0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (7,411 puan) tarafından
teyzem geldi borclar vardı annem onu haleti bende haletim dedim gitmişken elektirik suyuda yatırem öyle sıra yoltu ödeyip cıktım sonra gidiyoduk teyzem annemde gülmeye başladı beni baban hic ödeme işlerine bulaştırmadı teyzemde dedi sonra moralimi bozdu tartiştım ayrılıp eve gitim babamda aynı kafada ben anlamıyom evin faturalarını ödemek kötü bişey mi 

12 Cevaplar

0 oy
(964 puan) tarafından
Niye kötü olsun ki yeri gelir sen ödersin yeri gelir eşin 
(7,411 puan) tarafından
öyle şeyşeri kadın yapmazmış herşeyi eşin yapsın tepene cıkarırsın diyo sabahta eşim kahvaltı hazırladı
(964 puan) tarafından
Ay boşver her yaşın bir cahilliği oluyor
(7,411 puan) tarafından
öyle canım zaten mecburluktan cıktık dışarı ödemesi vardı köför ödemesi benimde yakında fatura ödeme yeri vardı
-Reklam-
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Yani fatura ödemek erkek işidir diye bir kural mı var bence annen ve teyzen eski kafalı yani onların dönem çoktan bitti ama farkında değiller 
(7,411 puan) tarafından
bırak herşeyi yapsın diyolar ama bende çarşıya gitmişken haletmek istedim
0 oy
(13,096 puan) tarafından
Çok çok saçma bizim evin bütün faturaları benim adıma bir kısmında ödeme talimatı var bir kısmını her ay ödüyorum. Alınma ama onların vizyonu o kadar kadın erkeği donuna kadar düşünecek ama evden sorumluluk almayacak 
(7,411 puan) tarafından
sabah eşim kahvaltı hazırladı oda onun işi diğil ama yapıyo
(13,096 puan) tarafından
Kime göre neye göre. Benim eşim kahvaltı da hazırlar yemekte yapar bugün başka bir posta yazdım çocuk altı da yıkar bende faturada öderim eskilere göre erkeğin yapması gereken çoğu şeyi de yaparım
(7,411 puan) tarafından
bende yaparım canım aramızda paylaşıyoz herşeyi
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Kız ne alaka ekmek almak gibi bişey bence kim müsaitse öder 
(7,411 puan) tarafından
işte bunu anlamıyolar ki gelde anlar hepsi aynı kafada diyom eşim öldü ozaman kim yapcem ben diyom yok anlamıyolar
0 oy
(1,665 puan) tarafından

Bende kocamı bulaştırmam ödeme işlerine taksitle bile birşey alsam üzerime alırım ki her işlemi rahat rahat yapayım veli çağır misali olmasın birşey olduğunda

