0 oy
1,212 göst.
Diğer kategorisinde (2,172 puan) tarafından
Bugun esimin is yerinde beraber calistigi kizlar bebek gormeye geldi. Balkona ciktilar sigara icmeye geri geldiler. Sigaradan laf acildi ben icmiyorum biraktim hamile kalinca ve biri dedi ki biz tevfikle depoda coook sigara ictik.

Ben calissam esime bunu bi erkek dese kiyametler kopardi. Peki ben napiyim. Kiza iyi b*k yiyomussunuz diyesim geldi ama bisey diyemedim. Sinirlenme sakin ol desemde kendime olamiyorum.

Bunu diyen kizdan hic hazetmiyodum zaten esimle beraber gittigimizde benle degil esimle konusurdu bi keresinde esime salakk dedi esim yoktu bende ben karisi var burda o nasil laf sensin ***** kocama oyle deme dedim ama fazla ters gitmek istemedim sonucta esimle yuzyuze bakiyolar diye dusundum. Kankaciimm diye agzini ayirir mesaj atar falan. Bana soldan soldaaan geliyolar. Surekli beraberler is yerinde aksam 9bucukta magazayi kapatip bir saat kasayi sayiyolar yalniz baslarina. Seytan esimi durtermi. Kiz cok cıvık davraniyo esimde herkese oyle civik bosver sen onu kim o takiyon falan diyo ama bilemedim.

26 Cevaplar

0 oy
(4,545 puan) tarafından

Benim aklıma 49 tane tilki geldi tövbe tövbe :ermm:

(2,172 puan) tarafından
Benimde aklimda 40tane tilki var hic birinin kuyrugu birbirine degmiyo
-Reklam-
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Erkeklere güven olmaz günahını almayım ama dikkat et 
(2,172 puan) tarafından
Kimseye guven olmuyo ki kocaya guveniyorum ama asla diyemem ki
0 oy
tarafından
agzinin ortasina vurcan tuvalet terliği ile gorecek sirnasik sey
(2,172 puan) tarafından
Tuvalet terligi paklamaz onu kiymali kuregini sokacan girtlagindan
tarafından
yilisik tipler sinir oluyorum
0 oy
(119,309 puan) tarafından
Anaaaam okurken banada soldan soollldaann geldiler iyi sabir varnis ben sac bas dalardim 
(2,172 puan) tarafından
Keske seni cagirsaydim dalardik. Ben niye sustum simdi kafama dank etti cok hata ettim
0 oy
(409 puan) tarafından
Eşine güvenıyorsan sıkıntı etme canöm arada sıprızler yao6gıt iş yerıne felan meydanıda boş bırakma ama benmde başma geldı bu tarz bısey6ben sakın olamadım şu anda hiç bir şekılde evıme sokmuyorum kendilerini 
(2,172 puan) tarafından
Nerdeyse hergun giderim ama aksam bas basa kaliyolar ve ben bunu dusundukce icim daraliyo. Esimede guveniyorum ama neler duyuyoruz asla diyemiyoruz kimseye.
(409 puan) tarafından
Anlıyorumm canmm bende öyle oluyordum düşğndükçe başşma agrı gırerdı her defasnda yenı tartışma
0 oy
tarafından
bu ne cıvıklık ya , cevap verseydın sigara konusunda keşke kıza
(2,172 puan) tarafından
Vermedim sustum simdi kafami yicem kendi kendime
0 oy
(15,689 puan) tarafından
Esin market çalışani mi?
(2,172 puan) tarafından
A101de calisiyo canim konusmustuk ya hani
(15,689 puan) tarafından
Benim de 101 de çalışıyor hatta bölge sorumlusu ama aralarında senin dediğin gibi muhabbet asla dönmez
Ben de 2.5 yıl. Çalıştım ele evli erkeklerle dediğin şekilde konuşmadık

