0 oy
443 göst.
Aile kategorisinde (253 puan) tarafından
Ya ısten gelmıs eve uğrayacağına annesıne gıtmıs uyuyor gece çocuğa kalkmış üstünü açıyor diye uyuyamamıs kesıntısız ınsan önce evine uğrar ya da bı arar mesaj atar sessız seıssz sureklı annesınde 

15 Cevaplar

+2 oy
(2,818 puan) tarafından
Annesi ayağında sallayıp uyutuyo herhalde 
(12,807 puan) tarafından
Emziriyor da olabilir
(2,818 puan) tarafından
Doğru evet başka açıklaması yok
-Reklam-
0 oy
(1,187 puan) tarafından
İzin verme alıştırma 
0 oy
(829 puan) tarafından
Sakami yapiosun canm ciddimisin yani gercekse daha evli olgunun farkinda deil belliki anasina gidip uyumak nedir ozmqn bosasin seni rahat etsn cocuk onun cocugu nasil bi sacmalik kiz hic tepki gostermedjn mi yada kaynanan demesimi evine git oglum die 
(829 puan) tarafından
Bildgin basini yakmislar desene kuzum ah be yasini almis ama koca olmazmis yazik cok uzuldm simdj sana ya konussan tepki gostersen hani duzelmezmi canm yada sana karsi nasil birisi daha anasindan kopamqmis resmen
(790 puan) tarafından
Benim sadwce anasıyla değil derdim arkadaşlarıyla ailesiyle herkesle ailesi işi düştümü arayıp işi düşmedimi selam vermiyorlae geçen görümceme para istedi diye 500 bin tl vermiş şimdi kalkmış bana diyorki ben isveçe gidicem onun için kredi çekicem 500 bin tl lik diyor arkadaşları oraya git birkaç yıl yaşayalım hanımlar burda kalsın biz para biriktirip gelelim diyorlar ben gerçekten paraydı oydu buydu onun için evlenmedim kirada evdir dedim huzur olsun dedim benim yoksa çok zengin taliplerim vardı aileleride beni seviyordu resmen başımı yakmışım daha demin anneme dert yandım çocuk 1 hafta geriden geliyormuş büyük ihtimal stresten şekerim yükseliyor son dönemlerde yoksa doğru düzgün hamurişi bile yemiyorum bırak şekerli gıdaları meyveye felan bile dikkat ediyorum şekerde sanırım çocuğun beslenmesini engelliyor tam 1 hafta geriden geliyor akşam yine tartıştık ben deniz diye arkadaşı var onla isveçe gitçem birkaç yıl gelmicem evdeki eşyalarıda satçam cebime para koycam gelince sıfırını alırım sana diyor evi dizen bendim 2021 de 37 bin tl borçla evlendi benle benim borcum yoktu çoxuğun eşyalarınıda annem aldı parasızlıktan değil siz eve para biriktiriyorsunuz zaten biz anane olarak çeyiz alacaktık fıstığa dediler annemin aylık maaşı 3000 tl ama ananemle yaşıyor annem torunu için taksite girdi ananemde evin eksiklerini karşılıyor  gerçekten bunaldım haftaya anneme gidicem birkaç gün kalmayı istiyorum o bile kaynanaga batıyor kendisi 35 sene annesini görmemiş eşime hanımında anasından çıkmıyor diyor eşimin 2 ay önce bacağında tümör çıktı ama sancısı yok diye ellemek istemedi doktor ilerde ameliyat olur yada tedavi ederiz şimdi boşuna ellemeyelim dedi inan o tümörün sorumlusu ben anneme gittiğim için oldu kaynanadayken bacskta sorun yokmuş ben yapmışım ha cevabını veriyorum ama yoruldum annemide katmak istemiyorum mevzulara yüzgöz olmasınlar diyorum annemle babam boşanırken hepimiz çok yüzgöz olduk babamlarla herşey ananeme patladı o ayırmış öyle dendi birde birşeye kızdımmı ne o annenden akıl mı aldın oluyor ki beni tanıyan tanır annemden fikir almam ama annem benim fikirlerimi çoğu xaman destekler annemle çok farklı karakterdeyiz o bile laf oluyor kadın günde 30 tane hap içiyor beyin ve şah damarları tıkalı doktor tansiyonu yükselirse ölüm yada felç diyor zaten o lafları duyunca annem evliliğimi istedi bende nerden bileyim hayatımda doğru düzgün erkek bile görmemişim hep fanusta yaşamış gibi büyüdük dedem sandım karşımdakini dedem gibi biri sandım ama ne bileyim böyle olduklarını
(829 puan) tarafından
Allahm saka gibi ya yurtdisina gitmek nedir ya daha bebegn bile dogmamis belliki arkadasna ozenior yada onu cok dinlior doldursa gelior ne demek hanmlari birakalm hayat yasayalm nasil bisj bu ya madem ole nie evlendnz ben onu anlamadm ya cok yazik cok uzuldm sana simdj giden birdaha geri gelmez canm yanls anlama ama evliligm farkinda bile deil oraya gidince gozu dahada acilcak ki belkiki onu istior gitmek icn bahane arior ay sinirlerim bosaldi bu erkekler neden evliligi hafife alior madem bole b.ok yicekti nie basini yakti senin evlenmseydi kalkip gitseydi yurtdisuna yani abisi evlen dedi die evlenlmwzki yavrum yani bence sorumsz biri oldgnn farkndaydi oyuzden evlenmiordu millet bisj demesin diede evlendm adi altinda evlenmis ama sadece kendini tatmin edior belliki
(790 puan) tarafından
Kaynanada öyle akıl veriyor kaynana 10 yıl git karını anasına bırak diyor para kazan orda diyor dedim evlilikten önceki verceğin aklı niye şimdi veriyorsun ben istemiyorum işte oğlum beni bırakamadı diyor gidemedi dedimki senin 5 tane çocuğun var toplamda geri kalan 4 ü bakardı harelde sana o zaman git deseydin ana kardeşe emanet edilirde eşin kime emanet edilir  ben erkek olsam emanet etmezdim kimseye
(829 puan) tarafından
Ah ya tamam simdi hatirladim bi iki postunu senin bu konular hakkinda sormustn canim benim ne yap et bu adami yola getir yoksa yazik olcak sanada karnindaki sebiyede cok icten dua ediorm rabbim ne muradin varsa versn esini sana döndrsn yanj anlayamadjm bu adamda hocmi sevgi yok ya
0 oy
(479 puan) tarafından
Eve gelince alma eve git annene diye trip at sende git annene sessizce arasın dursun bakalım.seni
0 oy
(1,133 puan) tarafından
O ne öyle ya.Önce kendi ailesi olduğunu kabul edecek.Öncelik sizsiniz.
0 oy
(433 puan) tarafından
Bence çok saçma evine gelip hal hatır sorar ben annemlere geçiyorum der dimi ha karıcım bi beş dk annemi görüp geliyorum dese yine normal orda yatması evinden kaçmak gibi geldi bana nedense
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Tepkini belli etmessen ordan cikmaz 
0 oy
tarafından
Uyuyacaksa gelsın evınde uyusun annesine gittiğini haber vermesı gerekır gecıkıyorum anneme uğrayacağım vs ama bu haya uyumaya gıtmıs uğramak degıl kocandaki evden kaçmak
0 oy
(2,997 puan) tarafından
Böyle alışırsa çok kötü yarın öbür gün laf yaparlar 
0 oy
(7,914 puan) tarafından
Nedir bu eşinden çektiğin ya... 
(253 puan) tarafından
Sımdıde yatağa çocukları aldı ben ötede yatmak zorunda kalıyorum bundan sonra böyle çocuklar hasta oluyor yerlere atıyor kendını dedi ne yapcam bu adamla bıkmıyorum
0 oy
(239 puan) tarafından
Gerçekten Allah sabır versin kesin annesi çağırıyordur 5 yaşında çocuk muamelesi yapıyorlar 30 yaşındaki adamlara sanki ölecek uyuyamadi diye anneler ne yapsın. Benim çalışma hayatım da oldu fiziken çalışılan bir işti ama çocuk insanı daha çok yoruyor eşinin senin kadar yorulmadigina eminim boşver gitsin yatsın söylesen de değişmiyor 
(253 puan) tarafından
Annesı çocukları alıyor gündüz sevme seyıne ya da ben gönderiyorum gonrutlu arıyor esımı ben bile aramıyorum esım çocuk orda dıye oraya gıdıyor bı nevı kendine alıştırıyor ben kaynanama da dedim o da ben kovuyorum gıtmıyor diyor nedense ınanasım gelmıyor
(239 puan) tarafından
Bence ona söylersen iyice havalara girer çocukları da bence o kadar gönderme ben en fazla haftada bir gonderiyorim çok yakın olduğu halde eşin de o sıklıkla gitmeli en fazla
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Niye anasi gece kalkip emziriyo heralde yavrusunu.

