0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (748 puan) tarafından

Ben bu aralar çiçeklere sardım yavaş yavaş almak istiyorum sizin köşeniz var resimlerini atar mısınız 

image

14 Cevaplar

+2 oy
(442 puan) tarafından
Çiçek bakmayı asla bilmediğim ve beceremediğim için uzak duruyorum evimde 1 tane bile çiçek yok
(748 puan) tarafından
Yaparsın bence asko zorluğu yok çocuktan da farki yok gibi
-Reklam-
0 oy
(299 puan) tarafından
Çok seviyorum ama hiç olmadı maalesef 
(748 puan) tarafından
Sebebi varmı çiçeğim istersen gönderebilirim sana da kendime alınca
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Ben de bu sıralar öyleyim annemin bir sürü çiçeği var ondan alıyorum fidelerini bi kaç tane var bende de ama hepsini aynı yere koyamıyorum yerlerini sevmeyenler oluyor 
0 oy
tarafından
vardi cocuktan sonra dagittim
0 oy
(522 puan) tarafından
Yaaa eşim tam bir çiçek delisi ben ise hiç sevmiyorum evin her yerinde çiçekler var. Şu an bebeği emziriyorum yoksa atardım foto canım. Bıktım çiçeklerden ama eşim seviyor napim sevdiği şeye de engel olmak istemem. 
0 oy
(446 puan) tarafından
Vardı ama minnak kızım sayesinde kalmadı. Bi tane ağacım var o da başına ne gelirse gelsin yaşıyor cok şükür :D 
(896 puan) tarafından
Buna sesli güldüm ya :)
0 oy
tarafından

Gün boyu toprak temizlemek istemediğim için yok :D ama çok severim oğlum büyüyünce yapacağım inşallah 

0 oy
(1,062 puan) tarafından

Ben çiçek seven ve bakabilen biri değilim ama sağdan soldan çok çiçek birikti bende balkonda köşe yaptım çiçekleri sevmeye başladım <3ama bebek olduktan sonra pek ilgilenemedim çok fazla şehir dışına çıkıyorum şuan ne haldeler bilmiyorum tekrar ilgilenmeye başlayacağım hatta yenilerini alacağım <3

image

0 oy
(3,333 puan) tarafından
Sukulenti bile öldürmüş biri olarak hic cesaretim yok ya. Rafli ciceklik vardi komsuda guzel duruyodu
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Yok ya balkonummda camin önünde var iki kaktüs aslinda alsam ugrassam guzel olurda bebelerden vaakit yok buyusnler biraz daha oyle insallah
0 oy
(12,524 puan) tarafından
Yok .

Aslında çok müsait e-posta kır bahçedeki terasta çiçek koymak için raflar bile var çocuklar üst üste olunca yapma vaktim olmadı bakalım yazın inşallah
0 oy
(1,441 puan) tarafından
Var sarmaşık ve kadife denilen bir çiçeğim var balkonda çocuklarım yoluyor diye içeri alamıyorum 
0 oy
(48,495 puan) tarafından
ben sevmiyorum hic cicek bakmayı

abimin dogumda aldigi orkide var bide kizimin etkinliginde bit veli tohum ektirdi o sineklendi topragi attim yeni kaktus aldim o saksiya koymaya
0 oy
(2,010 puan) tarafından

image

yerimden kalkmaya üşendim ortam da çok dağınık idare edin artık skdjd

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 946 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
24 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 149 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde nehir2020 (798 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
23 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu

378,272 soru

11,322,079 cevap

34,767 kullanıcı

...