yapmak lazım galiba

Birde belirli sürede yani sık sık yapmak lazım galiba

Yoksa puanları siliniyor

Tekrar başa dön oluyor
tarafından
Sık sık yapıyorum ya okudum millet beş bin le elite uye oluyo avantajida çokmuş ben nasıl olamıyorum anlamadimya
(4,196 puan) tarafından
Aylik ki o :) sirazeyi kaydirinca bazen bende elit oluyorum :) fazla alisveris yaparsam. Ama bir ay icinde. 250 bin tl  yo 7 aya nasi böldim:)) 249 bini bir ayda kalan bi. Tl doger ayda harcadiysan bir ay elit uye olmussundur farketmeden bitmistir ay
tarafından
Canım mesela bir ay da yüz bin yaptigimda oldu bin lira yaptığımda oldu
(4,196 puan) tarafından
Her alisveris ayri puan veriyor. Sanirim  mesela  250  liralik 4 ayri alisveris yapinca 100 puan birikiyor. Ama 1000 tl lim  tek seferlik bir alisveris yapinca 25  puan birikiyor. Haliyleelit uye icin gerekli puan birikimi olmuyor
0 oy
(229 puan) tarafından
Puanlar 3 ayda bir sifirlaniyor bu sebep olabilir
(229 puan) tarafından
Ben cok cabalamadim ama fotoğrafli yorumlar en yuksek puano veriyor ya etrafimda hic elite uye olabilende yok fenomenlere özgü gibi geliyor bana
tarafından
Belkide canım ya Trendyol bizi insandan saymadi :)
(229 puan) tarafından
Agsgsgsgsg güldürdün kiz Allah iyiligini versin belki paramizi begenmiyordur euro dolar uzerinden calisiyorsa senin harcadigin 250 bin lira cok şey etmedi demekki
tarafından
Bu devirde etmez tabi canım ya ev eşyaları alıyorum ben herşey ateş pahası olmuş vallahi Rabbim yeni evleniceklere yardım etsin inşallah ya
(229 puan) tarafından
Aminnnn
0 oy
(3,070 puan) tarafından
250 bin TL'lik ne aldın kiz elit üye olunca noluyo 
tarafından
Hayat pahalı canım bir nevresim olmuş 1500-2000 lira
tarafından
Mesela bı kırlent yüzü aldım üç lu 650 lira
(3,070 puan) tarafından
Canım hayat pahalı diyemezsin bence aylık 35bin liralık alışveriş yapıp bide tredyonldan
tarafından
Ama pahalı işte canım herşeyin fiyatı yüksek ikinparca bişey alıyoruz 5-6 bin tutuyo
(3,070 puan) tarafından
Ayy ya ben standartların altında yaşıyorum yada sen sen çok standartların ustundesin tamam gerçekten hersey pahalı ama aylık 35 bin liralık alışveriş yapıyorsan demekki sana ucuz geliuo
0 oy
(8,336 puan) tarafından
Elit üye olunca ne oluyor ?
tarafından
Avntaji oluyo canim
0 oy
(516 puan) tarafından
250 bin mi maşallah canım Allah daha çok versin :)
tarafından
Amin canım cümlemize
0 oy
(656 puan) tarafından
Bende ona çok şaşırıyorum yaa o dar  puanım birikiyor biz defer verip yorum yapıyoruz hemde resimli bı kaç gün geçiyor eksilmiş bende anlamadım gitti:)
tarafından
Ben hiç yorum yapmadım ondan mı olamadim acaba
(656 puan) tarafından
Tabi cnm ürün aldiginda değerlendirme yap yorum yani ve resimli yorum yaparsan daha çok puanım oluşur ,gerçi ben yapıyorum da nafile puanlar ortamdan kayboluyor:D
tarafından
Evet kayboluyo ben daha bı yararini goremedim
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben elit uyuyeyim hergun bişey isterim bağımlılık oldu hiç iyi bişey değil valla bırakmaya çalışıyorum batsın elit üyeliği
(6,259 puan) tarafından
Elit üye olunca ne oluyor
(5,240 puan) tarafından
İndirim kuponlari oluyor müşteri hattinda öncelik veriliyor sorunun çabuk çözüme ulaşıyor falan esmacim
(6,259 puan) tarafından
Iyimis
(5,240 puan) tarafından
Öyle kuzu
0 oy
(2,675 puan) tarafından
3 ay da bir yeniliyor kendini som 3 ayda yaptığınız alışverişlerin puanları birikiyor puan almak için de puanın paraya dönüşmesi de 1 hafta içinde kullanılmalı 
tarafından
Hiç paraya donusmediki canım ya
(2,675 puan) tarafından
Mesaj gelmiyor sizin ara ara bakmanız lazım 1 hafta sonra da siliniyor
0 oy
(433 puan) tarafından
Bende çok alış veriş yaptım bir türlü olmadım yalancı hep sürekli alış veriş yapılmasını istiyor
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Allah daha çok versin bacım senin elit üye olmana gerek yok zaten elitmışsin
tarafından
Yok canım benim ya ne eliti amin Rabbim cümlemize daha çok versin

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 641 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 401 göst.
6 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
23 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,097 puan) tarafından soruldu

380,262 soru

11,385,105 cevap

34,884 kullanıcı

...