0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (273 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar yazin tatile gitmek istiyoruz 1 haftalığına denize o zaman bebeğim 15 aylık filan olacak bebekle ğidilirmi yoksa 1 sene daha mi bekleyelim sizce

Ek olarak kaynanam sürekli gitmeyin çoçuk perişan olur daha küçük deyip eşimi dolduruyor niyeti çoçuk değil yani biz para harcamayalım

36 Cevaplar

0 oy
(2,525 puan) tarafından

2 yaş sendromuna girmeden gidin bence. Biz 13.5 aylıkken gittik çok rahattı. Arada mızmızlanma oldu ama nereye çekersen oraya geliyordu idaresi kolaydı. Bir de 2 yaşındayken gittik. Gittiğimizden bişey anlamamıştık o sene ama olsundu:blink:

-Reklam-
0 oy
(222 puan) tarafından
Canım gidin tabi cocugun gitmesi görmesi hakkı var değişiklik olur eğlenir gidin bnce 
0 oy
(1,425 puan) tarafından
Neden gidilmesin. Fazla sakınan göze çöp batarmış. Kızım 8 aylıkktı tatile gittiğimde. Bu sene de bakalım kısmet. Çocuğu bazı şeylere engel olarak tutmayın, normal hayatı akışında yaşayıp çocuğu da akışa uydurun. Siz ne yapıyorsanız onu da dahil edin.
0 oy
(13,143 puan) tarafından
Bence çocukla yorucu olur ama çokta güzel anı olur yani ben olsam giderim sadece tatil planını çocuğa uygun şekilde yapmak önemli 
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Ben ilk tatilimi bebeğim 5 ya da 6 aylıktı yaptığımda otele gitmiştik. Sorun olmadı biz de 
0 oy
(109 puan) tarafından

Aynı durumdayız. Temmuz sonu tatile gidelim diyoruz. Çok bunaldık hem oğlum da yeni şeyler keşfetsin istiyoruz. O zaman 14,5 aylık olacak. Acaba uzun yolda durur mu, otelde ne gibi şeyler yaşarız, denizden havuzdan korkar mı, uykusu gelse ne olur, alt değiştirmek gerekse, mama hazırlamak gerekse ne olur diye kafamda deli sorular.... 

Hatta dün soru sormuştum bebekle gidilecek güzel bir otel var mı diye. Sizin düşündüğünüz yer var mı? Hem kum olmalı hem çocuk parkı. Hem çocuk havuzu küçük de olsa kaydırakları olmalı ki bizimki enerjisini atsın. Yoksa düz duvara tırmanır. :silly::woot:

0 oy
(7,043 puan) tarafından
Ben olsam giderim nolcak ki 
0 oy
(121 puan) tarafından
Ben 7 aylıkken gittim Bursa Balıkesir ordan da bodrum :) arabayla geze geze gittik konakladık en son Denizli tatil yaptık otelde geldik İstanbul'a. Hiç bir sorun olmadi
0 oy
(3,378 puan) tarafından
O tatile gidilmeli. 

Net. 

Nokta. 
0 oy
tarafından
götüren olsa giderim :) hemde kosa kosa
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Çocukla tatile gitmek farklı bir lokasyonda çocuk bakmaktır. Bizde gittik kızım 1 buçuk yasındayken bizimki suyu çok seviyor havuzdan çıkmak istemiyordu. Odaya gidince uyumak istemiyordu. Bide çocuğa göre hareket ettiğin için zor oluyor yemek saati kahvaltı saati bazen sonlarda yetisiyorduk. Genel anlamda güzeldi bu yaz 2 buçuk yaş olacak bakalim bu sene daha rahat oluruz inşallah 
0 oy
(540 puan) tarafından
Bu çoçuğuna göre değişir.Büyük kızımla yemek yemeğe bile gitsek sinir stres olurduk çok hareketli ve hızlı bir çoçuktu.İkinci kızım şuan 17 aylık onla heryere gidilir kaç aylık olduğu farketmeksizin.
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Biz balayına eşimin arkadaşı ve hanımı da gelmişti bebekleri 40 gunluktu gttik tabii benim için berbat olmuştu eşimin yanında yuruyememistim sadece geceden geceye ama onlar için nasıl oldu bilmiyorum 
0 oy
(1,378 puan) tarafından
Bu hayatta hiç bişey ertelemeye gelmez canım gitme şansın varsa git bebeğin okdr küçük degilki oda eglenir
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Ya yeter ki tatil olsun 1buçuk yaş ya da 15 yaş fark etmez, 1 çocuk veya 5 çocuk fark etmez, her türlü giderdim. Tatile gidemeyen biri olaraktan :) 
0 oy
(1,958 puan) tarafından
Çocuğuna bağlı sakin uyumlu bir bebekse gidilir neden gisilmesin 

İlgili sorular

0 oy
60 cevap 832 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 241 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 310 göst.