0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından
Kızlar eşimin çok sevdiği uzun yıllar birlikte olduğu bir arkadaşı var. Bizi nişanliyken tanıştırdı o zamandan beri eşini sevmedim bana yaptığı bir şey yok her şeye güler pozitif yani güneş batıdan doğuyor desen ahahaa evet der o derece samimiyetsiz neyse en rahatsız olduğum konu benimle sohbet etmez eşimle ve kocasının arasindaki muhabbete girer ve eşimin gozlerinin içine öyle bir bakıyor ki bir kadın olarak bunu anlarsınız zaten bir dakika boyunca dalıyor bakıyor ben yüzüne bakıyorum sonra kafasını çeviriyor. Ben de eşimle bu konuyu tartıştım nasıl farketmez bu kadar rahat olursun diye ben farketmedim diyip duruyor tamam dedi biz ayrı odada siz ayrı odada oturun çünkü sürekli ısrar ediyorlar görüşmek için eşim de arkadaşına tapar hayir demiyor neyse tamam dedim ayrı oturalım erkekler balkona çıktı sigara içiyor kız balkon kapısından ayrılmadı hadi gelin niye oradasiniz ben de sigara icicem belki 10 defa dedi gelin diye diyorlar biz burada oturcaz siz orada takılın yok anlamıyor kadın. Eşi de aşırı rahat gevşek biri karısı hakkında çok rahat konuşur geçen tartismislar karısı için diyor ki bu yatakta kıvrılmış yüz üstü bacak arasına yastığı almış benimle konuşmuyor bir de gibilerinden komik bir şeymis gibi eşinin yataktaki pozisyonu bize anlatıyor öyle ağzı bozuk yani karısının yanında başka kadınlara çok güzel kadın diyor ilk başta dedim ki siz görüşün erkek erkeğe beni karıştırmayın ama anlamıyorlar eşim de kıramıyor çocuğu kardeş gibiler ama artık onunla erkek erkeğe bile görüşmesi beni rahatsız ediyot kim bilir biz yokken neler diyor. Son gittiğimizde yine eşime daldı bakıyor önünde bebeğim vardı eşim de döndü baktı ben de eşime baktım dedi biz kalkalım eve geldik evet dedi farkettim niye öyle daldı diye çocuğa diye düşündüm arkadaşımın karısı böyle bir şey konduramam hiç kimseye dedi zaten kızla eşli görüşen herkes mesafe koymuş kimse sevmiyor bunu zaten. Hep eşim tamam görüşmeyi diyor iki ay geçiyor bizi buraya çağırdılar diyince benim heyheylerim tepeme çıkıyor siz olsanız ne yapardınız en son gireceğiz birbirimize Allah ne verdiyse

8 Cevaplar

0 oy
(2,666 puan) tarafından
Yani bilmiyorum ama gözünün içine bakması iyi bir şey. Sadece eşine karşı mi boyle bilmiyorum ama ben de insanlarla konuşurken gözünün içine bakarım. Her şeye gulmesi de rahatsız olunacak bir konu değil yapısı öyle demek ki kimi insan çok neşeli olur. Diğer konular hakkında bir şey diyemeyeceğim .
(244 puan) tarafından
Gözünün içine tabiki bakarsın ama konuşurken bakmıyor normal dururken bir dakika boyunca yüzüne bakıyor dalarak
(2,666 puan) tarafından
Hmm o zaman iyi değil sen olabildiğince gorusmemeye çalış eşin ısrar ederse de hastayim falan de
(244 puan) tarafından
Öyle yapıyorum şimdilik
-Reklam-
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Böyle bir durumla karşılaşsam ki bir kez yaşandı esli oturduğumuz samimi arkadaşımız vardı ben değil de eşim fark ettiğini söyledi bana mı bakmış dalmış mi ne olmuş oda esikin çocukluk samimi arkadaşı kızla da öyle tanıştık aslında aynı  ama çok severim sevdim yakın arkadaşım oldu gün gece geçti ertesi gün eşim eşiyle görüş ama birdaha eşli asla oturmam dedi o arkdasiyla arasına bir.mesafe koydu üç sene oldu hala görüşmez 
(244 puan) tarafından
Olması gereken bu zaten ama erkekler kendine gelince rahat oluyor bize olsa asla görüşmezler
0 oy
(723 puan) tarafından
Ne giderim ne gönderirim. Böyle şey mi olur adam akıllı sen le odada sohbet edeceğine balkon kapısını bırakmamış. 
(244 puan) tarafından
Asla benimle muhattap olmaz onlarla konuşmaya çalışır sürekli
(723 puan) tarafından
Uzak dur cnm. Hiç normal degil
0 oy
(15,317 puan) tarafından
Kesinlikle görüşmem. Eşim dışarıda arkadaşıyla gorusecekse gorussun. Ev görüşmesi yapmadığınız zaman takilamaz peşlerine. Terbiyesiz kadin
(244 puan) tarafından
Ben de rahat büyüdüm üni ortamı da gördüm ama bu derece birinin yüzüne sanki manzaraya dalmış gibi bakan kadın nadir görmüşümdür sürekli de ısrar ediyorlar eşi mi yapiyor kendi mi bilmiyorum
(15,317 puan) tarafından
Terbiyesiz . Boşver. Uzak dur.
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Uzak durun ben hiç hoş kokular almadim ayrıca kocasi baya gevsek ağızlı bu kadın onuda aldatır eşiniz cazip geliyor olabilir cok dikkat edin kadının derdi niyeti belli şimdiki kadinlar evli adamlarin pesindeler soyliyim
(244 puan) tarafından
Daha önce ablasıyla da denk geldik bu kızın aynı seyleri yaşadık eşimin yanında bana diyor boyun kısa bence öyle giyme ne kadar tanıyorsun da nişanlandin  biz senden bayağı oncedir tanıyoruz nişanlini falan bozmaya çalıştı eşime bakıp gülüyor vay be evleniyorsun ha falan diye dalga geçiyor bunu yapan da kızın ablası o daha beter
(1,804 puan) tarafından
Ailecek öyle ozaman dikkat edin onlardan uzak tutun eşinizi
0 oy
(5,003 puan) tarafından
Kesinlikle bir daha eşli görüsmeyin uzak durun o kadınla muhatap olma canım evinede alma sende gitme,hatta eşinde arkadaşıyla biraz mesafeli olsun, patavatsız biri belli insan karısının yatak pozisyonunu da konuşmaz adam olana ayıp bu, eşini de Uzak tut muhatap olmayın sakın 
(244 puan) tarafından
Ah eşim anlasa keşke :(
0 oy
(433 puan) tarafından
Bence aranı aç onunla laf sok bisahada görüşmeyin
(244 puan) tarafından
Öyle bir şeyler yapicam
0 oy
(765 puan) tarafından
Ya sanki aynı hayatı yaşamışız:) demekki bunlardan her yerde var. Esimin çok yakın arkadaşının esi de aynen böyleydi hep gezmiş tozmuslar ucu kanka gibi. Ben gelince sanki dis kapının dış mandali gibi davrandı bi garipti hep o da erkekler nerde o oradaydı. Eşim de gormezdi onun yaptıklarını beni şuclardi. Sonra araya Bi mesafe koydum kavga edip şimdi hiç görüşmüyoruz 
(244 puan) tarafından
En güzelini yapmışsın valla

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 727 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Firdevss (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 144 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu