0 oy
96 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,094 puan) tarafından

doğumdan kalma geçmek bilmeyen güneş lekelerim var sizden tavsiye istiyom hangi krem hangi tonik serum expigment madecascol kullandım işe yaramadı bulunduğum yerde cildiyede yok 

son olarakta bu kremi baya öneren oldu biliyormusunuz bu kremi kullandınızmı

image

3 Cevaplar

0 oy
(61 puan) tarafından
İlk defa gördüm kullanma the purest ürünleri çok iyi eczanede git önerir zaten bioderma vs,
-Reklam-
0 oy
(1,185 puan) tarafından
C vitamini serumu , niacinamide serum ve düzenli güneş kremi kullanmanızı öneririm 
0 oy
(4,153 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İlk once cildimi soydrdum . Ardindan the purest urunleri kullaniyorum .1  Eylul  ve  15 aralik 
(4,153 puan) tarafından
Benimki tek seanslik bir islemdi oyle degalarca yapilmiyor senede en fazla dort kez yapiliyor 3 ayda bir gbi. Guzel olsun sonuc aciya yanmaya deger bence ua birkac ginluk aci
(210 puan) tarafından
Seninki farklı işlem demekki cnm daha etkili demekki  benim ki 4 Seanslik bir işlem o zmn etki sagliyormus
(1,325 puan) tarafından
Fiyat ne kadar verdiniz kızlar merak ettim :D Ayni dert bendede var gitmeyi düşünüyorum.  Doğum lekesi mahvetti beni
(210 puan) tarafından
Hiç bir bokaaa yaramadı af edersin . İlk başta bebek gibi oldu yüzüm sonra 3.4 gün sonra eski haline döndü sivilceler filan halen var gözenek vs . Gitmedi 5.6 bin filan harcadım ondan öncede dermapen yapmıştım onda da 4.5 bin harcadım boş yere para harcadım anlayacagin
(4,153 puan) tarafından
benim baya duzeldi cildim soydurma ile ama dermapenden bende mmnun kalmadim 2 sena s yapildi 2. senasta svilce oldu hep yuUm. cunku bence igneden. ayni igneyi getirceksiniz dediler. suan ihne bende araya da ramazan girince 27 sunatta en son yapildi. 2 ay olacak yani nerdeyse ignenin hali oerisan . o ihneyi asla yuzume surdurtmem sibilceler anca gecio zaten. randevu alirken sikayette bulunuxam bu igneyi purussuz cam gibi hir yuze surseniz bile ciban cikar bu ne hoylenokadar oara verdim tek kullanimlik ignelerden mi tasarruf ediliyor diye. trendyolda 5 igne yani dermapen basligi 250 tl. gerekirse her alete standart uc use ben alip geleyim tek kullanimlik igne vermeyeceksiniz diye olay cikarcam:) 5 bin soydurma islemi icin vermistim deniz protokolu. 5 de. elit onarim paketo doye geciyor 6 seans detmapen  6 seans karbon peeling 6 seansta cilt vitamin bakimi.  6 aylik tedavi yani her ay bir kere gidip 3 lu islem yaliliyir

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 115 göst.
3 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde filizzz (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
19 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Lesrugg (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 258 göst.
9 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Pikachui16 (806 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 284 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,697 puan) tarafından soruldu

379,371 soru

11,356,114 cevap

34,832 kullanıcı

...