0 oy
333 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

ya ben bu jeanı çok beğendim ama gelin görün ki kız çocuk giyim olarak geçiyor benim ise oğlum var:D Şimdi ben bunu alsam sizce çok mu sırıtır? Yani çok mu kızsal duruyor? Şimdi erkek için de var diyeceksiniz ama gerçekten erkek pantolonlarını aşırı dar yapıyorlar neden bilmiyorum. Giydiresim gelmiyor jean çünkü rahat kalıp olmasına her zaman dikkat ediyorum kıyafet konusunda. Bu da daha rahat bir pantolon yani rahat olacağını düşündüğüm için almak istedim ama kararsız kaldım. Sizce unisex olur mu bu Jean?

7 Cevaplar

0 oy
(2,946 puan) tarafından
Tarz olarak erkek çocuğuna da olur aslında da acaba erkek ve kız çocuk için dikim farkı var mıdır kalça ve özel bölge konusunda onu bilemem. Sonuçta alırsın, rahat etmezse problem olabilir. 
tarafından
Evet işte onda da şüphedeyim ama şöyle mağazalara gidip jeanlara bakıyorum hep daracık pantolonlar erkek çocuk reyonunda. Misal bu tarz LCW de da görmüştüm hoş ve daha bol duruyor. Of bilmiyorum ya. Üzerinde çok kızsal dursun da istemiyorum
(2,946 puan) tarafından
Değişim yaparsın eğer içine sinmezse.
tarafından
Olmadı öyle yapayım teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(1,354 puan) tarafından
Yok yok bende benim oğlanlara bu tür kız reyonundan alıyorum hep giyilir unisex gibi
tarafından
Değil mi ya erkek çocuğa da gider bu tarz o zaman
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Bence olur neden olmasin? Ben oglumun kiyafetlerini kizima giydiriyorum. Sadece yon farki oluyor mesela kizin dugmeler sagdaysa erkegin solda gibi.Sen takmazsan kimse farketmez bence. Alirsin olmazsa degistirirsin. Cok tatli duruyor bu arada.
tarafından
Yorumun için teşekkür ederim. Alayım o zaman ben de :)
0 oy
(3,038 puan) tarafından
Görünüş olarak sorun olmaz ama kiz pantolonalarinin ağı daha kısa oluyor (eğer unisex bir model değilse)
tarafından
Evet o da aklımı kurcaladı bir de buraya sorayım dedim. Teşekkür ederim
0 oy
(697 puan) tarafından
Yakından görmek lazım ya ağ kısmı fark edebilir. Bende oğluma tulum aldım kız yazıyordu ama erkek tulumu gibiydi aynı .
tarafından
Yaşadığım şehirde maalesef LCW dışında mağaza yok:( normal esnaf mağazaları var oralarda da istediğim model bulamıyorum. Onun için tek seçeneğim internet üzerinden alışveriş. Neyse bir bakayım olmadı iade ederim. Teşekkür ederim
0 oy
(3,279 puan) tarafından
Lc waikiki de var aslında bi bak istersen 
tarafından
Baktım buradaki mağazasında her şey çok kısıtlı maalesef yani doğru düzgün kıyafet yok denecek kadar az. Küçük bir ilçede yaşıyorum
(3,279 puan) tarafından
Sitesinden alabilirsin aslında iade de edebiliyorsun mağazadan
tarafından
Ya aslında marka önemli değil. Bu pantolonu çok beğendim ikilemde kaldım erkek çocuğa da gider mi diye yoksa A mağazası B mağazası pek de önemli değil
(3,279 puan) tarafından
Unisex gibi duruyor aslında ama sen bilirsin
tarafından
Teşekkürler
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Ben erkeklerin ki sandım daha yazını okumadan önce kızların diyince bı daha baktım bence fark etmez 
tarafından
Olmadı bir sipariş ederim yine olmazsa iade ederim artık teşekkürler

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 210 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,918 cevap

34,943 kullanıcı

...