0 oy
74 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (244 puan) tarafından

Kızlar geçen hamileligimde LC Waikiki den aldım mom Jean gibi ince kot karnı penye ama bana son aya kadar çok bol oldu lastiklarini sıkınca da çok sıkmam gerekiyordu ki belimden düşüyordu 36 kendi bedenimi aldığım halde ağ kısmı aşağıda kalıyordu sanırım uzun boylu kişilere daha iyi oluyor ben de trendyolda pantolon genişletici gördüm görsele koydum kullanan var mı çünkü pantolonların sadece karnı sıkıyor 5 aylık oldum

image

3 Cevaplar

0 oy
(1,429 puan) tarafından
Ben kullandım canım çok mantıklı birşey benimde hamileyken pantalonlarim alttan oluyordu karın kısmı sikintiydi hamile pantolonu almadan bunlarla giydim kotlarimi falan
(244 puan) tarafından
Sağ ol canım alayım ben de
(244 puan) tarafından
Nereden bulabilirim Trendyol haric
(1,429 puan) tarafından
Canım bende Hepsiburadadan almıştım dışarda hiç sormadım ama belki iç çamaşırı satan mağazalarda falan vardır
(244 puan) tarafından
Tamam canim sağ ol
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Ay ben hic bundan almadan baya sure dugmelerim açık sac lastigi takip kullandim :woot: sonra dqha olmadi zaten hic

(244 puan) tarafından
Ahahah en güzeli ya ;)
0 oy
(106 puan) tarafından
Bunu kendiniz de yapabilirsiniz aslında o uzatma lastikleri satılıyo ve çok ucuz iki de düğme alın evdeki kullanmadığımız herhangi bi kumaşı da kesip kendiniz yapabilirsiniz fiyatı ne bilmiyorum ama ederi 30 lira bile değil 
(244 puan) tarafından
50 TL falan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 63 göst.
0 oy
1 cevap 78 göst.
15 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
8 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeliş fatoş (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.

380,202 soru

11,382,557 cevap

34,882 kullanıcı

...