0 oy
245 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (54 puan) tarafından
Yüzümde 10 tane falan ben var küçük küçük yüzeysel benler 2 tanede şişkin et beni diyorlar herhalde bintane cenemde bi tane boynumda güzellik merkezine sordum 4.500 alırız dedi hepsini ama çok pahalı ben okadar para veremem aldırma yüzüne yakışıyor diyenler oluyor ama ben rahatsız oluyorum acaba devler Hastanesi'nde tedavisi varmı 

14 Cevaplar

0 oy
(818 puan) tarafından
Yanlış yönlendirmek istemiyorum ama bir tanıdığımızın burnunda et ben vardı aldırdı sonrasında kanser oldu vefat etti.. çok mu rahatsız ediyor görüntü sizi
(818 puan) tarafından
Beni aldırdıktan sonra oldu her şey bağlantısı ne kadar doğru bilmiyorum ama o ana kadar hiçbir şey yoktu sonra nüksetti yayıldı. Herkes bu şekilde biliyor
(790 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla düzgün tedavi edilemezse cilt kanserine sebep olabiliyormuş diye duydum ben mevzusu benimde gırtlak kısmında var 2 3 tane
(206 puan) tarafından
Aklıma neler soktunuz kızlar,benimde boynumun kenarinda var gebelikte iyice büyümüştü,28ine randevu verildi alınması için , acaba aldırmasam mi
(2,043 puan) tarafından
Cilt kanseri yatkınlığı olanlarda çok fazla ben olur genelde kontrol edilmesi gerekir bazı benlerin alınması bile gerekir. Muhtemelen denk gelmiştir tanıdığınız zaten hastadır muhtemelen Allah rahmet eylesin
(206 puan) tarafından
Bende de çok et beni varya,tövbe tövbe hamilelikte büyümeye başladılar.doktorlar bakarak anlıyor mu kötü olup olmadığını
-Reklam-
0 oy
(362 puan) tarafından
Hastanede yapılıyor görümcem aldırmıştı
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Ben aldırmak iyi değil derler ama bilmiyorum tam olarak 
0 oy
(256 puan) tarafından
Yengem aldırdı yüzü küçük küçük bir sürü ben vardı bide dudak üstünde küçük et ben baya oldu ama fiyatı hatırlamıyorum çok mumnun şuan yüzü tertemiz duruyor lekede yok izde  
(873 puan) tarafından
Nerden aldırmş bnleri
(256 puan) tarafından
Nerde aldırdığını hatırlamıyorum canım özel hastanede olduğunu biliyorum benleri yüzündeydi
0 oy
(710 puan) tarafından
Benim yüzümde de var ama doktor iki iki alabiliriz demişti devlet Hastanesi'nde iki tane aldırdım sonra pandemi başlayınca bı daha gidemedim şimdi bebeğim küçük ya büyüsün diğerlerini de aldıracagim ben güzellik merkezlerine güvenemiyorum ya hastane en iyisi çünkü kötü olanlar var doktor tek tek bir ışıkla bakmıştı ama güzellik merkezi direk alıyor,,
0 oy
(3,636 puan) tarafından
Devlette aldırdım ben. Ücret almadılar tabiiki. Hemen patoloji yeni gönderiyorlar, ben tehlikeli ya. Kanser riski yüksek olabiliyormuş. 
(54 puan) tarafından
Hangi polikliniğe gittiniz
(3,636 puan) tarafından
Unuttum vallahi. Bekardım ozaman.
0 oy
(206 puan) tarafından
Canım benimde var pplastik cerrahi bölümünden randevu al.ben geçen gün randevu aldım 28ine randevu verdi inşallah aldircam
(54 puan) tarafından
Devlet hastanesimi
0 oy
(1,178 puan) tarafından
Ben aldırdım hiçte problem olmadı vallaha iyiki aldırmısım
0 oy
(5,019 puan) tarafından
Ben aldırdım devlet hastanesinde 4 tane ama ikisi geri çıktı
0 oy
(7,375 puan) tarafından
okadar para vermezdim kendim alırdım öylede yaptım ben
(479 puan) tarafından
Beni kendin mi alıyorsun?
(7,375 puan) tarafından
aldım ben canım bida cıkmadı kopardım
0 oy
(497 puan) tarafından
Normal hastanede plastik cerrahindan aldırmadım iyiki aldırdım bilseydim çok önceden aldirirdim 
(54 puan) tarafından
Hepsini aliyirlarmi yüzeysel olanlarda
(497 puan) tarafından
Ben 7 tane aldırdım yüzümden iki tane kaldı alamadılar başka gün gelin dediler
0 oy
(2,814 puan) tarafından
Güzellik merkezinde aldırma bence hastanede aldırmalisin aldircaksan koterle yakarak aliyolar
(54 puan) tarafından
Yakmak daha iyimiş aldirinca geri yeşerebilir
0 oy
(975 puan) tarafından
Benim babam 3 tane aldırdı devlette izleri kaldı ama

İlgili bir soru bulunamadı

379,282 soru

11,352,813 cevap

34,825 kullanıcı

...