Daha neler duyucaz ya. Anasinin memesinden kopamamis adamlar evlenmesin bi zahmet ya.
0 oy
(705 puan) tarafından
Oğlu bekarken aramaz sormaz nerde ne yaptığını bilmez evlenince de ana kuzusu yapmaya çalışır çoğu böyle yani 
0 oy
(489 puan) tarafından
Benim eski este öyleydi ne çekerdim sinir stresten Allah sorsun ne diyim böylelerini derdi çekilmiyor 
0 oy
(877 puan) tarafından
Oğlu bekarken önüne bir tabak yemek koymazlar ama evlenınce kıymete biner üstlerine titrerler huzur bozmaktan başka bi'şey değil bazı kaynanaların yaptıkları benim kaynanamda dahil kendim bizzat şahidim biz sevgiliyken oğlu işten eve geliyordu annesi git mutfakta kendine yemek koy ye diyip köpek gibi davranıyordu şimdi ise yalandan yere sürekli hergün arar sürekli çagırır bize gel bize gel diye Allâhtan eşim gitmez beni evde bırakıpta akıllandı birazda olsa evlendigimizde balayından geldigimiz günün ertesi günü ben çok fena hastaydım yatak döşek yatıyordum o kalktı gitti anasıgile ama burnundan getirdim ve yaptığı hatanın farkına vardı işte ana gibi ana olsa zaten buna asla izin vermezdi herkes ana olamıyor maalesef

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 147 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 915 göst.
19 Eylül 2021 Aile kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 377 göst.
3 Temmuz 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 241 göst.