0 oy
144 göst.
Aile kategorisinde (104 puan) tarafından
Kızlar mrb 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim ozaman 4 haftalıktı şimdi 4 hafta 2 günlük hamileyim ne mide bulantısı var ne akıntı var nede iştahım açık hiç bisi yiyesim gelmiyor bide ilk ogrendimde beta değerim 2027 di normal mi bilgi verirmisiniz

9 Cevaplar

0 oy
(474 puan) tarafından
Daha çok yeni ayrıca her gebelikte mide bulantısı akıntı yerleşme kanaması olacak diye bir şey yok ki bende hiçbiri olmadı sadece aşırı uyku yaptı tek erken belirti buydu
(104 puan) tarafından
Bende de çok uyku yaptı valla
-Reklam-
0 oy
(299 puan) tarafından
Kaç gün geçti canım , bnm mesela 3 günüm geçti kan verdim 213 çıktı 2 gün sonra tekrar verdim 530 gibi bişeydi şimdi 10 haftalık olduk tabi . Bnmde hiç belirtim yok valla 
(104 puan) tarafından
Aynen öyle canım bende şaşırdım
(299 puan) tarafından
İkiz olabilir mi acaba :) ilk gebelik mi bu arada
(104 puan) tarafından
1 düşük 1 kürtaj var canım bu üçüncü olacak
(299 puan) tarafından
AA kıyamam ya Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(104 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Olacak diye bir şey yok canım ben ilk 531 ile öğrendim tek belirtim uykuydu ve doğuma kadar yattım uyudum diyebilirim 
(104 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Genelde buluntilar  7 haftadan sonra başlar 
(104 puan) tarafından
Tşk ederim canım
(3,480 puan) tarafından
Rica ederim de inşallah bulantin olmaz
0 oy
(1,500 puan) tarafından
Ben öğrendim bir hafta sonra 5+4 günlüktüm bulantı ile uyandım daha çok erken bekleyip görücen ama dua et bulantı olmasın hiç güzel birşey değil 
(104 puan) tarafından
Biliyorum daha önce yaşadım canım ama onlar düşük oldu
(1,500 puan) tarafından
Beta çok iyi çıkmış korkma Allah'ın izniyle birşey olmicak kafandan düşük lafını çıkar bol bol dinlenmene bak
0 oy
(887 puan) tarafından
İlk çocuğumda hiç mide bulantısı baş dönmesi yaşamadım sadece mide yanması dışında ikincide herseyden soğudum desem yeridir hala üzerimde kalıyor 27 gün oldu doğum yapalı ama hamile gibiyim daha her hamilelik aynı değil 
(104 puan) tarafından
Ay bende olmasın çünkü mide bulantısı çok kötü valla
(887 puan) tarafından
İnşallah ya ben tüm etleri karartmıştım oda ayrı bir dertti halada kırmızı et midemi bulandırıyor geçermi bilemiyorum
(104 puan) tarafından
Geçer inşallah canım
0 oy
(105 puan) tarafından
Evet benim bulantı 8. Haftadan sonra bir başladı 4. Ay bitene kadar kustum su bile içemez olmuştum inşallah bulantı olmaz 
(104 puan) tarafından
Ay çok kötü ya
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Her gebe kusacak diye birşey yok canım ilkinde çok kustum herşey koktu ikincide sadece uyku hali halsizlik olmuştu ilki zor geçti ikinci kolay.insallah kolay gebelik geçirir sağ salim kucağına alırsın 
(104 puan) tarafından
Amin canım darısı isteyenlerin başına bende de uyku ve halsizlik var ama diğer mide bulantısı akıntı vs bisi yok
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım hayırlısı olsun inşallah bende yeni hamileyim daha doktora gitmedim kan verdim sürekli ama şimdilik erken diye bekliyorum ve benimde bulantım yok hatta iştahım dahil yok akıntı su gibi var halen normal bunlar ben kızımda beş haftayı gecince bulantılarım felaket şekilde başlamıştı inşallah bunda olmaz cok zor bir şey hayattan zevk anlamıyon resmen 
(104 puan) tarafından
Amin canım sağol sağ salim kucağına al inşallah bende alayım aynen öyle kusmak çok kötü bisi gerçekten umarım yaşamam o durumu
(581 puan) tarafından
İnşallah canım yasamazsın Allah razı olsun canım

İlgili bir soru bulunamadı

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...