0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (1,090 puan) tarafından
Aranızda ani ruh rih degisimleri yaşayan varmı arkadaşlar.  Yani şöyle ki bı dönem iyo olup sonradan daha kotu hisseden ve bu durum sürekli tekrarlayan. Böyle hisseden ve sonrasında tedavi gören varmi

9 Cevaplar

0 oy
(299 puan) tarafından
Bn ama hamileyim ondan galiba 
(1,090 puan) tarafından
Evet canım olabilir ne zamandır peki
(299 puan) tarafından
Aslında hamile olmadan önce de vardı , 1 seneye yakındır
(1,090 puan) tarafından
Herhangi bir tedavi ve ya bı teşhis koyuldumj
(299 puan) tarafından
Yok gitmedim
-Reklam-
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Ben de değişen ruh haline geçtiğimi fark ediyorum sanki bir süre enerjikken sonra bir ara veriyor gibi hissediyorum.Annem bipolar duygu durum bozukluğu var.Annemde acayip keskin bu dönüşümler ama kendimden korkmuyor değilim yani.
(1,090 puan) tarafından
Bendede bu şekilde yarın randevum varda. Arattigim zaman bu şekil bı tanımlama çıkıyor. İyi olduğum zamanlar çok iyi olmamakla birlikte kotu halime bakarak daha pozitif davrandigimi görüyorum. Bı kaç gün sürüyor bu ve sonrasında kendimi bı çıkmazda hissediyorum. Sürekli mutsuz hayatı sorgulayan neden yaşıyorum ben diye kafamda elli tane sesler çalıyor. Hiç biseyden keyif alamıyorum ve öfke krizlerim sinir krizlerim oluyor. 1 senedir bu şekilde. Önceden de vardı ama şuan bu döngünün içinde kayboluyorum . Her uyandığımda bugün nasıl hissedeceğim diye kaygı hissediyorum
(3,003 puan) tarafından
Hiç kendine tanı koyma hatta int araştırma o zaman o rol sana yerleşir.Kendin hissettiklerini icini kendi kelimelerinle anlat psikiyatriye çünkü ruhsal sağlık sorunlarında pek çok şey birbirine benzer doktorlar belirli farklar ile ayırt edebiliyor.Baktigin şeyler yüzünden hemm kendini hem Dr manipule edebilirsin.

Mesela annem 14 senedir rahatsız kendi doktoruna vapura binmekten denize girmekten korkmaya başladığı gibi yeni korkular anlatmış kadin ilaçların yetersiz mi geliyor diye bizimle konuşmak istedi. Gittim ben bana annemle ilgili sorular sordu bunlardan bahsetti.bu korkular yeni değil ben çocukken annem yüzme bilmediği için vapurdan korkardı denize gittiğimizde bir korkusu olmazdı hatta bu hastaligin içinde tatile gittiğimizde orda bizimle denize girdi tek girmek istemedi. Konuştuk bu hep vardı diye .Meğer Dr ilaçların dozunu azaltmak istemis2kanda miktariniyi çıktığı için annemde ilaclar azalmasin yine kötü olurum diye kadına böyle şeyler anlatmış ve bunu fark eden kişi Dr  bu tip hastalıklarda kan tahlili ve beyin fonksiyonları ile 6vayda bir takip ediliyor öyle aha taniyi ben kendi kendime koydum diye düşünme olur mu
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Adet döneminde oluyor herkesi öldüresim geliyor
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Ben ama bi dönem öyle bi dönem böyle değil benim gün içinde oluyor. Mesela arkadaşımla buluşcam yada bir yere gidicem hevesle hazırlanıp gidiyorum sonra ordayken birden benim burda ne işim var diye düşünmeye başlıyorum 
0 oy
(2,676 puan) tarafından
Ağlarken bir anda gülüyorum. Gülerken bir anda duygusallaşıp ağlıyorum ortada birşey yokken depresyona giriyorum. Ben çıtayı baya aşmışım. Ama bende zaten duygu durum bozukluğu kişilik bozukluğu var. 
(1,090 puan) tarafından
Teşhis koyuldu mu bunun icin sana bı destek aldın mı
(7,257 puan) tarafından
Ay bu ben hüngür hüngür ağlarken bi anda kahkaha atıyorum :)))
(2,676 puan) tarafından
Siyahmezarınsahibi evet bipolar hastasıyım. Hastanede ruh sağlığında yatılı tedavi oldum
(2,676 puan) tarafından
Fatma sende bir görün ozaman :D :D hiç sağlıklı değiliz
0 oy
(42 puan) tarafından
Anksiyetem var veee anlik mutluluk vee surekli zaman alan mutsuzluklarim var, Bazennn sadece uyuyup hic yasam belirtisi veresim gelmiyor 15 haftalik hamileyim daha onceleride boyleydi panik atagimda var 
0 oy
(770 puan) tarafından
Ben ama çocuğuma tek bakıyorum eşim çok çalışıyor uykusuz olduğımda aşırı sinirliyim 
0 oy
(1,844 puan) tarafından
Anksiyete de buna sebebiyet verebiliyor maalesef.
0 oy
(949 puan) tarafından
Bennnn. Ama hamileyimmmm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 203 göst.
10 Mart 2021 Aile kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 290 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mesutun hatunu (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
6 gün önce Yemek-Tarifler kategorisinde Sila_eymen (277 puan) tarafından soruldu

378,446 soru

11,327,907 cevap

34,783 kullanıcı

...