Eşini uyar herşey esinde bitio
(2,172 puan) tarafından
Bende 1yil calistim hic oyle bi muhabbetim olmadi kimseye kankaciim demedim ama bu cikmis gelmis beni bulmus. Bunlar gunluk basbasa bide vardiyalarida hep ayni denk geliyo esim onemsemiyo kizi daha once soyledim
(15,689 puan) tarafından
Ama sonuçta yüz bulmasa o şekilde olmaz
0 oy
(728 puan) tarafından
Yırtsaydın ağzını içinde yoktur bişey belki canım araları iyiyse konuşmuştur boş bulunup
(2,172 puan) tarafından
Esimde oyle diyo icinde bisey yok oyle konusur saf diyo ama oyle olmamasi lazim. Kendide yeni evli duzelmistir diyodum yok ayni. Onun esiyle biri sigara icse bunu ona dese o napar acaba
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yavrum civiksa civik sn ayarı ver yüz bulmasın akla hersey geliyor bn diyim sinir oldm kıza 
(2,172 puan) tarafından
Icim icimi yiyo simdi zaten bida bisey dese hic tutmuycam kendimi
0 oy
tarafından
Aboooo kıyametiii  koparaydın o kızın başınaaaa o ne biçim laf öyle ya 
(2,172 puan) tarafından
Kaynar sular dokuldu beynimden ama bisey diyemedim sustum simdi icim icimi yiyoo
0 oy
tarafından
Ben o kızın ağzının payını verirdim mutlaka ister yüzyüze baksın ister bakmasın herkes mesafesini koruyacak sen bunu tolere etmek zorunda değilsin 
(2,172 puan) tarafından
O zaman bisey demedim sonra kiz evlendi duzelmistir diyodum ama hala ayni civik keske basta soyleseydim lafimi
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Ne biçim bir kız miş ya tam bir şey yani. Aklın sürekli ordadır kuzum ☹ben olsam delirirdim çıldırır dim evde çocuk görmeye mi geldi birde yüzsüz yüzsüz. 
(2,172 puan) tarafından
Bide habersiz pat diye geldiler hic haber verme falan yok bebegim hasta biraz ona ragmen oturdular saatlerce dusuncesizler. Benimle konusmaz hic bebek gormeye gelir dengesiz
(6,724 puan) tarafından
Eve girmek için bahane arıyordur zilli. Insan haber etmeden gelir mi hiç ne kadar düşüncesiz
0 oy
(1,433 puan) tarafından
Eşinin de kendine böyle davranılmasına izin vermemesi lazım hoş değil evli bir adam sonucta ciddi dursun bozsun birkaç kere geri tutar o da kendini eninde sonunda tutmuyorsa da hiç muhatap olmasın cevap vermesin
(2,172 puan) tarafından
Benim yanimda esim konusmaz bile onla dogru duzgun dalga gecer bozar tersler ama ben yokken nasil davraniyo bilmiyorum
0 oy
tarafından
Canım öleleri imamı papaza çevirir sonuçta kdin cıvık diyorsun erkek ne kadar ciddi durabilir bence kıza sert yüzunu göster hatta eşimle cıvık olma iş arkadaşı olsanızda mesafeli olun kocam la böyle sıkı. Fıkı olmanı istemiyorum de
(2,172 puan) tarafından
Bunu desem esine guvenmiyo demezmi
tarafından
Demesen ne kadar rahat dıe düşünür ipleri eline verme gözünü korkut güvenme kimseye iş arkadaşıysa mesafeli olacak
(2,172 puan) tarafından
Geriliyorum yay gibi oldum
0 oy
tarafından
Dikkat et canım esin allah'a emanet. Böyle sürtükler yüzünden yuvalar yıkılıyor 
(2,172 puan) tarafından
Kendide evli ama bu hic farketmiyo Allahim kimseyi dogru yoldan ayirmasin
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ayy ağzını yırtası geliyor insanın 
(2,172 puan) tarafından
Daha nerelerini yirtasim geldi bi bilsen
0 oy
tarafından
Cıvik insan heryerde vardir.Napsn adam bole cıviklar var diye calismasin mi canm?Birlikte sigara iciolarsa muhakkak sohbet ediolardir.Esine o kizla cok samimi olmamasini soylersen tam tersi olacak canm sana soyleyim.Esinin aklina getirme bence.Sana tavsiyem o kizla arkadas olman.Lafi geldigindede yerersin esinin gozunde de bi onemi vs. Kalmaz.Bak sakın deme konusmicaksin muhatap olmicaksn vs diye.Tam tersi olur sana tavsiyem bu.
(2,172 puan) tarafından
Yok canim caliscak tabi mecbur heryerde var boyle. Demem guvenmiyomus gibi davranmak huyum degil kendi kendimi yerim delirrim ama demem bisey. Alacagim cevabida biliyorum. O kizla arkadas olmam hic anlasamam oyle insanlarla ama bida denk gelirse cok kotu tersliycem
tarafından
Arkadas görün en azindan eşin şunu dusunmesin"Karımın bu kizla bi derdi var acaba bana bi ilgisi mi var?"Hooppp aklı kayar Erkekler cok garip yaratik.Benim taktigim bu 12 yildirda uyguluyorum.Ben tepki vermediğim icin benide götürür her ortamina buyuzden tanışirim.İnini dibini ogrenirim ki tabiki esime de anlatırım sonra esim hakliymssn ya bu kiz şöyle boyle falan demeye baslar;))Ama tabi kız arkadaslari zararsizsa benimde can arkadaslarim olur.Anladin bence sen demek istedigimi;)Hic uzme kendini bu durum icin sinir olma gül gibi eşisin...Bal gibi evladınz var hic uzulme:*
(2,172 puan) tarafından
Sagol canim cevabin icin ❤ esime bisey demedim bakalim kizada yazdim yine gelin bu olmadi diye ya arkadas gibi olurum laf alirim agzindan yada kotu olurum cingar cikartirim :))
0 oy
(6,053 puan) tarafından
o kızı yüksek bi yerden atarim tutmam
(2,172 puan) tarafından
7.katta oturuyorum yeter mi bida gelirse atayim en asagidada kaynanasi oturuyo oda tutmaz ellam :D
(6,053 puan) tarafından
salla gitsin ordan onu yeter kuzumm tutulacak pekde bi şekli yok gibi zaten :)))
0 oy
tarafından
Ben olsam o karinin saçını başını yolarim.cok kiskancmdir
(2,172 puan) tarafından
Bida sac bas yolunacak onu istiyo
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ben hic rahat edemezdim yaaa 

Cok buyuk sikinti cikarirdim
(2,172 puan) tarafından
Bende hic rahat degilim ama iste bidakine burda kizi dovup post acarim ellam

İlgili sorular