(7,411 puan) tarafından
benim yükleme işi yapıyo tır yüklüyo bi fotura ödemişim sorun diğil zaten onlarında işi vardı benim fatura ödediğimi öyle demeye başladılar
(1,665 puan) tarafından
Şimdi sana muhteşem bir tavsiye verimmi
(7,411 puan) tarafından
olur canım
(1,665 puan) tarafından
Muhteşem Bir Kahve yap kendine otur keyfine bak inan bunları kafaya takmak için hayat çok kısa ༼⁠ ⁠つ⁠ ⁠◕⁠‿⁠◕⁠ ⁠༽⁠つ. Ne kafana takmana değer nede o güzel canını sıkmaya
(7,411 puan) tarafından
öyle canım sağol
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ayni bizimkiler jic fatura odemedim ama kasapa falan gittim manava hemen laf soyler ayyy canim cahillerle konusmam diyip konu degistiriyorum.d
(7,411 puan) tarafından
zamanım varsa yaparım bide töbe onlarla biryere gitmem
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Kimin vakti varsa o yatiriversin. Ne vat bunda. Sen bakma. Eski kadınlar evden cikmadiklari için yapmaz gözüyle bakiyolardir. Cahillik işte 
(7,411 puan) tarafından
öyle canım annem bi köför cıkıyolar teyzeme şaşırdım daha  genc bide motor var ona binme hasta olursun ben niye motor verken yürümeyi secem ki hasta olmuş olsam şimdi olurdum babam motorla gitmiyem diye isten geliyo sağolsun ama otobuste sürünemem
(15,227 puan) tarafından
Kendi işini kendin girmek gibisi var mı . Boşver sen bildiğini yap
0 oy
(3,001 puan) tarafından
Annenle teyzenin böyle düşünmesi normal çünkü benim eşim ilk evlendgmzde faturalı ben odedigmde oda mobilden bize yakışmaz öyle şeyler demişti;)
(3,001 puan) tarafından
Yok kiz insanların beynine işliyorlar saçma sapan şeyleri eşimde sabah kahvaltı hazırlar ama babası mesela asla açından ölse de kalkıp yemek yapamz
(7,411 puan) tarafından
öyle canım babam aşcı ama cok nadir yemek yaptığını gördüm
(3,001 puan) tarafından
Bosver sen annenin sevinmesi lazım kızımın ayakları yere basiyo die
(7,411 puan) tarafından
yok canım tam tersi erkek gibisin tert doğmuşun der hep işin bitmiyo hic der
(3,001 puan) tarafından
Bosver takma
0 oy
(390 puan) tarafından
Aman kafaya takma ne güzel yardımlaşarak yapıyorsunuz işte yeri gelecek yeri sen ödeyecen teyzenin kocası biraz teyzenden korkuyor sanırım anneni bilmm 
(7,411 puan) tarafından
teyzem köyde kalıyo herşeyi eşi yapıyo kendi işi oldumu anca öyle gelir o
(390 puan) tarafından
Anladım cnm salla gitsin takmam bile ben :)ne derse desin
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Bazılarına göre bu fatura ödemek alışveriş yapmak gibi işler erkeği erkek yapan şeylerdir bu yüzden eşinin yetersiz olduğunu ima etmeye çalışmış olabilirler aslında çalışmamış direk öyle yapmışlar da sorsan yok mok hık mık derler hasili kelam o erkağ işi a gizim neyine senin deyollaa :/
(7,411 puan) tarafından
bi fatura ödüyom arada eşim herşeyi halediyo ödemek istedim yolumun üstü diye
(1,499 puan) tarafından
Hayatım tabii ki yapabilirsin. senin de evin orası bütün yükü erkeğe yüklemek de doğru değil birlik olmak beraberliği sağlamak böyle olur. Yükü beraber sırtlanmak emeği değerli, tatlı kılar. Sen onlara bakma bilmiyorlar
(7,411 puan) tarafından
sağol canım hayırlısı artık
(1,499 puan) tarafından
☺️☺️♥️♥️♥️
0 oy
(2,268 puan) tarafından
Yıllardır tüm faturaları alışverişi çocukların ihtiyaçlarını ben yaparim hiçte ayıp değil haaa benim odun yapsaymis iyiymiş ama yapacak bisey yok 
(7,411 puan) tarafından
yok yapıyo bi faturalar kaldı onuda haledem dışarı cıkıyoz diye
0 oy
(303 puan) tarafından
Ben özellikle alırım eşimden faturayı hem çarşıda dolanirim hem yatiririm ne var bunda
(7,411 puan) tarafından
töbe bida hayata onlar varken işimi görmem biri tuvaletim geldi der markete gitcem annem der banyo yaptım hemen gidem bi benim fatura sıkıntı oldu delirtiler beni gitim tek eve
(303 puan) tarafından
En iyisi tek dolaşmak çocuklarını al dolaşarak gidip gel
(7,411 puan) tarafından
bida öyle yapcem bende çocuğu bane etiler üşüyo dediler üşümüyodu bahtaniye örtüm montu vardı
(303 puan) tarafından
Uşusun nolacak donmaz ya sogugada alişsin
(7,411 puan) tarafından
bende dedim bişey olmaz diye  cocuğu gectim motora sıra motorla biryere gitme diyo ben üşürmüşüm diyom motor var  neden yayan gidem yada otobus parası verem diyom anlamıyolar

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 774 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 248 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 393 göst.