0 oy
830 göst.
Diğer kategorisinde (5,134 puan) tarafından
İnstagramda bir bayan 1 buçuk yaşındaki bebegini babanesinine bırakıp eşi ile tatile gitmiş şimdi herkes beni linçliyor diyor.şahsen ben bebegimsiz gitmen.o olmadan eğlenemem.bana yanlış geliyor

60 Cevaplar

+4 oy
(4,152 puan) tarafından
Kiz bn yemege bile gitmemm ne tatili. Birakamamm
(5,134 puan) tarafından
Rahat insanlar var
(4,152 puan) tarafından
Var var olmaz mi bnm alrabalarimda da var annesine birakip kiz arladaslariyla tatile gidiyo sok oluyorum
-Reklam-
+2 oy
(242 puan) tarafından
Eğer bi kaç gunlukse giderdim çünkü anneme sonsuz güvenirim çok iyi bakacağına bazen Anne gömleğini çıkarıp es gömleğini giyip rahatlamak lazim diye düşünüyorum bi kadın ne kadar huzurlu mutlu dingin olursa etrafa o kadar neşe  rahatlık saçar kanaatindeyim
(2,252 puan) tarafından
Bebegim beni ozler bir kere. Emmek evet onu doyurmaz belki o onun en cok haz duydugu an en guvende hissettigi an. Evet annem 5 cocuk buyuttu ve evet torunu elbette cok iyi bakacaktir ama bir ben edemez benim cocugum sonucta. Ben bu hayatta once anneyim sonra es vs neyse artik. Hicbiri anneligimin onune gecemez. Ve gelelim en onemlisine huzur bulmam lazim demissin ben huzuru anca cocugumda bulurum gerisi fasa fiso. Cocugum olmadan huzur bulmak da ne. O an nerede olursam olayim ne yaparsam yapayim onu dusunurum bir kere. Dedigin 3 ogun yemek yiyen bebegim varken onsuz disarda bir seyler yiyemem. Kimseyi dinleme gereği de duymuyorum pdr mezunu olarak aile ve evlilik terapisi dersi de aldim zaten. Ha kimse kimseye kötü anne diyemez o ayri herkesin anneligi kendine.. ama asla bana gore degil
(242 puan) tarafından
Canim benim kızım en fazla uykusu yarım saat hem gece hem gündüz gündüz 1 kere ya uyur ya uyumaz gece her yarım saatte 1 kalkar evet herkesin aile hayatı farklıdır senin vaktin çok varmış ama olmayıp yorulup dinlenmek isteyeni yargılayamazsın:)  valla uykuya hasretim yalnız kalıp kafamı toplamaya hasretim.Allahtan annem var geliyor çocuğa bakıyor ben uyuyorum bi kac saat dışarı çıkıp kafamı dağıtıyorum ayrıca kötü Anne ilan ettiniz demedim kimsenin öyle bi haddi yok ama kimse kötü Anne olmaz 1 2 gün bırakınca dedim
(242 puan) tarafından
Arkadaslar farklı pencerelerden bakıyoruz herkes annelik duygusunu anlatıyor :) anlıyorum çünkü aynı duyguyu biliyorum bende anneyim hayatımın tek merkezi o ama dedim ya baktığımız pencereler farklı  hepimizin yaşam şartı farklı o yüzden herkes Anne herkes daha iyi bilir bisey ispatlamaya gerek yok :)
(2,252 puan) tarafından
Vallahi tebrik ederim seni ordan benim hayatimi nasil da cozumledin :) vaktin eski postlarima bak nasil bir bebegim oldugunu anlarsin. 1 hafta sonra 15 aylik olacak simdiye kadr sadece 1 hafta gece 1 kez uyandi onun disinda dedigin gibi gece 10 kez uyanir.yatakta iki büklüm yatarim bazen yarim besikte yarim yatakta bazen de gogsum acik bebegim kucagimda uyuyakalirim. Gunduz 1 saat uyur onun disinda full enerjik yurumuyor ama tirmanmadigi yer yok.herkesin kendince zorluğu var anlayacagin :) benim de annem burda sagolsun haftada 1 gideriz onlar oynarken biraz dinlenirim. Ama ayri birakamam. Benim ust duzey biraz takinti duzeyinde ama benim de yapim bu. Herkesin yprgunlugunu atma bicimi farklidir benim de oglum olmadan olmuyor
(2,252 puan) tarafından
Kimsenin bir sey ispatlamaya çalıştığını sanmıyorum canim. 2 satirla da kimse bir sey ispatlayamaz.
+2 oy
(13,202 puan) tarafından
Her bireyin dinlenmeye ihtiyacı vardır babaannesi ile bebek mutlu anne de huzurluysa gerisi yalan. Linç edilecek birşey yok. Anneyiz her şeyimizden ödün veriyoruz ama biz de bireyiz. Bir soluklanıp nefes almak hepimizin hakkı 
(242 puan) tarafından
Cok ++++++
(13,202 puan) tarafından
Robot makine değiliz dinlenmek demek yorulunca hıncını bebekten çıkarmamak demek mesela. Asla yapmam diyen bile yapıyor kimse ben yaptım demiyor sonra
(242 puan) tarafından
Aynen kesinlikle aynı kanaatindeyim ne kadar dinlemiş olursa insan o kadar mutlu olur bebeğine çok daha iyi bakar ve  anneanne yada babaannede gayet mutlu keyifliyse neden değerlendirmeyelim ki
(13,202 puan) tarafından
Aynen canım çocuk yokken temizlik yapmak bile terapi gibi geliyor insana
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bende bırakıp asla gitmem kaynanam bakacaksa kaynanamı annem bakacaksa annemi de alır giderim bir nebzede olsa rahat etmek adına ama bebeğim benimle olacak
(5,134 puan) tarafından
Katılıyorum canım
0 oy
tarafından
Hayatta gitmem bırakıp.  
(5,134 puan) tarafından
Bende
0 oy
(930 puan) tarafından
Gitmem tabi ki tatile  bebeklerim biraz fazla uyuyunca bile gelip gidip yokluyorum ama Bi keresinde sınamaya gitmiştik eşimle Bi kaç saat oda onda bile sürekli aradım video resim istedim 
(5,134 puan) tarafından
Ondan bişey yok canım
(930 puan) tarafından
Gerçekten bazıları çok rahat ya
0 oy
(1,363 puan) tarafından

Ben kayinvalidemi ya da annemi de yanımda götürürum açık açık da söylerim bana yardım etmen için götürüyorum diye ya da ima ederim:)

Bu yaz öyle yaptıkta biz çok rahat ettik

(5,134 puan) tarafından
En güzeli
0 oy
tarafından
Dugune giidoyruum bı saat sonra bensiz durmyor eve gidiyorum dugunlerid HC sevmyor tatili bırak tuvalte yarm saat gttigimde kapıdan ayrlymor
(5,134 puan) tarafından
İnsan biraz vicdan yapar bence içleri nasıl rahat ediyorsa
0 oy
tarafından
Vala bir tanıdığım da öyle yaptı bahanesi çocuğum arabada çok sıkılıyor hiç durmuyor dedi ve gitti gezdi çok tuhafıma gitti ben kızım başka odadayken bile iki dk gelmese dayanamıyorum özlüyorum uyurken bile özlüyorum değil babaanneye bırakmak anneme bile.birakmam hastayken iğne vuruyordum bırakıyordum komşuma 3 aylıktı çok zorlanıyordum kimsem yoktu ama koşa koşa hastaneye gidip gelirdim nefes nefese kalırdım linç yemeyi hakediyorlar kusura bakmasinlar
(5,134 puan) tarafından
Hakediyorlar valla
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bende gidemem cocuklarim olmadan tatil yapmanın ne anlamı var ki 5.5 yaşındaki oğlumu sadece bir kere babaannesi ne bıraktım 5 günlüğüne memleketime gittim babam hastalanmisti kıştı ve küçük bebeğim vardı ikisini birden goturemeyecektim mecburen bıraktım ama ömrümden ömür gitti bütün gün videolarını izledim günde kaç kere görüntülü konuştum 
(5,134 puan) tarafından
Seninki mecburi canım ama keyfi yapanlar var
0 oy
(2,359 puan) tarafından
bende eglenenemem smdi annelerin hakkı diyenler olacak ama hakla alakası yok ben bebem bşyerleri görsün ögrensinndiye yırtıyorum kendimi hiç gerek yok bebemide alırım kat kat yorulurum ama olsn
(5,134 puan) tarafından
Aynen canım Ben gezip görüyorsam eğleniyorsam onun da hakkı ben zaten bebegim. Mutlu olunca oluyorum
0 oy
tarafından
yukarıya göndermiyoruöm bide tatile ohoo 
0 oy
tarafından
Ben Oğlumsz tuvalete gitmem Ay ne rahat insanlar var doğurup adını koyup keyfine bakıyorlar 
(5,134 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Gitmem egleneceksen çocuklarımla eglenirim
(5,134 puan) tarafından
Katılıyorum canım
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Yavrularım olmadan gezmem, gezemem.  
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Gitmem tabiki kızım olmadan uyuyamıyorum bile
0 oy
(687 puan) tarafından
Kim o merak ettim 
0 oy
(135 puan) tarafından
Benım arkadaş 1 ay Dubai gıdecek ben kafayı yerım dedım aman baksın dıyor
(5,134 puan) tarafından
Ne rahat insanlar var ya mecbur mu sanki bakmaya
0 oy
tarafından
Gitmem ben nereye çocuklarım oraya 
(5,134 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Benim oglumda henüz küçük gezmeden tozmadan anlamiyo yani sonuç olarak cocuk çünkü :D Gittiğim yerlerde burnumdan getirir ama yine de o olmadan biyere gitmek istemem..2 çocuğum da pespese oldu sagolsun annemde beni düşünerek seneye biraz daha büyürler ikisini de bana bırak git bi kaç gün tatil yap kendini toparla diyo ama sanirim onlar olmadan gitmem..yani biyere gitsem yine burnumdan gelicek bunun farkındayım ama bırakmam ya ;) dediğin gibi onlar olmadan eglenemem..bayramda arefe gecesi eşimle 1 saatliğine  çarşıya gittik alınacaklar vardi ama fırsat bulamadığım için geceye kaldi oglumu anneme bıraktım uyuyodu ötekisi daha karnimdaydi o 1 saat bile bana zulüm geldi eşim gel sana kahve ısmarlayayım dedi gittik kahve içtik sanki o kahve bile haramdı yani o derece hevessiz içtim 

(5,134 puan) tarafından
Yok canım ya insanın bi tarafı hep buruk kalır

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 987 göst.
29 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 257 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 239 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu