0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
Hadi biraz muhabbet. Size göre en iyi ozellikli burçlar ve en kötü özellikli burçlar hangisi? Kimlerden iyilik kimlerden kötülük gördünüz?

10 Cevaplar

+2 oy
(16,504 puan) tarafından
Akrepler sinsidir gerçekten bu kadr :))
(1,554 puan) tarafından
Ben de akrebim kiz :) sinsi degilimdir ama dumduz konusurum o yuzden tutulmam cevremde :D insanlar pek sevmiyor dumduz konusanlari :)
(16,504 puan) tarafından
Hahaha yok.ya dümdüz konuşana lafım yok:)
Bnmki bildiğin sinsi')
(48 puan) tarafından
Biraz sert dediğim dedik üslupları var ama sevgilerini karşıya samimiyetle hissettiriyolar bide akrepler çok merhametli bence
(1,554 puan) tarafından
Serlik ve merhamet kismi dogru, sinsilik de vardir yapan yani bir elin bes parmagi bir degil sonucta :)
(48 puan) tarafından
Aynen öyle genelleme yapyorz zaten yoksa arada çarkı kiranda olmuyo değil :))
-Reklam-
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Aslan burçları ve balık burçları. Aslanlar aşırı kendini beğenmiş balıklar aşırı alıngan ve sulugoz oluyolar
(48 puan) tarafından
Aslan yakın arkadaşlarım oldu bana göre fazla tartışmacı herşeyi abartan bir burç ve yeni insanlar görünce eskiyi umursamıyor sencede dogrumu
(15,224 puan) tarafından
Bak işte aslanlarin ben bilirimci huyunu doğru bilmisim yaprak agsgdhgdhd. Benim kötü ozelligimi soruyosan yaprak bazen fazla kuralcı oluyorum.
(11,272 puan) tarafından
Evet aslan ben merkezci hep o taktir görse hep o konuşursa  :) arkadaş konusunda da benim çok arkadaşım olmadı şimdi ise hiç yok  :)
(48 puan) tarafından
Bazen mi herzman kurala göre yaşarız ve fazla takintiliyiz bence
(48 puan) tarafından
Evet aslanlar her kalabalığa karışır ama sonrasında tenhaligi seciyor
0 oy
(1,402 puan) tarafından
En çok kendimden korkarım ben. Koç burcuyum. Aşırı inatçı, dediğim dedik. Her şeye bodozlama dalan. Düşünmeden hareket edip sonuçlarına katlanan, sonuçlarına katlanamam diyip bir an silip atan bir yapım var. Her şeyi deneyerek yanılırım. Çocukta da öyle oldu. Bir deneyim çocuk olucak mı olmucak mı diye. Çocuk oldu :):) ama sevdiğim zamanda tam severim. Canımı koyarım ortaya. Sevdiğim insanla her yola giderim. Korkmam öyle her şeyden. Buı da dik başlılığımdan kaynaklı sanırım. 
(48 puan) tarafından
Bende koç burcunun zor olduğunu biliyorum koç başak burçları baya anlaşması güç burclar
(1,402 puan) tarafından
Eşimde Aslan. Evde herkes zıt karakterli. Kızım yengeç. Aslanla koçta anlaşamaz. İki burçta inatçı. Sürekli benim dediğim olsun kafasında.
(48 puan) tarafından
Evet ikisindede yönetme duygusu çok ağır çünkü
0 oy
(1,236 puan) tarafından
İkizler burcu kova erkekleri aslan burcu genel 
(48 puan) tarafından
Aslan burcunun hangi huyu?merak ettm
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Çevremdeki leri burclarina göre ayırmıyorum çünkü karakterin burcla ne alakası var 
(48 puan) tarafından
Genelleme burçlar karaktere göre bazen istisnalar oldeğişkenlik gösterir ama burçlarla karakterin bence çok alakası var
0 oy
(3,646 puan) tarafından
Akrep başak çok kötülüklerini gördüm 
(48 puan) tarafından
Başaklar insanları çok eleştirip aşağı çekme derdinde
0 oy
(133 puan) tarafından
Aslında burçların değilde yükselen burcu önemli ablam Astoroloji ile ilgileniyor egitimler alıyor sadece burç değil bir çok şeyine bakılıyor.. bende başak burcuyum mesela ama hiç bir özelliğini taşımıyorum başak burcu için takıntılı titiz temizlik hastasi eleştirisi derler bunların hiç biri bende yok mesela ,bu burçlarla karakter analizi çok ince bir konu
(48 puan) tarafından
Aynen öyle burçları yükselen burçları da etkiliyor zorsa daha zor yada zor bir burcsa yükseleni uyumluysa daha anlayışlı bir burç olablyor. Genelleme istisnalar olabilir burçların bazı özellikleri kişiden kişiye degisedeblr
(133 puan) tarafından
Çok doğru
0 oy
(3,328 puan) tarafından
İkizler burcu anı anıñı tutmuyor dengesiz oluyo ne yapacagi belli olmayn degisik biriydi. Belki burctan belki de karakteri öyle bilmiyorum. 

Bana en iyi gelen burc terazi 
(48 puan) tarafından
Evet ikizler burcu öyle gerçekten ve mimiklerinden herşeyi yüz ifadesinde belli eder. Terazi burçları genel anlamda çoğu burçla anlaşır uyumlu
(3,328 puan) tarafından
Annem terazi beni sakinlestiren tek insan belki de. Ben bicok burcla anlaşırım uyumluyum ama ikizler dengesizligine tahammül edemiyorum
(48 puan) tarafından
İkizler bazen insanı fazla zor durumda bırakabiliyor tavırları yuzunden
0 oy
(4,960 puan) tarafından
Koç ve aslan burçlarını sevmiyorum kibirli ve inatçı oluyorlar ,basaklarda çok fenalar ama çok da zekiler bence, oğlaklar da genelde başarılı ve kariyer sahibi insanlar oluyor 
(48 puan) tarafından
Koç ve başaklar için genelde herkesin yorumu olumsuz. Aslan gösteriş hastası evet.  Başaklar ince detayci başarılılar ama hep bir mod düşüklüğü var hep enerjisizler. Oğlaklar da çok hirsli
(4,960 puan) tarafından
Bence de

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 305 göst.
12 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 413 göst.
0 oy
29 cevap 341 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Alaska (791 puan) tarafından soruldu
0 oy