0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Kizlar siz hergun kaynananızı arıyor musunuz ben aramayınca içim rahat etmiyor bana kızacak sanıyorum nasl kurtulacak bu teteneklikten

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aramam açıkçası ayda yılda senede bir evlerimiz zaten yakın en az hafta da 1 kere görüşürüz çokta gerek yok o arar genellikle ha sevmedigim için değil severim kayınvalidemi ama içimden gelmiyo 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hiç aramam eğer oraya gideceksek o da hamilelikten beri azaldı gitmeden önce arardım bi isteğiniz var mı dışarıdan gelicez biz diye o kadar :) kendi beni arar sorar 
0 oy
(15,703 puan) tarafından

Hergün mu? annemi bile hergün aramam :) 

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Aramam annemide hergun aramam
0 oy
tarafından
aramıyorum isim duserse bişey diyeceksem ariyorum :)
0 oy
tarafından
Ben aramam da o arar yani aramam derken hergün aramam ☺️☺️
0 oy
(2,252 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Valla hiç aramam sana geçmiş olsun böyle alıştırdıysan hep bekler :) 
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Her gün aramıyorum, hiç te öyle düşüncek mi diye de düşünmüyorum valla:))
0 oy
tarafından
En son ne zaman aradigimi hatirlamiyorum 1 ayi geçti heralde
0 oy
tarafından

Hergün mü:woot:Naptın bacım?Annemle hergün konusmuom kaynanayla hergun ne konusulabilir?Haftada bir cumasıni hayırlamak icin ararim yada mesaj atarim.Haftada bir gideriz okadar.Aramiz kotu deil lakin cok samimi olsak kotu olur eminim.Eger sen memnunsan hergun konusmaktan biz ne diyek ne guzel canm:angel:

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Aramıyorum. Yüz verince dil pabuç gibi oluyor. Her şeye karışıyor. Mesafe daima iyidir 
0 oy
tarafından

Alıştırmışsın canım geçmiş olsun :D

0 oy
(119,332 puan) tarafından

Ne ariycam yaaa o beni ariyo acmiyom az sbr kapida bitiyo zaten :ermm: seytan engelle gitsin diyo 

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Hergun kendi isteğim.ile arıyorum.cok seviyorum vallahi sesini duymasam içim rahat etmiyor 
0 oy
(56 puan) tarafından
Ben bir hafta bi ararım sırayla arasırız:) mesela bugün aradım meşgule atıldı telefon daha da aramam kendisi arasın:)
0 oy
(471 puan) tarafından
Hergün ne gerek var kız. 3 günde bi ararım yeter. Hergün konuşacak şeyi de bulamam 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
0 oy
3 cevap 31 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tulay14. (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 196 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Birkullanici00 (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
27 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu

379,945 soru

11,373,957 cevap

34,856 kullanıcı

...