0 oy
114 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Ya valla sinir oluyorum artık yatak odasından bişey sordu ben mitfaktaydim duymadım öyle bir bağırıyor ki öküz gibi aynı resmen böğürüyor valla sinirim bozuldu bende ona bağırdım niye arkadaşlarınla konuşur gibi konuşuyorsun benimle ya dedim bundan sonra bende öküz gibi davranıcam sana senin gibi davranıcam dedim ciktim odadan artık moralim bozuluyor Allah'ın dağ ayısına sinirimi atamıyorum ya. Konuşmaya çalıyor konuşmuyorum da konuşmam da Allah'ın hödük öküzü insan karısına böyle bağırıp çağırmaz ya 

1 cevap

0 oy
(265 puan) tarafından
Aranızdaki duruma balı biz bbazen canımlı cicimli bazende oooı reis deriz kanka deriz şakasına arkadaşca da konuşuruz ilk zamanlar bende diyordum ben senin askerlik arkadaşınmıyım diye sen benim hem eşim hem en iyi arkadaşımsın filan dişe güzel bir cümle kurmuştu
(41 puan) tarafından
Bunu kastetmiyorum canim dalga olarak değil  hep öyle bağırıyorlar ahırdaki hayvana nasıl bağırirsin aynı öyle bağırıyor dalga anlamında değil
(265 puan) tarafından
Haaa o zaman duymamazlıktan gel canım yanına gelip niye cevap vermiyon derse ben senin karınım arkadaşın değil bunu öğrendiğin zaman cevap veririm dersin
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 323 göst.
8 Kasım 2023 Aile kategorisinde VB. (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 218 göst.
12 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ceylannm (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 330 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy